Zobacz temat - [R200] zmiany kosmetyczne
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200] zmiany kosmetyczne

MaReK - Pon Maj 07, 2007 16:44
Temat postu: [R200] zmiany kosmetyczne
Ktos, gdzies kiedys prosił mnie o umieszczenie fotek zegarów z aluramkami oraz fotek auta po zamontowaniu sprezyn od ZR 160.
Niniejszym to czynie:




Pozdrawiam,

piter34 - Pon Maj 07, 2007 17:32

MaReK, a w galerii klubowicza pustoooo :mrgreen:
MaReK - Pon Maj 07, 2007 19:40

piter34 napisał/a:
MaReK, a w galerii klubowicza pustoooo :mrgreen:

Dopiero dzisiaj zrobilem te fotki :)
Chwalil sie autem bede jak go pomaluje :)

Zaraz wrzuce :P

Moloch - Wto Maj 08, 2007 10:50

MaReK, umyłeś samochodzik :?: :wink:
MaReK - Wto Maj 08, 2007 12:32

Moloch napisał/a:
MaReK, umyłeś samochodzik :?: :wink:

Bardzo rzadko sie zgdarza moj drogi, ze on jest brudny :P

String - Wto Maj 08, 2007 12:37

heheh najbardziej mnie ubawiły napisy "Tu się włącza klimatyzację", "A tu halogeny" heheheh dobre :mrgreen: A samochodzik rasowy.
MaReK - Wto Maj 08, 2007 13:45

String napisał/a:
rasowy.

Chyba RYSOWY :)
Najladniej bije po oczach ten desen na tylnym blotniku :)

String - Wto Maj 08, 2007 16:38

heh czepiasz się niuansików hehhe :mrgreen:
arrax - Wto Maj 08, 2007 20:05

dodam swoje 3 grosze rameczki wyglądają naprawdę super :mrgreen: ja w moiom silverstone mam tylko na pokrętłach ale szykuję się do zakupu na zegary :mrgreen:

MaReK,

ja bym jeszcze pomyślał nad spoilerem od ZR :D i oczywiście wszystko w kolor :D
(ale to moje zdanie)

MaReK - Sro Maj 09, 2007 00:15

arrax napisał/a:
ja bym jeszcze pomyślał nad spoilerem od ZR :D i oczywiście wszystko w kolor :D (ale to moje zdanie)

Kochany... potrzebuje mocnej argumentacji dlaczego powininem listwy, klamki, zaslepki halogenow, spojler, obudowy lusterek pomalowac pod kolor. Np. kolega MichaelP ma w swoim listwy i klamki pomalowane i wyglada to calkiem clakiem.

Pozdrawiam,

arrax - Sro Maj 09, 2007 03:12

nic nie będę argumentował bo to co lub czy pomalujesz to jest wyłącznie twoja sprawa...( nic nie musisz robić jak ja pisałem, wyraźnie podkreśliłem ze jest to moje zdanie)
napisałem że pomalował bym wszystko w kolor gdyż podoba mi się bardziej niż czarne plastiki... co do lusterek to pomyślał bym od R25 taka jest moja wizja R200 :mrgreen:

MaReK napisał/a:
powininem

Ja nic nie narzucam...

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 04:04

moim skromnym zdaniem R200 z lusterkami od R25 wyglada zaj....... :mrgreen:


arrax - Sro Maj 09, 2007 04:25

ooo dzięki pawciu nie mogłem znaleść dobrej fotki R200 z lusterkami od R25

po prostu klasyka :mrgreen: (jak dla mnie)

krecik151 - Sro Maj 09, 2007 05:20

pawciu87 napisał/a:
moim skromnym zdaniem R200 z lusterkami od R25 wyglada zaj....... :mrgreen:

Obrazek

Pięknie na tych felgach się prezentuje :) Po prostu zakochałem się :oops:

Moloch - Sro Maj 09, 2007 07:18

Mój kolorek :mrgreen: tym bardziej mi się podoba :mrgreen:
Brt - Sro Maj 09, 2007 11:00

:shock: :shock: :shock: rewelacja ten roverek :shock: :shock: :shock: ideał R200
jerzu - Sro Maj 09, 2007 11:25

trzy pytania.
1. Bez problemu podchodzą lusterka od R25 do 200?
2. Gdzie kupić taki grill?
3. To jest ospojlerowanie od ZR?

