Zobacz temat - XX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - propozycje miejsc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - propozycje miejsc

own - Pią Cze 17, 2011 12:25
Temat postu: XX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - propozycje miejsc
Przed chwilą bawiliśmy się na letnim XIX Ogólnopolskim Zlocie pod Radomiem, a do jesiennego jeszcze dłuższa chwila pozostała. Czas jednak biegnie szybko i postanowiliśmy, że już dzisiaj zapytamy się Was Klubowicze i Sympatycy naszego Klubu, gdzie chcielibyście wybrać się na kolejny, jesienny zlot, który odbędzie się we wrześniu lub październiku tego roku.

W zgłoszeniu należy podać:
- miejscowość,
- nazwę ośrodka,
- dane kontaktowe do ośrodka (strona www, telefon, e-mail, ...),
- na jakie atrakcje możemy tam liczyć (zwiedzanie ciekawych miejsc np. historycznych, możliwość zorganizowania meczu lub zawodów, wycieczki, ... ).

Jeżeli tylko byliście w jakimś ciekawym miejscu lub mieszkanie niedaleko i uważacie, że jest to również dobre miejsce na zlot Klubu, to piszcie i zgłaszajcie w tym temacie ;-) Zlot jesienny nie jest nastawiony na próby sportowe, motoryzacyjne. Głównym założeniem jest większa integracja. Najlepiej jakby podawane przez Was miejsca były już sprawdzone i pewne. Mile widziane zdjęcia okolic ;-)

Każda wiadomość w tym temacie to jedno zgłoszenie.

Wszelkie komentarze i uwagi proszę wysyłać do mnie na PW lub E-Mail zarządu, a nie w temacie.
Wiadomości, które nie będą zgłaszać nowych miejsc będą usuwane.

MaReK - Pią Cze 17, 2011 13:25

Szybko działa nowy Zarząd ;)

Pomysł dobry z tymi propozycjami. Nie zawsze organizatorzy (Zarząd) muszą mieć pełną bazę ośrodków rekreacyjno-konferencyjnych w głowie. Te co się reklamują skutecznie w sieci, do najtańszych nie należą. Dobrze, żeby było kilka propozycji zbliżonych do siebie, a Zarząd ostateczną decyzję podjął w tajemnicy. To pozwoli na pewnego rodzaju "niespodziankę" :)

Kiedyś byłem w takim ośrodku w Koszelówce (Płockie).
Nie wiem, czy nie odbył się też jeden ze Zlotów Ogólnopolskich w tym rejonie...
Ośrodek nie był zły. Jedzenie w miarę. Ceny przede wszystkim dopasowane do dzisiejszych realiów. Do tego okolica dość ładna. Jezioro itp. itd. Gdyby zrobić go we wrześniu, to jeszcze skorzystać ze sprzętu wodnego i popływać ;)

Lokalizacja jest chyba dla większości znośna. Centralna Polska, ale każdy ma stosunkowo blisko. Tradycyjnie Brt ma coś ok. 400 km. Warszawa, Toruń, Płock mają najbliżej.
Reszta pomiędzy 250 - 350 km.

To jest lokalizacja czysto integracyjna ;)
Nie wiele tutaj atrakcji miejskich. Ale można zorganizować zabawę, która kiedyś zrobił Zarząd w Szumiradzie - podchody. Można spróbować zorganizować Quady lub mosty linowe.

Link do ośrodka:
http://www.zaciszebis.pl

Miejscowość: Koszelówka, Łąck
Nazwa ośrodka: OW Zacisze BIS (Koszelówka)
Dane kontaktowe: http://www.zaciszebis.pl/index.php/kontakt/
Atrakcje dostępne: http://www.zaciszebis.pl/index.php/atrakcje/

Co do boiska... jak ja tam byłem, to było w części kolonijnej.

Pozdrawiam,

Noger - Pią Cze 17, 2011 14:41

Witam.

