Zobacz temat - [MG ZT] Zmieniarka CD
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Zmieniarka CD

j0zek - Sob Lis 15, 2014 21:59
Temat postu: [MG ZT] Zmieniarka CD
Witam,

Mam problem ze zmieniarką CD (do radia fabrycznego kaseta+cd).
Zmieniarka na 6 płyt, dzisiaj wrzuciłem 3 płyty (z nagranymi utworami audio)
Odpala tylko 1 płytę nie wiem dlaczego, chcę przewinąć na kolejną i cały czas jedna i ta sama się załącza.. Dodam, że wszystkie 3 płyty są ok i mają nagranie.

Jakieś pomysły gdzie szukać przyczyny?

automechanik - Nie Lis 16, 2014 09:59

Pewnie zablokowała się szufladka magazynka.
Spróbuj wypiąć wtyczkę zmieniarki, włącz zapłon i wepnij wtyczkę ponownie.Jeśli to nie pomoże, pozostaje wymontowanie zmieniarki i po demontażu obudowy odblokowanie szufladki poprzez ręczne pokręcanie wałkami silniczków.

Zarek - Nie Lis 16, 2014 11:12

Z tego co mi się wydaje zmieniarka odtwarza tylko oryginalne płyty przynajmniej moja :)
rafalmis1 - Nie Lis 16, 2014 11:48

Cytat:
Z tego co mi się wydaje zmieniarka odtwarza tylko oryginalne płyty przynajmniej moja

u mnie każdą płytę czyta, musisz złe nagrywać

j0zek - Nie Lis 16, 2014 12:12

Ok tak zrobię oby pomogło. Co do odtwarzania Zarek - może masz nagrane w mp3? Tam musi być niestety plik w audio i do dyspozycji maks 79 minut z groszami na zwykłej CD-R.
Dziadek - Nie Lis 16, 2014 13:33

Przez moją zmieniarkę przeszło już masę nagranych płyt, ale najmniejsze problemy były z dyskami Sony CD-R. Inne wynalazki z tesco albo biedronki są po prostu niewidoczne dla lasera.
j0zek - Sro Lis 19, 2014 20:25

No więc tak, płyty się zmieniają gdy skończy się dany set. (na 1 płytę przypada jeden set bo ma około 60 minut). Gdy płyta się skończy to załącza się kolejna (czyli zmieniarka działa). Natomiast gdy podczas jednej płyty chciałbym przełączyć na inną to z kierownicy nie działa przewiń - jak klikam przewiń to załącza się ta sama płyta, która grała tylko od początku. Z poziomu radia jest tak samo.

Jakieś pomysły?

PD - Pon Lis 24, 2014 00:03

plyty zmieniasz klawiszami z numerami od 1 do 6 pod ekranem;
na kierownicy mozesz zmienic tylko utwory danej plyty;
a co do czytania niektorych plyt to raczej laser w zmieniarce bedzie brudny
albo sie juz konczyl... watro przedmuchac albo przetrzec delikatnie suchym wacikiem