Mam wzór :) teraz trzeba doprowadzić do podobnego wyglądu :)

Viniu - Sro Maj 09, 2007 11:26

Ożesz ty :shock: ... no ładne cacko :cool: Wygląda rewelacyjnie...
Moloch - Sro Maj 09, 2007 11:48

jerzu napisał/a:
1. Bez problemu podchodzą lusterka od R25 do 200?


Hhmm według mnie zbyt łatwo to nie bo są mocowania inne :mrgreen: ale można zawsze kupić całe drzwi nie :?: :wink:

jerzu napisał/a:
2. Gdzie kupić taki grill?


Jak dobrze pamiętam to na Ebay'u Angielskim i Niemieckim ale jest jeszcze jakiś sklep tuningowy u naszych południowych sąsiadów Czechów. Łatwiej chyba oddać standardowy grill do przeróbek, chyba taniej wyjdzie :mrgreen:

jerzu - Sro Maj 09, 2007 11:53

Tylko drzwi to większy koszt :D A lusterka same taniej :P Musze gdzieś podejrzeć mocowanie :) A drzwi są tego samego rozmiaru? :D Bo może to nie głupie ale fundusze na to będę miał po powrocie z Anglii :P Tam będę szukał części :)
piter34 - Sro Maj 09, 2007 12:27

jerzu napisał/a:
Gdzie kupić taki grill?

To fabryczny grill z powyłamywanymi żeberkami, z dodaną siatką z biedronki i polakierowany.

tian - Sro Maj 09, 2007 13:14

A może taki grill? O tej łopacie spychacza nie wspomnę :roll:


Niestety nie mam fotki z frontu

Pozdry
mrd

Ant - Sro Maj 09, 2007 14:16

mrd napisał/a:
A może taki grill? O tej łopacie spychacza nie wspomnę :roll:
Obrazek

Niestety nie mam fotki z frontu

Pozdry
mrd

o kurcze takie fele to ja bym chciał kupić tylko zazwyczaj są zniszczone a jak są ładne to nikt nie chce sprzedać :cry:

Paul - Sro Maj 09, 2007 15:14

Ant napisał/a:
o kurcze takie fele to ja bym chciał kupić tylko zazwyczaj są zniszczone a jak są ładne to nikt nie chce sprzedać

ZTCP to MaRek ma takie w swojej 200 ;) :twisted:

Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:16

jerzu napisał/a:
Tylko drzwi to większy koszt A lusterka same taniej Musze gdzieś podejrzeć mocowanie A drzwi są tego samego rozmiaru? Bo może to nie głupie ale fundusze na to będę miał po powrocie z Anglii Tam będę szukał części


Drzwi rozmiarowo są takie same no oczywiście różnią się wielkością od siebie w wersji 3 i 5 drzwiowej. W Roverku 25 mocowanie jest jak dobrze pamiętam na 3 dziury a w 200 wogóle jakoś tak dziwne :roll:

piter34 napisał/a:
To fabryczny grill z powyłamywanymi żeberkami, z dodaną siatką z biedronki i polakierowany.


A skąd wiesz, że oryginał :?: Według mnie jest to zakupiony gdzieś zamiennik :mrgreen:

Ant napisał/a:
o kurcze takie fele to ja bym chciał kupić tylko zazwyczaj są zniszczone a jak są ładne to nikt nie chce sprzedać


Ja mam takie felgi, nie są w dobrym stanie ale na zimę chyba zostaną wypiaskowane, wyprostowane (w razie czego) i polakierowane na jakiś pikny kolorek :razz:

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 15:16

juz pisalem ze lusterka od R25 pasuja po malej przerobce w drzwiach bo jest dodatkowy otwor :wink: mysle ze kazdy poradzilby sobie z tym :razz:
Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:19

pawciu87 napisał/a:
juz pisalem ze lusterka od R25 pasuja po malej przerobce w drzwiach bo jest dodatkowy otwor :wink: mysle ze kazdy poradzilby sobie z tym :razz:


Powiem, Ci że zależy bo oglądałem kilkadziesiąt fotek Roverovskich drzwi od 200 i się czasami różnią, w moim przypadku niebyłoby problemu.

