Zobacz temat - [r200 '98] montaż uchwytów na napoje
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [r200 '98] montaż uchwytów na napoje

ywis - Czw Lip 23, 2009 10:53
Temat postu: [r200 '98] montaż uchwytów na napoje
Miał ktoś styczność z czymś takim? Nie mam teraz kasy aby inwestować w boczki od MG ZR z miejscem na napoje.

Link: http://www.allegro.pl/ite...kiej_cenie.html

Toshiro - Czw Lip 23, 2009 11:18

ciekawie wyglądają, piszą że uchwyt się montuje na kratkach nawiewu, ciekawe jak ze stabilnością i wytrzymałością. Sam może sobię takie coś sprawię, dzięki za link ;)
maciekwawa - Czw Lip 23, 2009 12:46

Ja mam troche inne i wydaja mi sie lepsze
ywis - Czw Lip 23, 2009 12:47

Dlatego szukam kogoś kto by to miał lub miał styczność..., bo w ciemno kupować nie będę, a jadę na wakacje i nie ma gdzie picia wsadzić, aby było pod ręką.

[ Dodano: Czw Lip 23, 2009 12:49 ]
maciekwawa napisał/a:
Ja mam troche inne i wydaja mi sie lepsze


pisałem o tym, ale na ten moment nie mam kasy na boczki, stąd pytam o uchwyty jakie podałem w linku.

kharry - Czw Lip 23, 2009 23:21

maciekwawa napisał/a:
Ja mam troche inne i wydaja mi sie lepsze

Potwierdzam i polecam - mam identyczne :)

ywis - Pią Lip 24, 2009 06:28

kharry, a czytałeś mój pierwszy post?
maurer - Pią Lip 24, 2009 14:33
Temat postu: Re: [r200 '98] montaż uchwytów na napoje
ywis napisał/a:
Miał ktoś styczność z czymś takim? Nie mam teraz kasy aby inwestować w boczki od MG ZR z miejscem na napoje.

Link: http://www.allegro.pl/ite...kiej_cenie.html

Nie mialem akurat stycznosci z tym modelem, ale sama idea uchwytu na kubek mocowanego w okolicach nawiewu jest dla mnie taka sobie. Jescze w poprzednim aucie mialem podobny wynalazek (kupiony za 10 zeta w MediaMarkt). Kiedy wjechalem przez przypadek w dziure kubek uchwyt zwyczajnie spadl wylewajac kawe po calej przedniej czesci auta.
Jezeli juz kupowac cos takiego, to koniecznie nalezy sprawdzic jakosc tych zaczepow, ktore wsadzasz miedzy kratki, jednakze ja bym Ci osobiscie taki wynalazek odradzal.

Tomas - Pią Lip 24, 2009 15:55

Ja mam standardowe boczki bez tych dziur na napoje, ale butelka lub kubak z kawą wciskam w ta boczna kieszeń i sie trzyma. Nigdy mi sie nic wylało, wiec uważam ze jest ok. Zawsze mozna taki uchwyt z allegro zamontować w tą boczną kieszeń, ona sie odkręca, może bedzie trzeba coś tam przerabiać, ale powinno wejść.
kharry - Sob Lip 25, 2009 00:32

ywis napisał/a:
kharry, a czytałeś mój pierwszy post?

no czytałem, ale chciałem się pochwalić :P

[ Dodano: Sob Lip 25, 2009 00:35 ]
Tomas220 napisał/a:
Zawsze mozna taki uchwyt z allegro zamontować w tą boczną kieszeń, ona sie odkręca, może bedzie trzeba coś tam przerabiać, ale powinno wejść.

Pochwalam kreatywność! :) Ja chce sobie wyrównać kieszeń pod radiem, żeby nie było w niej tych żłobień na kasety i wypełnić gumową wykładzinką, żeby nic mi nie latało w niej.