Mimo, że jestem świeży tutaj na forum to mogę zaproponować ośrodek http://www.julia.bydgoszcz.pl/p_index.htm jest to nad zalewem koronowskim jakieś 30 km od Bydgoszczy. W zeszłym roku odbył się tm zlot klubu Peugeota 405. Impreza była całkiem udana. Szczerze mogę polecić. :)

zetes - Pon Cze 20, 2011 09:17

Może tutaj : www.pensjonat-giewartow.com

maciej: poprawiłem link

borek88 - Czw Lip 07, 2011 21:53

zetes, teraz moglbym wpasc bo mam bliziutko
tylko to miejscowosc gdzie w sezonie letnim siedzi sama burzuazja z poznania ktorzy maja tam domy letniskowe i nad jeziorem powidzkim okoliczni mieszkancy
nie za duzo tam atrakcji choc jest wyporzyczalnia sprzetu wodnego ale z restauracjami krucho atrakcje tez, jedynie jakis przejazd przez słupce
ustawienie samochodow na rynku słupeckim
ale jesli chcecie w wielkopolsce wiem ze juz byliscie w slesinie to zaproponuje duzo ciekawsze miejsce
Skorzecin jest to ogromny osrodek wypoczynkowy z wieloma domkami restauracjami dyskotekami
w sezonie jest wielu ludzi ochrona na osrodku, pola namiotowe kempingowe molo murowane statek wyporzyczalnia sprzetu wodnego
moze dla niektorych byc problemem w sezonie przy ładnej pogodzie tłok ludzi przypominajacy taki z wzietych miejscowosci nadmorskich
ceny domkow/pokoi rozne zalezy od miejsca w tym rozleglym osrodku i od standardow
wiadomo im dalej tym taniej
korty jakies boiska (jesli sie nie myle to za free)
w tym roku remontowany był deptak molo i wygląda to jeszcze lepiej niz na foto w galeri
warto byscie obejrzeli ten link
moze ktos był cos dopowie

http://www.skorzecin.pl/index.php

[ Dodano: Czw Lip 07, 2011 21:53 ]
poczytajcie tu
http://www.skorzecin.net....id=13&Itemid=37

od tego momentu

"Cennik wynajmu pokoi w Ośrodku - Wypoczynkowym w Skorzęcinie
Stawki opłat Domu Wczasowego wynoszą:"

jest to nasamej plazy przy molo głownym deptaku salonie gier i restauracjach

Tomson40075 - Wto Lip 12, 2011 08:51

Proponuje moje miasto, czyli Szczecinek, nie jest to może centralna Polska ale miejsce warte zobaczenia, pełne atrakcji i uroku. Jest w nim sporo do zobaczenia a dla aktywnych sporo wyzwań. W odległości 25 km od Szczecinka jest również słynna miejscowość Borne Sulinowo.
Link do strony atrakcji i bazy noclegowej w Szczecinku:
http://www.szlot.pl/katalog.pdf

TIGER - Sro Lip 13, 2011 22:18

Moja propozycja jest taka. Miejsce docelowe (Kamionka, powiat ropczycko-sędziszowski, woj. podkarpackie) + atrakcje (paintball z bardzo fajnym poligonem, park linowy, quady, tenis tu oczywiście myślę o maniaqu :wink: , siatkówka plażowa, sauna, mini golf, zorbing a także przejażdżka kultowym SKOTEM itd itp.) to FOLWARK CYZIÓWKA http://www.cyziowka.pl/ Miejsce naprawdę fajne, ciche bo dookoła lasy więc śpiewać można dowoli :mrgreen:

Dodatkową atrakcję przewiduję przejazd na wycieczkę od miejsca bazy noclegowej jest ok 50km zamek w Łańcucie http://www.zamek-lancut.pl/pl/

No chyba, że zamek nie pasi to jest jeszcze park historyczny w Bliznej (ok 15km od bazy noclegowej) gdzie był jeden z pierwszych ośrodków na świecie, w którym prowadzone były badania nad bronią rakietową. Wszystko to za sprawą prowadzonych tutaj w czasie II wojny światowej prób nad niemiecką bronią rakietową V-2 i V-1. Oczywiście park powstaje lecz ludzi się zjeżdża co nie miara bo jednak można coś zobaczyć http://www.parkhistoryczn...zny_blizna.html

Ewentualnie ok 30km od bazy noclegowej Muzeum Historii Miasta Rzeszowa wraz z Podziemną Trasą Turystyczną http://www.muzeum.rzeszow.pl/