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 15:22

a czym sie byby roznia :neutral: :?:
Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:26

pawciu87 napisał/a:
a czym sie byby roznia :neutral: :?:


No nie wiem jak Ci to zaprezentować :roll: , nie wiem może ktoś inny stwierdzi czy się myle czy nie, ale mi się przynajmniej z fotek zdawało, że są róznice :mrgreen:

jerzu - Sro Maj 09, 2007 15:29

Jak tylko znajdę odpowiednie lusterka to napiszę wam czy się różnią :D Na razie szukam :) Najlepiej jakbym znalazł używki w moim kolorze to nie musiałbym lakierować :)
Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:32

jerzu napisał/a:
Jak tylko znajdę odpowiednie lusterka to napiszę wam czy się różnią Na razie szukam Najlepiej jakbym znalazł używki w moim kolorze to nie musiałbym lakierować


Ja wiem tyle, że lusterka M3 do Rovera 25 mają delikatnie inne mocowania niż te w Roverku 200, adaptery są te same :mrgreen:

Ale dla chcącego nic trudnego :mrgreen:

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 15:36

Moloch napisał/a:
jerzu napisał/a:
Jak tylko znajdę odpowiednie lusterka to napiszę wam czy się różnią Na razie szukam Najlepiej jakbym znalazł używki w moim kolorze to nie musiałbym lakierować


Ja wiem tyle, że lusterka M3 do Rovera 25 mają delikatnie inne mocowania niż te w Roverku 200, adaptery są te same :mrgreen:

Ale dla chcącego nic trudnego :mrgreen:



wlasnie o to mi chodzi :mrgreen: wiec czemu wzmianka ze sie drzwiami roznia :?: :roll: :wink:

Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:39

pawciu87 napisał/a:
wlasnie o to mi chodzi wiec czemu wzmianka ze sie drzwiami roznia


No bo się różnią jeżeli się mocowania różnią :mrgreen:

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 15:48

tak mniej wiecej "od kuchni" wyglada mocowanie lusterek z R25 do R200



i tak a propos zmian kosmetycznych... nigdzie nie widzialem takich lamp na sprzedaz a wygladaja fantastycznie :shock:


Moloch - Sro Maj 09, 2007 15:56

No w Roverku 200 są troszke inne mocowania nie ma tych 3 śrób tylko 2 bliżej środka

No żeczywiście ładne te lampy ale to chyba samoróbka :mrgreen:

pawciu87 - Sro Maj 09, 2007 15:59

ta sa cleary, i nie sadze zeby samorobka :mrgreen: co do lusterek jest dor zrobienia.... jak ja mialbym R200 n pewno bym to zrobil ze wzgledow estetycznych, oraz tego swistu co jest w innym watku... :wink:
jerzu - Sro Maj 09, 2007 16:03

Jak już pisałem od 24 maja do prawie końca września będę w Anglii. Tam mogę poszukać jakiś akcesorii i wam poprzysyłać :) Właśnie przeglądam aukcje i podjąłem decyzje że nic już przed wyjazdem nie będę robić. Kupię sobie zabawki tam i tutaj wszystko zmontuję :) Będzie pewnie zabawa z tym montażem lusterek ale jak sobie nie poradzę to wtedy będę się martwił :D
tian - Sro Maj 09, 2007 16:34

Ant napisał/a:

o kurcze takie fele to ja bym chciał kupić tylko zazwyczaj są zniszczone a jak są ładne to nikt nie chce sprzedać :cry:


Rzeszywiście fajne tylko źle sie czyści w tych szparkach.
Poza tym jakis "kolekcioner" próbując wyciągnąć dekielek lekko uszkodził felunie :> jak dorwe to nogi z du... powyrywam.

pozdry
mrd

piter34 - Sro Maj 09, 2007 16:55

Moloch napisał/a:
A skąd wiesz, że oryginał :?: Według mnie jest to zakupiony gdzieś zamiennik :mrgreen:

Podejrzewam, że jest to przerobiony grill oryginalny albo grill od MG ZR.

arrax - Sro Maj 09, 2007 17:30

chłopaki wejdźcie tutaj http://gallery.mg-rover.org/

zobaczcie galerie może uda się znaleść inspiracje (ostrzegam ze niektóre pojazdy w galerii wyglądają jak z kosmosu :mrgreen: )

sliwka - Czw Maj 10, 2007 10:55

na granicy dobrego smaku

lusterka w stylu m3 nie wygladają źle

jerzu - Czw Maj 10, 2007 11:41

Mi osobiście lusterka od m3 do roverka nie pasują zupełnie. Nie podoba mi się to :)
Kaczor - Czw Maj 10, 2007 12:11