Roj - Wto Sie 04, 2009 18:30

kharry napisał/a:
Ja chce sobie wyrównać kieszeń pod radiem, żeby nie było w niej tych żłobień na kasety i wypełnić gumową wykładzinką, żeby nic mi nie latało w niej.

jak to zrobisz to napisz mi jak PW bo już tam nic nie kładę od kiedy mój telefon efektownie opuścił to miejsce w czasie przyspieszania w lekkim łuku :D

a w temacie to też uważam, że montaż na kratce od nawiewiu to średnio trafiony pomysł
poza tym zimą ogrzewając samochód będziesz mógł się delektować cieplutką puszeczką coli lub red bulla mmmmm :mrgreen:

kharry - Wto Sie 04, 2009 20:29

Roj, nie ma sprawy ;)
pietro - Wto Sie 04, 2009 21:49

Roj napisał/a:
jak to zrobisz to napisz mi jak PW bo już tam nic nie kładę od kiedy mój telefon efektownie opuścił to miejsce w czasie przyspieszania w lekkim łuku :D

doświadczyłem tego samego, ale odkąd między ręcznym a lewarkiem skrzyni mam taka matę z pentagrama i ani razu jeszcze mi się stamtąd telefon nie ruszył :)

a co do napojów to przydalby się jakis sprawdzony i niedrogi tak jak boczki od ZR patent :D

kharry - Sro Sie 05, 2009 00:03

Wy też tak nie myślcie, że te wkładki na napioje z ZR są takie cudowne. Moim zdaniem spełniają swoją funkcję tylko po części, bo zmieszczą cole półlitrową, puszkę lub redbulla, ale kubek-termos już muszę wkladać w miejsce w podłokietniku, bo sie nie mieści :neutral:
Toshiro - Sro Sie 05, 2009 08:07

pietro napisał/a:
mam taka matę z pentagrama i ani razu jeszcze mi się stamtąd telefon nie ruszył


też takiej używam, dobry patent :D jak słabo trzymać zaczyna wypłukać i jak nowe ;) ogólnie polecam

kharry - Sro Sie 05, 2009 09:32

Toshiro napisał/a:
pietro napisał/a:
mam taka matę z pentagrama i ani razu jeszcze mi się stamtąd telefon nie ruszył


też takiej używam, dobry patent :D jak słabo trzymać zaczyna wypłukać i jak nowe ;) ogólnie polecam

a gdzie można to nabyć, panowie? bo ja myślałem o takim czymś, żeby kupić żywice epoksydową z utwardzaczem + mate z włókna szklanego. W tym otworze o którym mówimy, wyciąć część z rowkami na kasety i w jego miejscu uformować nową podłogę z wcześniej wymienionych składników. Jak wszystko wyschnie to ładnie pomalować na ciemny kolor i/lub wyłożyć właśnie jakąś gumą lub matą, żeby przedmioty tam włożone nie latały w czasie jazdy. Co Wy na to?

Szymon - Sro Sie 05, 2009 09:35

W sklepie nie dla idiotów takie coś kupisz i chyba na Shellu. Co do drugiego nie jestem pewien ;)
kharry - Sro Sie 05, 2009 10:23

Szymon napisał/a:
takie coś kupisz

Masz na myśli to antypoślizgowe? :>

Szymon - Sro Sie 05, 2009 10:40

dokładnie te, mam to od nich ;)
kharry - Sro Sie 05, 2009 11:06

OK, w takim razie dzisiaj ich odwiedzimy :)
Krzysi3k - Sro Sie 05, 2009 12:53

Najlepiej poszukaj na allegro ze swojego miasta i przejedź się :)
Patent naprawdę dobry - kosztował mnie 9 PLN, a przydatne :)
Ja kładę koło zegarka na tym wybrzuszeniu.