No chyba, że zlot odbył by się 24,25 wrzesień to można by zahaczyć na targi motoryzacyjne w Rzeszowie http://www.automotosalon.pl/

borek88 - Pon Lip 18, 2011 16:48

tylko teraz sie zastanawiam do kiedy osrodek jest otwarty i ludzie sa w skorzęcinie:/
ale w giewartowie to jest noramalnie cały rok to co podał zetes, tyle ze nad jeziorem tez juz mniej sie dziej
powiedzcie kiedy jest mniej wiecej jesienny w jakich dniach i sie jakos dowiem o skorzecin
a jak bedzie zamkniete to proponuje na letni to tez troche przed sezonem co ful ludzi jest ale juz otwrte
a ludzie to duzo zalezy od pogody tez

maniaq - Wto Wrz 13, 2011 23:46

Poniewaz zablokowany jest watek oficjalny o XX, a miejsce juz znamy, to pytanie mam do zarzadu, kiedy mozna spodziewac sie oficjalnego harmonogramu i planu zlotu >? Niestety musze planowac z wyprzedzneiem, wiec ulatwiloby mi to zycie ;) PODZIEKOWAL - maruda maniak :D
Joa - Wto Wrz 13, 2011 23:54

Maniaq- artek jest juz wlasciwie gotowy, kwestia kosmetycznych poprawek i powinien sie lada chwila pojawic. nie obiecam, ze dzisiaj, ale mam nadzieje, ze do jutra sie uda.

pozdrawiam :)

maniaq - Sro Wrz 14, 2011 00:07

podziekowal, niech Ci sie kolka kreca w nieskonczonosc :D
dzieju - Wto Wrz 20, 2011 22:17

Kto mnie przygarnie do pokoju :( bede sam na zlocie na 99% :( a pokoje sa 2 osobowe i wiecej :P

Mnie pasowal by uklad z Zatora :D

AndrewS - Wto Wrz 20, 2011 22:26

a lista zapisanych to gdzie jest ?? , z poprzedniego zlotu ledwo znalazlem :roll:
dzieju - Wto Wrz 20, 2011 22:36

AndrewS napisał/a:
a lista zapisanych to gdzie jest ?? , z poprzedniego zlotu ledwo znalazlem :roll:


Nie widze :/

Joa - Wto Wrz 20, 2011 22:47

nie ma listy, ale powinna niedlugo byc.
dajcie nam chwile- staramy sie, ale no nie o wszystkim pamietamy ;)

wyder007 - Czw Wrz 22, 2011 19:45

Dajmy zarządowi się wykazać, sa to nowi ludzie i ich pierwsza impreza

dzieju ja mimo iż miejscowy nocował będę w hotelu sob/niedz i muszę się zastanowić nad noclegiem pt/sob

ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA SUPER IMPREZĘ W ŁODZI
GDZIE NIC NIKOMU NIE SZKODZI :)

violla - Czw Wrz 22, 2011 22:23

dzieju napisał/a:
Kto mnie przygarnie do pokoju :( bede sam na zlocie na 99% :( a pokoje sa 2 osobowe i wiecej :P

Nie martw się, ktoś Cię przygarnie :wink: Zapisz się proszę i jak będzie druga taka sierotka to spróbujemy Was połączyć :wink:

Dydo - Czw Wrz 22, 2011 22:25

Ten grill to je w Piątek wieczorem czy w Sobotę ?
MaReK - Czw Wrz 22, 2011 22:26

dzieju napisał/a:
Kto mnie przygarnie do pokoju :( bede sam na zlocie na 99% :( a pokoje sa 2 osobowe i wiecej :P

Wiesz... jakbyś tak się głośno nie onanizował w pokoju, to moglibyśmy Cię z violla przygarnąć na dostawkę do siebie... ale nie dasz pospać przecież ;)

violla - Czw Wrz 22, 2011 22:46

Dydo napisał/a:
Ten grill to je w Piątek wieczorem czy w Sobotę ?

