Zobacz temat - Nie zawsze kradna loga Rover...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Nie zawsze kradna loga Rover...

Remigiusz - Pon Lut 08, 2010 15:19
Temat postu: Nie zawsze kradna loga Rover...
Witam,
Wczoraj miałem podroż do Lublina i z powrotem i to to co mi z tego zostało. :evil:

Niestety nikt mi tego nie ukradł tylko odpadło emblem :neutral: Jak wracałem to jeszcze było bo na stacji myłem reflektory i dolewałem płynu a rano dziś idę do garażu otwieram i od razu widzę ze coś brakuje. Jak wróciłem to było ciemno a światła nie włączałem w garażu wiec nie zauważyłem. :mad: :mad:

Niestety kupowanie nowego znaczka się nie odpłaca bo az 60zl kosztuje a mi jeszcze chrom tez odłazi wiec pójdzie na to miejsce siatka i będzie pod kolorem białym lakierowane. :wink: Nie podoba mi się to do końca ale najtańsza opcja :ok: chce kupić sobie jeszcze emblem z flaga British Racing :grin:

staf - Pon Lut 08, 2010 15:41

Remi55,
Mombrey zostawił mi jakieś znaczki, nie wiem tylko czy jest wśród nich do 200-tki. W środę będe w domu to zobaczę. Nie obiecuję. No chyba że nie chcesz :smile:
Jak prace dla mnie?

zouza - Pon Lut 08, 2010 15:43

Nie przesadzaj z tą ceną http://allegro.pl/item908...at_uzywany.html ;P
Przyznaj się, że po prostu chcesz siatex :P

staf - Pon Lut 08, 2010 15:46

Cytat:
Przyznaj się, że po prostu chcesz siatex :P

Oj, kombinatorek :smile:

tdw - Pon Lut 08, 2010 16:05

Remi55, W Roverze mojej żony, także "zniknął" przedni znaczek - myślisz ze one same odpadają ?
staf, jakbyś miał wolny znaczek na przód, to ja wezmę :smile:

Kozik - Pon Lut 08, 2010 16:27

tdw napisał/a:
Remi55, W Roverze mojej żony, także "zniknął" przedni znaczek - myślisz ze one same odpadają ?


Odpływają :)

Ja miałem roverka z włoch i też nie było znaczka, mało tego, w tych co są na błotnikach nie było elementu środkowego tylko sam chrom wisiał. Myśle że sam odpadł.

zetes - Pon Lut 08, 2010 16:50

Jak pasuje od 400 - tki to ode mnie gratis :grin:
Krzysi3k - Pon Lut 08, 2010 16:57

Ja mam dwa takie znaczki, co w aukcji pokazane.
Takie z błotników tylnych, więc powinny pasować też do grilla :)

Remigiusz - Pon Lut 08, 2010 17:24

zouza, Nie chce takich używanych bo już trzeba to kleić i znów odpadnie. W R200 jest to niestety klejone a nie przykręcane :wink: A siatex chce ale nie taki bez loga :razz:

Zrobie siatkę bez środkowe punktu mocowana ale dokupić sobie po czasie logo Rovera, i to Britisch Racing i zamocuje je będzie lepiej to wyglądać.

tdw napisał/a:
W Roverze mojej żony, także "zniknął" przedni znaczek - myślisz ze one same odpadają ?


Tak odpadają bo są tylko klejone, pamietam jak bylem na stacji to było logo cale w Lodzie i gdzie musiało po drodze odpaść :wink:

[ Dodano: Pon Lut 08, 2010 17:24 ]
Jescze jak by mi nie odłaził chrom to bym może i kupił znaczek i przykleił ale mój przedni zderzak jest w katastrofalnej formie :/

maciej - Pon Lut 08, 2010 17:31

zouza napisał/a:
Nie przesadzaj z tą ceną http://allegro.pl/item908...at_uzywany.html ;P

A skąd wiesz, że to nie wydłubany z któregoś z naszych Roverków?

Ale bezpiecznie można kupować z HR Automobil, CZ Rover Parts i innych firm rozbierających "angliki". :)

Ja kupiłem znaczek na boczny słupek do R600 za 10 zł właśnie w HR AUtomobil.

zouza - Pon Lut 08, 2010 17:36

maciej, jaki ty się czepliwy ostatnio zrobiłeś :roll:
Podałam przykładową cenę, pierwszy z brzegu :P
Ja osobiście kupowałam na angielskim ebayu i za nowy dałam 1,5 funta :P

Mayson - Pon Lut 08, 2010 17:40

Mi zapi.... przód i tył naraz pod jakimś sklepem.... Żeby więcej nie kusiło, kupiłem znaczki/naklejki na Allegro - identyczna budowa jak naklejka klubowa, ale z logo Rovera :ok:
Remigiusz - Pon Lut 08, 2010 17:46

maciej, Dzieki :wink:

Chyba jednak poczekam i uzbieram kasę na nowa cala atrapę plus logo bo nie podoba mi się tak bez znaczka :neutral: i bez środkowego słupka w atrapie jakoś to nie ma duszy :wink:

maciej - Pon Lut 08, 2010 18:02

zouza napisał/a:
maciej, jaki ty się czepliwy ostatnio zrobiłeś :roll:

