Zobacz temat - [MG ZR] Turbina - nowa, czy regenerować
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] Turbina - nowa, czy regenerować

flow - Czw Lip 09, 2015 12:04
Temat postu: [MG ZR] Turbina - nowa, czy regenerować
Witam, chciałabym się dowiedzieć, co byłoby lepsze dla auta - kupić nową-używaną turbinę, czy regenerować starą?

Ogółem nie jest źle z turbiną, po prostu długo zbiera moc.

NoPE - Czw Lip 09, 2015 15:11

Dla auta lepsza nowa - nowa :)

Tobie używana - sprawna pozwoli na normalną jazdę ale tylko odłożysz w czasie regenerację. Kwestia tylko na jak długo i jak cenowo wyjdzie z regenerowaną. Oczywistym jest - co tańsze.

bociannielot - Czw Lip 09, 2015 15:42

flow napisał/a:
Ogółem nie jest źle z turbiną, po prostu długo zbiera moc.
czy mozesz rozwinąc? bardziej dokładnie opisac jakie sa objawy? opisac jak dokładnie "długo zbiera tą moc"?
flow - Czw Sty 14, 2016 13:17

NoPE napisał/a:
Dla auta lepsza nowa - nowa :)


Jest jakaś sprawdzona strona, z której można zamówić nową turbinę? Znalazłam jedynie kilka ofert na ebayu:

http://www.ebay.co.uk/itm...%3D201437114017

http://www.ebay.co.uk/itm...iAAAOSwFnFWBafx

Jednak zastanawiam się, czy nie znalazłoby się coś taniej i bliżej.

bociannielot - Czw Sty 14, 2016 14:06

flow, jak z tym dymem, zostaw to, jak masz za duzo $$$ zawsze mozesz sobie kupic ładną sukienkę, nowego smartfona, wpłacic na chore dzieci czy coś :ok: .
flow - Czw Sty 14, 2016 14:13

Turbina i tak jest zakwalifikowana do regeneracji więc czemu nie kupić po prostu nowej. :grin:
bociannielot - Czw Sty 14, 2016 14:40

Flow mi mówili ze jest z :dupa: i zaraz padnie, po czym minęły 3 lata i nawet podkręcenie jej o 30% w międzyczasie nic jej nie zrobiło więc nie zdziwię się jak masz turbo ok tylko doradców złych ;-)
flow - Czw Sty 14, 2016 14:44

Czyli to jest normalne, że turbina jest zalana olejem?
bociannielot - Czw Sty 14, 2016 14:48

flow, on z reguły wycieka z węży dookoła turbo a rzadko z turbo ;-)
Remigiusz - Czw Sty 14, 2016 20:39

flow, Jak nie kopci na niebiesko to winna jest odmy przez to olej jest w turbie i taka zakapana jest :)