Zobacz temat - R200 - Podłokietnik by Trixoo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - R200 - Podłokietnik by Trixoo

Trixoo - Pon Mar 24, 2014 15:34
Temat postu: R200 - Podłokietnik by Trixoo
Witam wszystkich forumowiczów tak się zastanawiam nad kupnem podłokietnika do mojego R200.(dodam ze niechce żadnych chińskich podróbek ani uniwersalników bo mi sie w ogóle to nie podoba).Poczytałem posty wypisanych przez kolegów i nadal zastanawia mnie to jaki mam kupic podłokietnik to co wyszperałem to jedni piszą od hondy concerto drudzy od r200 coupe :mrgreen: i mam dylemat. :roll: Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam :grin:
tronsek - Pon Mar 24, 2014 16:10

Trixoo napisał/a:
to co wyszperałem to jedni piszą od hondy concerto drudzy od r200 coupe
Od Concerto i R200 Coupe są identyczne, tyle że w Conterto występował bardzo sporadycznie.
Szukaj od R200 Coupe, Cabrio i R400 Tourer.

Trixoo - Pon Mar 24, 2014 16:17

Szczerze mówiąc to masz racje bo szukając to juz sam zauwazylem patrzac po zdjęciach ze w Conterto nie było tych podłokietników za duzo.Ale patrząc po tablicy to powiem ze conterto było więcej na aukcjach niz r200 ;) .Widocznie bede musiał po dzwonic ale z montażem nie będe miał problemow ? chodzi mi o te dwa modele conterto i r200 ? :roll: Pozdrawiam. :P
tronsek - Pon Mar 24, 2014 17:34

Trixoo napisał/a:
ale z montażem nie będe miał problemow ? chodzi mi o te dwa modele conterto i r200 ?
:spoko: Nie będzie.
Trixoo - Sob Maj 17, 2014 12:21

To Fajnie fajnie bynajmniej juz wiem czego mam szukać.Wielkie DZIĘKI Kolego. :P :P

[ Dodano: Sob Maj 17, 2014 12:21 ]
Witam po długiej przerwie. :mrgreen: Wkońcu zamontowałem podłokietnik jest on
uniwersalny. :P Bo oryginalnego nie mogłem dostać a tego kupiłem po okazyjnej cenie ;]



Sorki za bałagan.(Posprzątam jutro. :P )

pelson91 - Sob Maj 17, 2014 12:24

średnio chyba pasuje nie? jak ręczny zaciągasz to podłokietnik na pewno przeszkadza...
Trixoo - Sob Maj 17, 2014 12:33

Właśnie ustawiłem go na takiej odległości ze i reczny mi pasuje i podłokietnik wiadomo ze jest nieco mniej wygody z zaciąganiem bo przez podłokietnik nie moge swobodnie złapac za ręczny ale mimo wszystko przed montowaniem jest wymierzona odległość "idealna" więc nie jest aż tak źle ale za to komfort jazdy jest znacznie lepszy :P
osarro - Pon Maj 26, 2014 18:33

Jeżęli chodzi o moje zdanie to.... FUJ... Wiem że ciężko dostać a jak się dostanie to kosztuje ale albo się robi ze smakiem albo tanią wioche :/
Na ebayu zawsze jakieś podłokietniki można wyrwać, kiedyś sam sprowadziłem do R200 i nie ma porównania do tych uniwersalnych. Fakt koszt około 200-300 zł ale coś za coś ;)