Zobacz temat - MG SV-R, a Ja myślałem że tego cuda nie można kupic :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - MG SV-R, a Ja myślałem że tego cuda nie można kupic :)

jasiu87 - Pią Mar 20, 2009 10:51
Temat postu: MG SV-R, a Ja myślałem że tego cuda nie można kupic :)
MG CV-R
Śliczny :) i czerwony tak jak moja ZR siedzę i się ślinie do monitora :P

Viniu - Pią Mar 20, 2009 10:55

Ale cena też niezła.. :shock:
jasiu87 - Pią Mar 20, 2009 11:16

ale co nie warto ?? ?
ywis - Pią Mar 20, 2009 11:39

Za taką cenę wolałbym chyba jednak inne auto, coś pokroju Jeepa i innych aut "of road".
jasiu87 - Pią Mar 20, 2009 12:33

ywis, Jeep nie ma 385 Koniów :P i nie jest limitowany i nie produkowany na zamówienie http://www.mgsv-club.com/SVBuildlist.htm lista właścicieli :)
Viniu - Pią Mar 20, 2009 12:41

Myslę, że 80tys Euro można lepiej ulokować.. ;)
ywis - Pią Mar 20, 2009 12:55

jasiu87, nie muszę mieć nie wiadomo jak limitowanej wersji samochodu, ważne aby mnie się podobał i aby mi się nim dobrze jeździło. Osobiście nie widzą mi się sportowe "aż" tak autka, a tej mocy i tak niestety nie wykorzystasz.

Ja nieco inaczej patrzę na autka, mnie bardziej pociąga jazda po piachu, skamieniałych trasach, itp., a do takich sportów wyłącznie auta terenowe się nadają, a do tego wszystkiego czuje się pewnie na drodze w takim aucie, jeżdżę również Honda CR-V.

Markzo - Pią Mar 20, 2009 13:46

lepiej może i mozna, tylko, że drugiego takiego w PL bankowo nie spotkasz ;) niebanalny wygląd + zacne osiągi, mi sie podoba :ok:
Viniu - Pią Mar 20, 2009 14:40

Markzo napisał/a:
niebanalny wygląd + zacne osiągi, mi sie podoba :ok:
Z tym właściwie nie ma co dyskutować, jest :ok:
Markzo - Pią Mar 20, 2009 15:10

jeśli dobrze kojażę, podwozie tego MG jest naprawde dobre, opracowane przez firmę na literkę Q chyba nie kojażę całej nazwy, w każdym bądź razie firma a konkurowała swego czasuz Lambo czy Ferrari. Silnik to prosta, niewysilona V8 z mustanga więc i awaryjność znikoma. Ten Mg całkiem gajne czasy kręcił na torze TG ;)
MaReK - Pią Mar 20, 2009 15:53

Sam chcialem w niego kiedys wycelowac ;)
Pozniej stwierdzilem, ze to chyba taki mial kiedys byc i widzialem tylko zdjecia z prospetkow, ew. democary jakies...

Dwa lata temu znalazlem go na mobile.de i zobaczylem cene ;)
Auto piekne... ale nie na moja kieszen i raczej malo funkcjonalne - jako zabawka dla bogatego synka/corki lub jako drugi samochod dla bogatego fascynata motoryzacja;)

Pozdrawiam,

Wojtek88 - Pią Mar 20, 2009 16:44

Cena astronomiczna! Ale autko piękne. Odwdzięczy się na drodze.. Niebanalny wygląd + osiągi :D
Mayson - Pią Mar 20, 2009 16:48

Robi wrażenie - świetny wózek. Ale ten to byłby postrachem polskich mechaników :lol:
Markzo - Pią Mar 20, 2009 17:13

"Panie zabierz pan stąd to ufo!!" :rotfl:
7Tomi - Sro Kwi 01, 2009 19:48

Wszystko byłoby ok gdyby nie przednie światła z ...... Punto :/

A co do ceny... za 80tys z kawałkiem jest na ebay'u Colinowe MG Metro 6R4 :mrgreen:

wiciu2xlc - Czw Kwi 02, 2009 16:03

ehh fura robi wrażenie, aczkolwiek nawet jakbym dysponował taką kasą, to bym nie kupił. Jakoś bryła tego samochodu mi nie odpowiada, jest taka.... angielska :D Ogólnie furka jak najbardziej na tak :)
PTE - Pią Kwi 03, 2009 08:33

Jeśli ww. auto jest dla niektórych zbyt kontrowersyjne, to spieszę z informacją, że u tego samego sprzedawcy można nabyć MG ZT 260 V8 :razz:
Viniu - Pią Kwi 03, 2009 08:41

Mayson napisał/a:
ten to byłby postrachem polskich mechaników
Noo.. bo pewnie ma śruby calowe :hahaha:
PTE - Pią Kwi 03, 2009 11:50

Viniu napisał/a:
Mayson napisał/a:
ten to byłby postrachem polskich mechaników
Noo.. bo pewnie ma śruby calowe :hahaha:


Co do śrub calowych, to rzeczywiście gdzieniegdzie występują. Np. w R25 2 śruby mocowania alternatora i spust oleju z silnika odkręca się kluczem 5/8 cala. Klucz 15 (próbowałem kilku porządnych) nie wchodzi (śruby są czyste, bez nalotu), z kolei 16-ka jest luźna.


EDIT: Odwołuję to, com napisał. Te śruby to jednak zwykłe 15-ki. :oops:

Ciufa - Pią Kwi 03, 2009 11:57

Markzo napisał/a:
"Panie zabierz pan stąd to ufo!!"

najpierw te ufo trzeba ubezpieczyć :D

adrian88 - Pon Kwi 06, 2009 02:09

chociaż jest bardzo ładny i podoba mi sie, wolałbym już Nissana GT-Ra za te pieniądze:
http://otomoto.pl/nissan-...m-C8068654.html

Markzo - Pon Kwi 06, 2009 07:17

a masz gratisowe 20k $$ na wymiane skrzyni po 500km? :rotfl: :lol: :lol: :lol: nissan dał ciała po całości, zrobił w okół tego auta mega szum, były same oh ahh a teraz jest śmiech. Auto nie jeździ rewelacyjnie to raz, a dwa skrzyni sie sypia na potęgę! Gość z serwisu nissana opowiadał , że zadzwonił do niego klient wracający z Niemiec, przy przebiegu 500km na autbanie mu skrzynia wysiadła....i takich przypadków jest więcej a niissan nie uznaje na to gwarancji no i sobie musisz zapłacić 20k $$ za skrzynie :)
srbenda - Pon Kwi 06, 2009 17:14

ywis napisał/a:
Za taką cenę wolałbym chyba jednak inne auto, coś pokroju Jeepa i innych aut "of road".


:roll:
Nieudany żart chyba... Bo nie mam bladego pojęcia jak można porównywać samochód sportowy z terenowym (albo pseudoterenowym...) :???: