Zobacz temat - [R 416 Si] Wydech i problem jak ;/
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 416 Si] Wydech i problem jak ;/

DENIZOTAC - Wto Paź 07, 2014 17:49
Temat postu: [R 416 Si] Wydech i problem jak ;/
Witam Przepalił mi się wydech w R 416 si 99r 416 1.6 16v hatchback
wyciągnąłem i śmigam bez ;)
Chciałem pospawać ale już sito i w środku wszystko lata, więc zamówiłem nowy ,chyba dobry nie wiem
Mój wydech po wyciągnięciu wygląda tak wpina się go wsuwa w szerszą rułke i jest ściśnięty na dwie obejmy i tyle reszta normalnie mocowana.
Widzi mi się że komuś się urwało to złącze więc przerobił na tak wkładane, rułka pod autem wygląda na przerabianą aby wydech się mieścił tak jak opisałem /
Zdjęcia mojego wydechu i nowego to jest to samo tylko bez tego złącza co się skręca wystarczy w nowym obciąć przy samym i wsunę ?
stary
[/list]
/420d8b67fa274.jpg[/img]

NOWY WYDZIOR ;)

Z AUKCJI niby wszystko pasuje .:
http://allegro.pl/show_it...odaj.net/images

greg-si - Wto Paź 07, 2014 18:15

Masz jakąś rzeźbię i nikt Ci nie powie jaką masz tam średnicę rury.
Oryginalnie jest tak jak w tym nowym tłumiku.

DENIZOTAC - Wto Paź 07, 2014 18:25

Dodałem foty. ;) Po kliknięciu w fote powiększy się do pełnego rozmiaru ;)
Niby jest tak jak by samo złącze uciął i na to większą rurę i skręcone na obejmy.
Zamówiłem ten co pisałem.
Ktoś coś doradzi wypowie się ?
Z góry dziękuję .

greg-si - Wto Paź 07, 2014 18:36

Zazwyczaj jest tak że wydech przepala się w miejscach spawów. Także nie dziwi mnie to co masz. Możesz obciąć flanszę kupić łącznik skręcany cybantami, uszczelnić i będzie działało.
DENIZOTAC - Sob Paź 11, 2014 00:22

Dzięki wielkie jeśli wszystko jest tak jak mówisz wystarczy obciąć flanszę wcisnąć wydech i ścisnąć na te obejmy co były nawet kupiłem nowe ;)
trochę kąty tego kolanka mnie niepokoją .

[ Dodano: Sob Paź 11, 2014 00:22 ]
Wszystko oki ucięte i założone , trochę opasek jest ale ważne że szczelnie jest ;) zakładałem u kolegi więc śruby jakie były ;) ważne ,że szczelnie i działa .
Dzięki za Pomoc dałem 'Pomógł"