Zobacz temat - [R45]lift - problem z uruchomieniem!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45]lift - problem z uruchomieniem!

drakmaj - Wto Kwi 14, 2015 16:48
Temat postu: [R45]lift - problem z uruchomieniem!
Proszę o pomoc!
Opiszę problem: przy próbie rozruchu auta słychać tylko terkot silniczków w zamkach drzwi, patrz film: https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be
Auto było całkowicie sprawne poza parktronikiem. Odkręciłem płytkę parktronika od tylnej lampy gdzie była przymocowana i pousuwałem kablelki. Po kilku próbach złożenia tego z powrotem "do kupy" parktronik zaczął poprawnie działać. Kluczyk w tym czasie był w stacyjce ustawiony w położeniu II a bieg na wstecznym.
Zanim poprawnie to wszystko złożyłem (cały czas płytka miała zasilanie) kilkakrotnie błędnie próbowałem to połączyć na płytce.
Następnie próbowałem kilkakrotnie uruchomić auto bez skutku - patrz film.
Czy ktoś z Was miał podobny problem z uruchomieniem?

sTERYD - Wto Kwi 14, 2015 17:44

Podladuj akumulator i sprawdz połączenia i kabel masowy. Podczas zabawy z PDA skończył Ci się prunt.
drakmaj - Wto Kwi 14, 2015 18:19

sTERYD napisał/a:
Podladuj akumulator i sprawdz połączenia i kabel masowy. Podczas zabawy z PDA skończył Ci się prunt.

_______________________________________________________________
Obyś miał rację! Idę do garażu!
Akumulator jest już podłączony do prostownika. Ostatnie dwa miesiące roverek był mało używany. Praktycznie tylko w mieście na trasy 1km - 3km.
Zanim zrobiłem parktronik to z 45min. akumulator podawał prąd tylnym lampom na wstecznym biegu.
Dzięki za pomoc!