Ooo... ciekawe gdzie można dostać takie lampy z soczewkami jak w tym czarnym R na fotce?? Może to jest indywidualna przeróbka??
jerzu - Czw Maj 10, 2007 12:57

W Anglii również potrafią oszpecić auto :D
Brt - Czw Maj 10, 2007 13:03

Przed 0,5h widziałem granatowego R200 z wsadzonymi soczewkowymi ksenonami :shock: fajnie to wyglądało i ładnie świeciło. Niestety nie popatrzyłem na blachy i nie wiem skad był :| Mijałem go przy "różowym" moście przez Odrę w Głogowie. Moze Tu zaglądnie i pochwali się tymi lampami.
Kaczor - Czw Maj 10, 2007 13:08

Właśnie chętnie założyłbym takie lampy do swojego R , oczywiście z xenonem.

P.S. Niedługo xenon będzie tak czy inaczej.

MaReK - Czw Maj 10, 2007 18:46

Paul napisał/a:
ZTCP to MaRek ma takie w swojej 200 ;) :twisted:

Wiola ma w swoim R takie felgi jak na tym zdjeciu (granatowy R)

Ja w swoim mam takie jak w pierwszym poscie tego watku na zdjeciu :)

Dodam jeszcze, ze lusterka od 25 b. ladnie wygladaja, ale te z 200 jak sie pomaluje tez ladnie beda wygladac (nie chce mi sie dziurawic blachy :) )
Co do girlla... w zyciu bym swojego nie zmienil.
A co do felg z jeszcze wczesniejeszego zdjecia (gdzie sa lusterka od 25) to chetnie bym sobie takie wrzucil, ale moc mojego auta jest zbyt slaba zeby je pokrecic ;)

Do mojej wizji brakuje mi halogenow i pomalowania Rka ;D

Pozdrawiam,

sliwka - Czw Maj 10, 2007 19:35

Kaczor napisał/a:
Właśnie chętnie założyłbym takie lampy do swojego R , oczywiście z xenonem.

P.S. Niedługo xenon będzie tak czy inaczej.

te lampy to są chyba właśnie seryjne (z wyjetym pomaranczowym) z zamontowanymi xenonami

pawciu87 - Czw Maj 10, 2007 19:43

Kaczor napisał/a:
Właśnie chętnie założyłbym takie lampy do swojego R , oczywiście z xenonem.

P.S. Niedługo xenon będzie tak czy inaczej.


wiesz ze do xenonow musisz miec zupelnie zmieniona szybe reflektora, podlaczone spryskiwacze, i czujniki obciazenia z tylu i z przodu podlaczone do elektryki ustawienia swiatel ... :?: tak dl pewnosci pytam... :mrgreen:

arrax - Pią Maj 11, 2007 07:27

pawciu87 napisał/a:
wiesz ze do xenonow musisz miec zupelnie zmieniona szybe reflektora, podlaczone spryskiwacze, i czujniki obciazenia z tylu i z przodu podlaczone do elektryki ustawienia swiatel ... :?: tak dl pewnosci pytam... :mrgreen:


dobrze powiedziane.... Jak by montaż lamp xenonowych był tak prosty i oczywisty to każdy by je miał zastanówcie się dlaczego przy konfiguracji jakiegokolwiek nowego auta zaznaczenie opcji "xenonowe lampy" czy bi-xenonowe nie kosztuje 2tys PLN tylko 3500-4000pln bo to nie tylko lampy ale właśnie to wszystko co pawciu87 wymienił... :smile:

(ale to co każdy zamierza zrobić to już jest jego prywatna sprawa to jest po prostu moje zdanie)

Moloch - Pią Maj 11, 2007 16:17

No niestety światła xenonowe są dość drogie ale łądny efekt dają światła soczewkowe na innych forach np. VW Hondy ludzie pokazują jak się lampy przerabia :mrgreen: ale samoróbka bez homologacji to znaczy kłopoty z Policją a nawet z Ubezpieczycielem... :razz:
Rozan99 - Sob Maj 19, 2007 00:40

Oryginalne lusterka serii 200 mają dwa uchwyty blisko siebie w lini prostej. Lusterka typu M3 są zrobine pod Rovera 25 czyli mają trzy uchwyty. Do Rovera serii 200 wcale nie pasują. Trzeba wiercić dziury w drzwiach i to w 3 miejscach tak jak jest to pokazane na wcześniejszym zdjęciu. Trochę jest z tym roboty ale myslę że się opłaca bo auto wygląda dużo lepiej niż z tymi oryginalnymi "kikutami"...

