Zobacz temat - [rover 200] odcina paliwo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 200] odcina paliwo

hertz25 - Wto Lip 29, 2014 14:03
Temat postu: [rover 200] odcina paliwo
help!!! zalozylem temat drugi - dziś zaprowadziłem auto do drugiego mechanika - sprawdzaliśmy oscyloskopem podpięty pod wtrysk pokazalo cos 5600 czego to niepamietam ale ze dobrze oczywiście silnik wtedy chodzil dobrze po chwili jak szarpal na oscyloskopie pokazalo chyba więcej cos 8000 ( tu mogę się mylic ) i oznaczalo ze nie dochodzi już paliwo ja mysle ze pompa paliwa bo komputer może wariowac ??
adrianek - Nie Sie 03, 2014 11:51

u mnie jeśli immo blokowało wtryski :)
hertz25 - Nie Sie 03, 2014 18:53

okazało się ze pompa paliwa do wymiany ,po zalozeniu nowej niestety niezapala od strzala jak kiedyś trzeba trochę krecic tak jakby paliwo schodzilo ale w czasie jazdy przy wyprzedzaniu zdazylo się tez ze na ułamek sekundy stracil moc i potem ok o co tu chodzi ?? mysle nad wymiana pompy tyle ze urzywana ale orginalna wstawie może będzie ruznica ,mechanik mowil ze strara pompa była zle zalozona ze krzywo czy cos tam może teraz wlasnie zle jest zalozona i tak się dzieje :neutral:
adrianek - Nie Sie 03, 2014 20:49

u mnie też pierwsze podejrzenia były na pompkę ,ale gdy auto zostało wyprowadzone z garażu u mechanika to pózniej nie zapaliło i tak okazało się że immo. Ogólnie zepsuli mi czujnik chyba i teraz mam ciężką lipe ..