To je w sobote :smile:

dzieju - Czw Wrz 22, 2011 23:18

MaReK napisał/a:
dzieju napisał/a:
Kto mnie przygarnie do pokoju :( bede sam na zlocie na 99% :( a pokoje sa 2 osobowe i wiecej :P

Wiesz... jakbyś tak się głośno nie onanizował w pokoju, to moglibyśmy Cię z violla przygarnąć na dostawkę do siebie... ale nie dasz pospać przecież ;)


:( ale ja bede cicho ... objecuje :(

kzrr - Czw Wrz 22, 2011 23:22

Dobra zapytam tutaj bo own jak zwykle nie odpisuje na gg :P

Prawdopodobnie będziemy tylko pt-sb i tutaj pytanie czy jest jakaś doba hotelowa ? Chcemy się raczej zwinąć po grilu kolo 22-23, więc pytanie czy do nie wiem ok. 20 możemy mieć do dyspozycji pokój czy np o godzinie 11 musimy go oddać ?

MaReK - Czw Wrz 22, 2011 23:23

dzieju napisał/a:

:( ale ja bede cicho ... objecuje :(


No nie wiem, nie wiem... zawsze tak mówisz, a potem boli ;)

violla - Czw Wrz 22, 2011 23:45

kzrr napisał/a:
Prawdopodobnie będziemy tylko pt-sb i tutaj pytanie czy jest jakaś doba hotelowa ? Chcemy się raczej zwinąć po grilu kolo 22-23, więc pytanie czy do nie wiem ok. 20 możemy mieć do dyspozycji pokój czy np o godzinie 11 musimy go oddać ?

Pokój będziesz miał do dyspozycji do godz. 14:00 (w dniu przyjazdu od godz.12:00).
Jeżeli nie uda nam się załatwić przedłużenia doby to pozostanie wproszenie się do kogoś od godz 14:00 :wink:

kzrr - Czw Wrz 22, 2011 23:49

To trochę kiepsko bo nawet obiad jest o 15:30......
MaReK - Czw Wrz 22, 2011 23:50

Dobra. A jak te Wasze posty mają się do tego tematu w ogóle? :P
kzrr - Czw Wrz 22, 2011 23:51

MaReK napisał/a:
Dobra. A jak te Wasze posty mają się do tego tematu w ogóle? :P


A jaki jest temat :D ? XX Zlot :P

MaReK - Czw Wrz 22, 2011 23:52

doczytaj... propozycja miejsc ;)
Miejsce już dawno wybrane, a temat odpowiedni do dyskusji i jest podwieszony nieco wyżej ;)

kzrr - Czw Wrz 22, 2011 23:55

Ale po co spamować pierdołami taki ładny prawie dziewiczy temat skoro tutaj można :P Skoro i tak jest nieaktualny :P
kasjopea - Pią Wrz 23, 2011 10:39

MaReK napisał/a:
Dobra. A jak te Wasze posty mają się do tego tematu w ogóle? :P
:lol:
kruszon - Pią Wrz 23, 2011 10:40

MaReK, ale to caly czas jest w temacie:
dzieju - propozycja miejsc przenocowania
kzrr - propozycja miejsc na przechowanie od 14:00 do 23:00

Nie wiem w czym problem :P

kasjopea - Pią Wrz 23, 2011 10:42

kruszon, czy będziesz przebywał w miejscu zlotu w dniach 7-9 października? Proponuję, żebyś tak zrobił :lol: .
kruszon - Pią Wrz 23, 2011 10:44

kasjopea, Twoja propozycja miejsca mojego pobytu w tych dniach jest bardzo zachecajaca. Takie mam plany.

:D

Pozdrawiam

MaReK - Pią Wrz 23, 2011 10:58

Pozwolę sobie zacytować autora tego wątku

own napisał/a:
Jeżeli tylko byliście w jakimś ciekawym miejscu lub mieszkanie niedaleko i uważacie, że jest to również dobre miejsce na zlot Klubu, to piszcie i zgłaszajcie w tym temacie ;-) Zlot jesienny nie jest nastawiony na próby sportowe, motoryzacyjne. Głównym założeniem jest większa integracja. Najlepiej jakby podawane przez Was miejsca były już sprawdzone i pewne. Mile widziane zdjęcia okolic ;-)

Każda wiadomość w tym temacie to jedno zgłoszenie.

Wszelkie komentarze i uwagi proszę wysyłać do mnie na PW lub E-Mail zarządu, a nie w temacie.
Wiadomości, które nie będą zgłaszać nowych miejsc będą usuwane.


więc myślę, że moderator może działać :)
A Kruszon Twoja interpretacja jest zbyt daleko posunięta ;)

kruszon - Pią Wrz 23, 2011 11:01

MaReK, co Ty mozesz wiedziec o posuwaniu mojej interpretacji... :P
Juz sie zamykam.