Oto fotorelacja :) :








Pozdr.

Moloch - Wto Maj 22, 2007 07:56

Widze, że Twoje lustereczka nie były lakierowane :roll:

Ja teraz też już mam M3 dedykowane do R25 niedługo fotki wrzuce :mrgreen:

Rozan99 - Wto Maj 22, 2007 18:50

Tak to prawda nie lakierowałem ich. Mam ciemne auto i jest dobrze na nielakierowanych.
MaReK - Wto Maj 22, 2007 19:35

No Moloch widzialem Twoje lusterka, ladnie sie prezentuja ;)
Ant - Wto Maj 22, 2007 21:52
Temat postu: Re: [R200] zmiany kosmetyczne
MaReK napisał/a:
Ktos, gdzies kiedys prosił mnie o umieszczenie fotek zegarów z aluramkami oraz fotek auta po zamontowaniu sprezyn od ZR 160.


Pozdrawiam,

no aluramki sa tzebest
sam sobie załozyłem w tym tygodniu
teraz szukam gałki albo od Silverstona albo jacky sanremo
welurki już zamówiłem w tomateam - orginały!!
pozdr

Brt - Wto Maj 22, 2007 21:58

Ant kruchy dawał ogłoszenie o takich felgach jakie chciałeś ;) Poszukaj w dziale "kupię" ;)
Szymon - Sro Maj 23, 2007 05:36

Moloch, Rozan99, zauważyliście jakąkolwiek różnicę w poziomie hałasu podczas jazdy?. Istnieje wiele domysłów na temat standardowych lusterek, może wam udało się zauwazyć różnicę podczas jazdy.
Moloch - Sro Maj 23, 2007 07:05

MaReK napisał/a:
No Moloch widzialem Twoje lusterka, ladnie sie prezentuja


Hihi no mi też się podobają i fajnie wyglądają z tymi kierunkami :mrgreen:

Szymon napisał/a:
Moloch, Rozan99, zauważyliście jakąkolwiek różnicę w poziomie hałasu podczas jazdy?. Istnieje wiele domysłów na temat standardowych lusterek, może wam udało się zauwazyć różnicę podczas jazdy.


Ja zauważyłem tyle, że wcześniej był jakiś tam mały szum a teraz nieznacznie ustąpił :mrgreen:

piter34 - Sro Maj 23, 2007 12:09

Szymon napisał/a:
Moloch, Rozan99, zauważyliście jakąkolwiek różnicę w poziomie hałasu podczas jazdy?. Istnieje wiele domysłów na temat standardowych lusterek, może wam udało się zauwazyć różnicę podczas jazdy.

Taki mały offtopic. Masz obleśnego avatara... :???:

Rozan99 - Sro Maj 23, 2007 12:35

Może jest leciutko lepiej z tym szumem, ale we właściwym poście juz pisałem że szumi głównie przez kratki wlotowe pod wycieraczkami a nie przez lusterka.
Owsik - Pią Maj 25, 2007 01:42

piter34 napisał/a:
Taki mały offtopic. Masz obleśnego avatara... :???:


Racja, nie to co mój :mrgreen:

Szymon - Pią Maj 25, 2007 05:28

Co racja to racja :mrgreen:
Brt - Pią Maj 25, 2007 09:24

Wy chyba z Cartoon Network je wzieliście :???: :shock:
MaReK - Pią Maj 25, 2007 09:39

Ja tam nie wiem skad, ale szymon moglby juz przestac kopac tego biednego ludzika ;)
Brt - Pią Maj 25, 2007 09:45

A Owsik przerzucić na wątróbkę ze sklepu :P
Szymon - Pią Maj 25, 2007 17:09

MaReK napisał/a:
Ja tam nie wiem skad, ale szymon moglby juz przestac kopac tego biednego ludzika ;)

