Zobacz temat - [Mg ZR] elektrozawór, klapka w wydechu końcowym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Mg ZR] elektrozawór, klapka w wydechu końcowym

smolar121 - Czw Kwi 02, 2015 15:00
Temat postu: [Mg ZR] elektrozawór, klapka w wydechu końcowym
witam,
zastanawiam się nad zmianą wydechu końcowego,by troszke zmienić dzwięk. Jednak przyczaiłem ostatnio ze mam w jednej rurce tą klapke i co nia kieruje elektrozawór. Poczytałem troche na ten temat i są różne opinie. Zmieniał ktoś u siebie koncowy wydech? rzeczywiście gorsze przyśpieszenie? proszę wyrazić swoje opinie, pozdrawiam !

prigoda1 - Sob Kwi 04, 2015 06:54

cześć,

Niestety nie podpowiem jak wygląda sprawa po zmianie, bo kupiłem swojego ZRa już ze zmienionym, także nie mam punktu odniesienia. Gdybyś jednak zdecydował się na wymianę, to chętnie odkupię od Ciebie tą przepustnicę i elektrozawór - mam teraz przelotowego kwasiaka i jest trochę głośno, więc szukam czegoś żeby go przyciszyć, przynajmniej przy "delikatnej" jeździe :wink:

browar24 - Sob Kwi 04, 2015 08:27
Temat postu: Re: [Mg ZR] elektrozawór, klapka w wydechu końcowym
smolar121 napisał/a:
witam,
zastanawiam się nad zmianą wydechu końcowego,by troszke zmienić dzwięk. Jednak przyczaiłem ostatnio ze mam w jednej rurce tą klapke i co nia kieruje elektrozawór. Poczytałem troche na ten temat i są różne opinie. Zmieniał ktoś u siebie koncowy wydech? rzeczywiście gorsze przyśpieszenie? proszę wyrazić swoje opinie, pozdrawiam !


Teraz masz seryjny wydech ?

smolar121 - Sob Kwi 04, 2015 18:28

tak, mam full serie wydech , z tym elektro zaworem, podobno działa bo koleżka za mną jechał hondą to mówił ze się otwierał ;) , ale myślałem nad zmianą samego końcowego na twinloopa czy coś w tym stylu, a nie wiem czy to nie pogorszy mi pracy samochodu bo coś tam czytałem, ale opinie są podzielone
spider666 - Czw Kwi 09, 2015 12:33

po zmianie na kompletny układ od jannspeed jest tylko lepiej. a w jakim momencie otwiera i zamyka się ta klapka?