Od razu czepliwy. :P

Mam po prostu alergię na aukcje "znaczków" na allegro, bo mój Roverek nie ma już trzech i to brutalnie wydłubanych - tylny z kawałkiem lakieru !! i dwa po bokach. :P

zouza - Pon Lut 08, 2010 18:03

No mój też sam nie dostał nóżek i nie postanowił odejść ode mnie ;P
hvil - Pon Lut 08, 2010 18:11

ja tam średnio raz na rok kupuje znaczek, trudno.... Kraj zacny tylko ludzie chu**wi. :mrgreen: trzeba to wliczać w koszty użytkowania pojazdu:-)
Papaa2 - Pon Lut 08, 2010 19:02

ja mam juz z pol roku atrape bez znaczka i jakos sie przyzwyczailem ;-) co prawda nie podoba mi sie za bardzo, wiec dzieki Mombrey'owi mam znaczek tylko czeka az sie cieplej zrobi to pomysle jak go tam przymocowac ladnie zeby na przyszlosc nie odpadl ;-)
zouza - Pon Lut 08, 2010 19:03

Papaa2, najlepiej go pod prąd podłączyć ;)
staf - Pon Lut 08, 2010 19:05

zouza napisał/a:
najlepiej go pod prąd podłączyć

Polak potrafi....... :smile:
To też nie stanowiło by problemu :smile:

Remigiusz - Pon Lut 08, 2010 19:17

Fajnie by było ten emblem np w kawałku Alu na CNC wyfrezować :P

Będę teraz przez zimę bez jeździł zrobi się ciepło to się coś wykombinuje :grin:

Papaa2 - Pon Lut 08, 2010 21:02

ja mialem pomysl zeby na srebrej plytce (czy to alu czy nierdzewka) wygrawerowac znaczek Rovra i miec cala atrape w srebrze/chromie/ chromo podobnej materii :-D
Remigiusz - Pon Lut 08, 2010 21:32

Papaa2, Cala atrapę to już trudna sprawa trochę i droga na pewno ale sam emblem to na dobrej CNC by zrobił :wink:
Papaa2 - Pon Lut 08, 2010 22:50

no wlasnie o samym emblemacie mowie ;-) zastanawialem nad tym nawet powaznie ale wyobraznia nie mogla pogodzic sie ze tam bylo by srebrno a badz co badz znaczek Rover'a na atrapie rzuca sie w oczy ;-)
maciej - Wto Lut 09, 2010 16:45

staf napisał/a:
zouza napisał/a:
najlepiej go pod prąd podłączyć

Polak potrafi....... :smile:
To też nie stanowiło by problemu :smile:

Baaa... Sąsiedzi w zimie by jeszcze kable rozruchowe do niego podłączali! :rotfl:

Adrian355 - Sro Lut 10, 2010 00:01

Ja jak w swoim byłem 220SD zamknąłem maskę to mi emblemat odpadł :P
Perez - Sro Lut 10, 2010 00:41

Ja na mazurach latem odkrylem wiszacy przedni znaczek, podkleilem osmiorniczka (tylko to akurat mialem w bagazniku) i trzyma jak zly. Boczny emblemat mi tak wydlubali, ze nie mam pytan.
maciej - Sro Lut 10, 2010 10:06

Perez napisał/a:
Boczny emblemat mi tak wydlubali, ze nie mam pytan.

Chyba mam gdzieś taki, który kupiłem, a w końcu nie przykleiłem, więc jak go znajdę, to dostaniesz w komplecie. ;)

Perez - Sro Lut 10, 2010 12:41

Dzieki macieju, ale na szczescie mialem dwa w zapasie :)
Remigiusz - Wto Mar 23, 2010 21:11

Dziś mi taki pomysł przyszedł do głowy :mrgreen:
Zamiast dawanie siatexu zostawię żeberka ale pomaluje je na biało, a ze chrom mi odpada to pomaluje grilla na kolor nadwozia :wink:

A brak znaczka załatwię tak :razz: dziś literkę juz kupiłem :wink:

Oh jaki śliczny mój jeszcze był przy zakupie :razz:

SeevS - Wto Mar 23, 2010 21:23

szczerze ? Jak dla mnie tragedia.
lukasz_kr_85 - Sob Kwi 10, 2010 06:46

Nie wiecie, czy znaczek z tylnego błotnika R200 będzie pasował na tylny słupek R600?
LU - Nie Kwi 11, 2010 14:03

Mi kiedyś na jednym z osiedli w Bielsku-Białej upi*rdolili, bo inaczej wyrazić się tego nie da, przedni znaczek, było widać, że podważyli śrubokrętem, bo porysowali grill..

A raz pod Tesco, na krakowskim Prokocimiu odmówiłem żulowi kilku drobnych i poszedłem do sklepu, po powrocie nie było ani żula ani bocznego znaczka..

edit: co do samego rozwiązania Remi55 to moim zdaniem nie wygląda to źle;)