Zobacz temat - [R45 iDT] Mechanik Wrocław
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45 iDT] Mechanik Wrocław

Szogun - Sob Mar 15, 2014 16:38
Temat postu: [R45 iDT] Mechanik Wrocław
Witam,

Poszukuję danych jakiegoś mechanika we Wrocławiu lub okolicach, który ogarnia temat Roverków, ponieważ kończy mi się cierpliwość do mojego R :( Poza tym nie mam garażu/kanału/dużej ilości wolnego czasu/wiedzy specjalistycznej. Szukałem na forum, ale informacje są raczej nieaktualne....Może ktoś jest z Wrocka albo okolic i może polecić jakiegoś speca? Help

walkie - Sob Mar 15, 2014 16:41

No we Wrocku to tylko Gawin z Piterem na Bardzkiej :)
Z tyłu BP

Szogun - Sob Mar 15, 2014 19:37

walkie napisał/a:
No we Wrocku to tylko Gawin z Piterem na Bardzkiej :)
Z tyłu BP


Dzięki za info, ale może ktoś potwierdzić, że firma podana na forum (Gawin Piotr Moto-Partner) jeszcze istnieje? Może ktoś korzystał ostatnio z ich usług? Tematy, w których ludzie piszą o nich są sprzed kilku lat :/

walkie - Sob Mar 15, 2014 19:44

Firma Gawin-Moto-Partner jeszcze istnieje i ma się dobrze. Sam Gawin osobiście dziś mi się objawił w domu. ;) Firma powstała w grudniu więc jest całkiem nowa. Stare wpisy są aktualne, zostały zaimportowane z poprzedniego warsztatu w którym pracował Gawin.
I owszem potwierdzam, wzeszłym tygodniu odebrałam samochód od nich po remoncie zawieszenia. Także śmiało kolego. Jest na forum kilka osób, które również w ostatnim miesiącu korzystały z jego usług. :)

Szogun - Sob Mar 15, 2014 19:52

Bardzo Ci dziękuję za informację :) W poniedziałek łapię słuchawkę i dzwonię się umówić. Pozdrawiam!
walkie - Sob Mar 15, 2014 19:57

Powodzenia :)
Dr.Stein - Nie Mar 29, 2015 20:30

Mam małe pytanie, Gawin już nie urzęduje razem z Piterem na Kamiennej we Wrocławiu. Wiadomo gdzie teraz Pan Gawin naprawia autka? Nikomu innemu nie dam w ręce mojej maszyny poza Piterem i Gawinem.
pozdrawiam

OtoTom - Pon Kwi 11, 2016 17:13

Również nie mogę namierzyć namiarów na Piotra Gawina.. Ktoś pomoże ?
bociannielot - Pon Kwi 11, 2016 17:38

Nie jedź do Gawina, w moim R poprzedni właściciel u niego naprawiał pewien wyciek, a ja ponownie robiłem to u innego mechanika po nie tak odległym od tej naprawy czasie. Nie polecam :ok: .
OtoTom - Pon Kwi 11, 2016 18:04

bociannielot napisał/a:
Nie jedź do Gawina, w moim R poprzedni właściciel u niego naprawiał pewien wyciek, a ja ponownie robiłem to u innego mechanika po nie tak odległym od tej naprawy czasie. Nie polecam :ok: .


A jakaś alternatywna dla serwisu Roverka we Wrocławiu, coś polecasz ?

walkie - Pon Kwi 11, 2016 18:18

Gawin ma warsztat na Małopanewskiej. https://www.facebook.com/agmotocentrum/?fref=ts
Piotr nie wiem gdzie teraz pracuje.

bociannielot - Pon Kwi 11, 2016 18:27

OtoTom, mysle że nie ważne kto byle by Ci ogarnął, nie ma sensu szukac speca który specem od R może i był ale nie koniecznie akurat jest najlepszym mechanikiem, nie polecę Ci konkretnego warsztatu bo nie jestem z Wro, we Wro był serwisowany tylko mój R jeden, właśnie u Gawina.