MaReK - Pią Wrz 23, 2011 11:17

kruszon napisał/a:
MaReK, co Ty mozesz wiedziec o posuwaniu mojej interpretacji... :P

No tyle, że ją za bardzo posuwasz ;D

SyntaX - Pią Wrz 23, 2011 11:37

Urlop zarezerwowany. Daleko nie mam stawię się i dołączę do was albo na Pietrynie albo pod Manu.
:mrgreen:
Trza będzie gada wypolerować, co by prezes nie powiedział ... o znów ten upaprany podjechał.

nikon - Pią Wrz 23, 2011 11:59

Mam nadzieję, że tym razem nie będziemy szukać się po "krzakach" jak to "było" ostatnim razem... :mrgreen: :cool:
benefix - Pią Wrz 23, 2011 12:16

Ehhh szkoda ze moja Gangrena jest w takim a nie innym stanie nei zaryzykuje nia podrrozy w polske ... ale pomysl i inicjatywa jest super
maniaq - Pią Wrz 23, 2011 14:02

benefix nie widze problemu zebys dolaczyl do kogos jadacego na zlot, wlasne auto nie jest wymogiem ;)

ja np. w sobote rano jade :D

hvil - Pią Wrz 23, 2011 14:52

Ja chyba was z ubolewaniem ale nie bede mógł zaszczycić obecnością na zlocie:-(
Markzo - Pią Wrz 23, 2011 14:53

ciekawe jak będzie z frekwencją :D
Dydo - Pią Wrz 23, 2011 23:51

violla napisał/a:
Dydo napisał/a:
Ten grill to je w Piątek wieczorem czy w Sobotę ?

To je w sobote :smile:


Rozumiem. Niestety na ognisko nie zostanę, ale nic straconego, bo i tak na jeden dzień wpadne :P

benefix - Nie Wrz 25, 2011 23:08

maniaq napisał/a:
benefix nie widze problemu zebys dolaczyl do kogos jadacego na zlot, wlasne auto nie jest wymogiem ;)

ja np. w sobote rano jade :D



Hmm good Idea :) a to juz w sumie zaraz jest ....

maniaq - Pon Wrz 26, 2011 10:43

no to podjedz na spota i pogadasz z ludkami kto kiedy jedzie ;) albo sprawdz na stronie glownej jest juz lista osob ;)
maryba - Pon Wrz 26, 2011 11:00

Ma ktoś wolne miejsce w 2 lub 3 ? - jadę sam - może sie do kogos doczepię - nie chrapię ,myje nogi :) , czasami gadam przez sen ale nie łażę. ;) - planuje 2 noclegi.
violla - Pon Wrz 26, 2011 13:22

Maryba, nie martw się, znajdziemy Ci towarzysza do podusi :wink:
maryba - Pon Wrz 26, 2011 14:11

violla napisał/a:
Maryba, nie martw się, znajdziemy Ci towarzysza do podusi :wink:


wystarczy do pokoju :) , podusia jest moja - na wyłączność

violla - Pon Wrz 26, 2011 14:19

Ok :smile: , zapraszam więc do zapisów!
maryba - Pon Wrz 26, 2011 14:25

violla napisał/a:
Ok :smile: , zapraszam więc do zapisów!


jeszce zgoda Prezesa mojego domowego klubu R :) , dzisiaj skłądam podanie :) i zapotrzebowanie na 250 zł :)

EDIT:

Zgoda Prezesa jest

Wybrałem nocleg w pokou 3 osobowym, jeśli ktos jest chetny - zapraszam.,

SyntaX - Wto Wrz 27, 2011 10:45

Będzie można zapłacić na miejscu za Grill'a
Ew. Przywieźć swoje mięsko ??

