Zobacz temat - [r620sdi] stuki w przednim zawieszeniu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r620sdi] stuki w przednim zawieszeniu

gaxik - Sob Wrz 13, 2014 12:38
Temat postu: [r620sdi] stuki w przednim zawieszeniu
Witam od jakiegos czasu mam problem w przednim zawieszeniu, otoz podczas jazdy na rownej drodze jest wszystko ok, natomiast jadac droga ze tak powiem nierowna i zwirkowata stuka cos w przodzie, bylem u mechanikow 2 , jeden powiedzial maglownica, 2 ze sworzen wachacza jeden i koncowka, wiec wymienilem pierw magiel ,przelozylem od kolegi bo mial dobry i wymienilem 2 koncowki drazka i sworzen. nie powiem troche lepiej jest ale czy u was tez tak jest jak jest jakas dziura lekka na drodze to slychac taki stuk jakby cos udurzalo o cos czy juz poprostu jestem przewrazliwiony? i nawet bylem sprawdzic na stacji amortyzatory i mialy przod po 78 a tyl 84, poddaje sie juz
Marcin84 - Pon Wrz 29, 2014 11:02

Podjedź na diagnostykę ale taką gdzie podnoszą przód samochodu do góry a koła wiszą w powietrzu, wtedy dobry diagnosta wyłapie to w 5 minut za 20zł :) Część luzów nie wychodzi na ziemi a niestety większości diagnostów nie chcę się dźwigać auta z przodu i sprawdzają tylko na szarpakach. Kiedyś dopiero na 3 stacji trafiłem na speca, zajęło mu to kilka minut zdiagnozował w 100%.