Roj - Sro Sie 05, 2009 13:31

czy ktoś może wkleić fotkę lub przesłać proszę proszę :mrgreen:
Krzysi3k - Sro Sie 05, 2009 14:12

Popatrz moje fotki w garażu jeżeli chcesz wiedzieć, jak to wygląda w samochodzie.
Roj - Sro Sie 05, 2009 21:07

uuu, w takim miejscu to nawet na rzepy przy mojej jeździe by się telefon nie utrzymał :twisted:
Brt - Sro Sie 05, 2009 21:31

a no mógłbyś sie zdziwić :P Tommyyogi do szyby przykleił "tym" iphone'a i jeździł sprawdzając przyspiesznie auta i nie odpadło :P
kharry - Sro Sie 05, 2009 22:41

Krzysi3k5 napisał/a:
kosztował mnie 9 PLN, a przydatne

w Media Markt jest po 19 wersja zwykła i po 22 wersja nano, która wydaje się porządniejsza ;)

[ Dodano: Sro Sie 05, 2009 22:43 ]
Roj napisał/a:
uuu, w takim miejscu to nawet na rzepy przy mojej jeździe by się telefon nie utrzymał :twisted:

Na allegro w aukjach zamieszczają też filmiki pokazujące jak sprawuje się takie coś. Jeden gość położył to na kierownice, a na nią położył własnie telefon z pieniędzmi i kręcił nią bardzo dynamicznie - nie spadło :shock:

Brt - Sro Sie 05, 2009 22:45

kharry napisał/a:
w Media Markt jest po 19 wersja zwykła i po 22 wersja nano

zdzierstwo ;) szukam na alledrogo ;)

kharry - Sro Sie 05, 2009 22:48

No właśnie ja też się rozglądam.. są dwa te dwa rodzaje co w Media, a przynajmniej podobnie wyglądają; poza nimi jest jeszcze jeden, ale wygląda jak taka mata do wanny lub prysznica, żeby się nie pośliznąć :P nie wiem jak z jakością tego ostatniego.
Krzysi3k - Sro Sie 05, 2009 23:36

kharry napisał/a:
w Media Markt jest po 19 wersja zwykła i po 22 wersja nano, która wydaje się porządniejsza ;)


Ja mam właśnie nano :)

Roj - Pon Sie 10, 2009 20:08

Brt napisał/a:
a no mógłbyś sie zdziwić :P Tommyyogi do szyby przykleił "tym" iphone'a i jeździł sprawdzając przyspiesznie auta i nie odpadło

to niech przyklei do tylnej i sprawdzi hamowanie ze 140 :mrgreen:
a tak poważnie to to klei? to maj mystejk bo myślałem, że to po prostu anty poślizgowe..
teraz to już całkiem nie kumam co to jest i na jakiej zasadzie działa :cool:

Krzysi3k - Pon Sie 10, 2009 20:39

To jest jakaś nano guma, która przytrzymuje rzeczy jak przyssawka :P
Brt - Pon Sie 10, 2009 20:55

Cytat:
to niech przyklei do tylnej i sprawdzi hamowanie ze 140

No właśnie wczoraj niechcący sprawdziłem :P ... awaryjne ze 100km/h z załączeniem ABSu na suchutkim asfalcie ... nawet nie drgnął ;)

Roj - Pon Sie 10, 2009 21:00

Brt napisał/a:
No właśnie wczoraj niechcący sprawdziłem :P ... awaryjne ze 100km/h z załączeniem ABSu na suchutkim asfalcie ... nawet nie drgnął ;)

Brt, przyklejasz telefon do tylnej szyby? :mrgreen:
jak parkujesz "kopertę" to możesz sprawdzić czy masz nieodebrane połączenia :cool:

Brt - Pon Sie 10, 2009 21:04

parkuję na lusterka boczne :P musiałby być na błotniku tylnym przyklejony :mrg:
Krzysi3k - Wto Sie 11, 2009 02:43

Mi przy awaryjnym ostatnio komórka poleciała... myślę sobie, wyeksploatowało się :lol:
Patrze a tam klapka od baterii się wyjęła, komórka poleciała, a klapka została na gumie :P

Roj - Wto Sie 11, 2009 08:45

hmm, ok, przekonaliście mnie :mrgreen:
przy najbliższej okazji poszukam.
(czy na shellu są, bo ktoś wspominał?)

Krzysi3k - Wto Sie 11, 2009 09:18

http://allegro.pl/item701...stick_mata.html
http://allegro.pl/item701...typoslizgo.html
i sporo więcej z Wa-wy:)