Jugol - Wto Wrz 27, 2011 11:32

Udanego zlotu wszystkim życzymy, nas niestety nie będzie ;/ , bawcie się dobrze :ok:
zetes - Wto Wrz 27, 2011 14:21

Jugol napisał/a:
Udanego zlotu wszystkim życzymy,


przyłączam się do życzeń, bo nas niestety też tym razem nie będzie :wink: choć tak blisko, to jednak będę daleko, daleko :smile:

Harry - Wto Wrz 27, 2011 15:57

SyntaX napisał/a:

Ew. Przywieźć swoje mięsko ??

wątpie,aby obługa Prząśniczki, jeżeli przez nich jest organizowany grill zgodzi się abyś wrzucił coś swojego

MaReK - Wto Wrz 27, 2011 16:08

SyntaX napisał/a:
Ew. Przywieźć swoje mięsko ??

Myślę, że będziesz mógł zapłacić za grilla na miejscu, jednak wcześniej zawiadom o swojej obecności Zarząd, żeby klepnęli Ci miejsce. Może nawet zapisz się na ten Zlot przy pomocy formularza i zaznacz opcję Grill.

Co do mięsa we własnym zakresie. Nie wiem jak by to wyglądało w oczach obsługi hotelu :)
Chyba, że przywieziesz swojego grilla, rozpałkę, brytkiet itp. itd. ;) To może niech się Zarząd zastanowi czy kupować grilla od hotelu czy lepiej, żeby Syntax zrobił :)

Lukasz_Konin - Wto Wrz 27, 2011 16:46

A czy moglby ktos mi podac swoj numer kontaktowy ? Bo my bedziemy jechac w sobote od rana i do wieczora, i bysmy do was gdzies dojechali:p bysmy sie starali dojechac tak na 10.
SyntaX - Wto Wrz 27, 2011 17:41

Ok poszła kasiora na Grill.
Może ustalmy jakieś miejsce meldunku dla przyjezdnych co Dyrekcja na to ?.
Ja w sobotę dołączam podczas parady na Pietrynie.
Bankowo wchodzę też zwiedzać Manu bo niby z Łodzi, a nie byłem w części zabytkowej.
Niestety do zlotu nie zdążę zrobić rys na drzwiach po przygodzie na plamie oleju, ale trudno.
Pojawię się swoim Fredkiem tym starszym z 2002r.
Namawiam Krzyśka z Rojnej jak da rade czasowo to weźmie lapka i box'a T4 i porobimy darmowa diagnostykę.
Pobiorę też fotki z przekładki może kogoś zainteresują.
Tylko na zlocie udzielę wielu cennych porad jak się do tego zabrać.
Zostało mi parę gratów od freelaka to je zapakuję i może kogoś obdaruję.
Wezmę laptopa i box'a ELM 327 czyta landki od 2001r i roverki od 2004r.

haszczyc - Wto Wrz 27, 2011 18:13

będzie tam jakieś darmowe Wi-Fi w hotelu?
TIGER - Wto Wrz 27, 2011 18:19

A ja mam pytanie do zarządu czy jeżeli zapisałem się na zlot i zapłacę kaskę do wskazanego terminu 30 września a np. moja córa mi zachoruje przed dzień wyjazdu i nie będę mógł przyjechać to czy będę miał zwrot kasy czy nie?
borek88 - Wto Wrz 27, 2011 20:52

a ci co przyjeżdżaj tylko na sobotę muszą zgłosić zarządowi swoja chęć obecności na zlocie w dany dzień??
MaReK - Wto Wrz 27, 2011 21:14

borek88 a co chcesz robić? Grillować, integrować się, przejechać się w szpalerze aut?
Warto, żeby Zarząd przygotował się z liczby osób nawet chętnych.

borek88 - Wto Wrz 27, 2011 21:31

z tego co wiem to przyjechało by 3 auta jednym kolega z konina drugim z poznania i trzecim ja
10-11bysy pewnie byli w sobotę
a czy na grilu zostajemy to jeszcze uzgodnimy bo trzeba tez ruszyć w drogę powrotna
postaramy sie byc na wyjazd na miasto
no a później integracja bo to będzie pierwszy zlot i nie znam nikogo (oczywiscie bez % z mojej strony)

co do przyjemnosci zoładkowych to jeszcze nie wiem (ale wiadomo ze jak sie zdecyduje to wypełnie formulaz)

chodzi o sama obecnosc w ten dzien jak i komu to zgłosic zeby ułatwic organizacje

violla - Wto Wrz 27, 2011 21:54

borek88 , jeżeli planujecie zostać na grilla, to zapiszcie się przez stronę klubową.
Jeżeli będziecie tylko na atrakcjach w mieście, to proszę napiszcie na e-mail zlot@roverki.pl

