Zobacz temat - [MG ZR] Skrzynia - proszę o pomoc! :(
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Skrzynia - proszę o pomoc! :(

Michu160 - Sob Lut 08, 2014 22:32
Temat postu: [MG ZR] Skrzynia - proszę o pomoc! :(
Drogie Koleżanki i Koledzy. Już jakiś czas temu pisałem, że mam problem ze skrzynią (po odpaleniu silnika nie wchodzą biegi - zgaszę silnik i zapalę - powtórzę to kilka razy i problem znika). Chciałem wówczas jechać do mechanika lecz problem znikł na długi czas. Myślałem, że to wina ujemnych temperatur - autko jest na glebie naszło trochę śniegu podmarzły linki i tyle. Jednak teraz problem powrócił ze zdwojoną siłą... Autko jeździło normalnie zostawiłem je na noc i trach, mogę odpalać, czarować, przywoływać deszcz ale bieg za nic nie wskoczy. We wtorek jestem umówiony do mechanika (około 80km.) i tu jest największy problem... Jak ruszyć moją kruszynkę żeby tam dojechała?! Jakieś pomysły co to może być i jak to ruszyć?


P.S.
Proszę darować sobie komentarze typu "znajdź sobie mechanika bliżej", bo tu gdzie mieszkam w promieniu 80km nie ma mechaników - są szamani. Po rozmowie telefonicznej jest w stanie powiedzieć mi w czym problem (każdy wie coś innego) a znakomita część mówi mi, że nie istnieje coś takiego jak MG ZR 1.8VVC 160km, bo najmocniejszy silnik ma 120km... Ręcę mi opadają :(

Pozdrawiam, Michał (załamany Michał)