Zobacz temat - [R214i] Tuleja gumowa stabilizatora przedniej osi.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Tuleja gumowa stabilizatora przedniej osi.

Fancy - Wto Sie 12, 2014 12:38
Temat postu: [R214i] Tuleja gumowa stabilizatora przedniej osi.
Witam,

potrzebuję ogromnej pomocy z moim skarbem.

Oddałem auto do naprawy, praktycznie cały przód był do zrobienia - od tulejek, przez tarcze, klocki aż po jakieś łączniki. Problem mechanik ma tylko z jedną częścią, bez której ani rusz ale niestety w hurtowniach jej nie ma. :( Dodałem w załączniku wszystko. Proszę o pomoc w szukaniu tego, jakoś się odwdzięczę kiedyś.

Z tyłu robione mam zaciski i linkę ręcznego, więc i tam znalazł się robak. Zjadło mi sprężyny Eibach i mam problem, jak dorwać na wymianę.. Czy to trzeba jakieś konkretnie dopasowane do mojego modelu, czy tylko wystarczy znać wymiary i liczbę zwojów? Jakie są te wymiary, aby to wszystko grało i nie trzeszczało?



[ Dodano: Wto Sie 12, 2014 12:38 ]
Przepraszam za post pod postem, ale rozwiązałem już jeden problem. Ta tulejka była od drążka reakcyjnego..

Teraz mam inny problem. Nie mogę znaleźć sprężyn Eibach na sam tył do mojego a wiem, że mają 13 zwojów i znalazłem takie, tylko do Civica. Sądzicie, że to może pasować? 250 za używane to jeszcze cena, którą mogę zapłacić.


ash - Sro Sie 13, 2014 08:51

Mam jakieś sprężyny na tył od 200, tylko policzę liczbę zwojów jak wrócę z pracy (używki)