Uważasz, że ten różowiutki stworek to ja? :razz: Nie, żebym był znowu tym kopanym ;)

patryk214 - Pią Cze 29, 2007 13:46

A co sądzicie o moim?? Niemam fotek środka ale mam gałke zmiany biegów od octavi RS , ramki aluminiowe na zegarach i pokretłach nawiewu a drewno przelakierowałem na grafit
Brt - Pią Cze 29, 2007 13:57

Fajnie wygląda ;) Jaki masz rozmiar felg i opon?? Czy robiłes coś z zawieszeniem?? Chętnie bym obejrzał to wnetrze po zmianach ;)
Viniu - Pią Cze 29, 2007 14:01

Noo.. wygląda ciekawie... Jak dla mnie to jest najwłaściwszy tuning... skromność, minimalizm i klasa. Jest OK.
patryk214 - Pon Lip 02, 2007 07:57

Zawieszenie to sprezyny H&R , rozpórka kielichów OMP a felgi to 16 cali od Seata Ibizy Cupra. Szyby są ściemnione lekkim lustrem z dodatkiem wiśni, efekt jest bardzo dyskretny. Z tylnej listwy nad rejestracją jest wyciety znaczek. Co do środka to musze zrobić fotki.
MaReK - Pon Lip 02, 2007 09:03

Ile kosztowala Cie zmiana zawieszenia? Amorki tez sa "dokladane"?
patryk214 - Pon Lip 02, 2007 10:16

Sprezyny kupiłem okazyjnie na allegro za 300 zł, amortyzatory są Kyaba twardsze a rozpórke kupiłem tez na allegro za 100 zł nową....:)

Ze zmian jeszcze to drzwi i bagaznik wytłumiony matami bitumicznymi i okablowanie audio oraz usunięte chromowane listwy w zderzaku

MaReK - Pon Lip 02, 2007 10:39

A mi sie te listwy akurat podobaja ;)
Tak samo jak polakierowany spojler (pod kolor budy) :)

Pozdrawiam,

patryk214 - Pon Lip 02, 2007 14:03

tzn spojler nie jest polakierowany dlatego że optycznie zmniejszał by tylną szybe a pozatym samochód wyglądałby jak by był cały zamalowany pod kolor hehe :lol:
ale wiadomo to kwestja gustu... a listwy w zderzaku zalakierowałem bo po 1sze w prawie kazdym roverku schodzi z nich chrom a po 2gie do stylu w jakim go przerabiałem lepiej pasuja.
Efekt z tyłu ( na żywo jest super) a co do przodu to powiem szczerze że nie do konca.

masz gdzies wiecej zdjec swojego roverka na forum?? chetnie zobacze

[ Dodano: Wto Lip 03, 2007 10:26 am ]
Polakierowany spojler dobrze wygląda od ZRa bo jest nad szybą i ją odsłania, miałem zakładać ale chce sprzedać auto

rybakowy - Nie Mar 16, 2008 18:11

a ja mam pytanko czy idzie gdzies kupic jakies fajnu gril do 420 lub cały zdezak,ja mam obnizonego fura,wydech tez jest przerobiony na ''wolny'' zrobione to jest w niemczech i nawet im to wyszło,poszukuje jakiegos fajnego zdezaka teraz ma ktos jakies namiary??
jasiu87 - Pon Mar 17, 2008 20:11

Cytat:
A co sądzicie o moim??
:) bardzo ładnie ja właśnie pomalowałem listwy w kolor i myślałem o lusterkach ale znalazlem na ebay-u fajne lustereczka do 200 i chcem poprowadzić elektryke więc narazie nie ruszam, zostawiam na wiosne. Pozatym czujniki parkowania :) blenda od 25 oczywiście chrom, teraz gleba ale nie wiem jakie sprężyny, może ktoś doradzi. Pozdrawiam
maciekwawa - Pon Mar 17, 2008 20:42

oj panowie panowie...
Brt - Pon Mar 17, 2008 20:45

Cytat:
oj panowie panowie...

?? :hm:

Botanix - Wto Sie 25, 2009 16:50

Podobne są do OZ Superlaggera, trochę też mają z OZ Racing ale to żadna z nich, raczej jakiś no name :) .