Zapraszamy! :smile:

TIGER - Wto Wrz 27, 2011 22:13

A na moje zapytanie to ktoś odpowie?
siemion_ - Wto Wrz 27, 2011 22:38

TIGER .... dzidzia ma być zdrowa :)
Lukasz_Konin - Sro Wrz 28, 2011 19:56

borek88 napisał/a:
z tego co wiem to przyjechało by 3 auta jednym kolega z konina drugim z poznania i trzecim ja


Wydaje mi sie ze z Poznania pojedzie odrazu wieksza grupka, a nie tylko 1 osoba :) także bedzie napewno wiecej osób

TIGER - Sro Wrz 28, 2011 20:39

siemion_ napisał/a:
TIGER .... dzidzia ma być zdrowa



siemion no i będzie zdrowa :mrgreen:

SyntaX - Czw Wrz 29, 2011 10:32

Weźmie ktoś może box'a T4 na zlot. albo jakiś inny sprzęt magiczny.
Czyściłem auto i wygenerowałem sobie błąd poduszki :sad:
Stawiam flaszkę Nemiroff'a za skasowanie na zlocie :)

TIGER - Czw Wrz 29, 2011 11:05

Syntax spokojnie, zawsze na zlocie T4 ma Mariusz :wink:
haszczyc - Czw Wrz 29, 2011 12:02

Czyli można było by skorzystać z T4 za drobną opłatą ? wreszcie bym pozbył się włoskiego menu i ryglowania drzwi po przekroczeniu 7 km/h, ponawiam pytanie wiecie coś o Wifi czy będzie dostępne w hotelu
dzieju - Czw Wrz 29, 2011 12:12

mariusz ma ale czy cie obsluzy to druga sprawa :/ mnie sie nie udalo ...
MaReK - Czw Wrz 29, 2011 13:56

dzieju napisał/a:
mariusz ma ale czy cie obsluzy to druga sprawa :/ mnie sie nie udalo ...

Bo byłeś zbyt krótko i to późnym wieczorem, gdzie każdy wtedy ma prawo do luźnej integracji. Integracja była b. udana to i mariusz418 się jej całkowicie poddał ;)

Raptile - Czw Wrz 29, 2011 14:00

MaReK napisał/a:

Bo byłeś zbyt krótko i to późnym wieczorem, gdzie każdy wtedy ma prawo do luźnej integracji.


Zgadza sie ;) Mariusz też nie jest Wielbłądem , ma paść z odwodnienia :) ?

borek88 - Czw Wrz 29, 2011 21:24

niech mi ktoś jeszcze powie czy sympatycy którzy chcą odwiedzić zlot na jeden dzień muszą uiścić jakąś opłatę zlotową??
violla - Czw Wrz 29, 2011 21:33

borek88, Lukasz_Konin pisał dziś do mnie w sprawie Twojej opłaty zlotowej i dostał odpowiedź :wink: . Niedobry nie przekazał :wink:
borek88 - Czw Wrz 29, 2011 21:36

to moze viollu przekazesz mi to osobiscie jak to wyglada

[ Dodano: Czw Wrz 29, 2011 21:36 ]
moze byc na pw;)

Lukasz_Konin - Czw Wrz 29, 2011 21:47

No niestety nie zdarzyłem przekazać. Ale juz wszystko wytlumaczyłem na Privie ;)
borek88 - Czw Wrz 29, 2011 22:07

dodam tu ogłoszenie
jesli ktos potrzebuje czesci z mojego zasobu z pod linku (nie wszyszysto wymieniłem w temacie)
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=68881

to prosze dac znac i w sobote czesci dostarcze na zlot
jesli mniejsze rzeczy to moza obejrzec na zlocie i sie zdecydowac
jesli cos wiekszego blacharka to wolałbym zdecydowanych chetnych zeby tego 2razy nie tachac

SyntaX - Pią Wrz 30, 2011 09:15

Mam taki pomysł.
Jako że przyjezdni pewnie będą mieć na wyposażeniu autek "mobilka" czyli CB radio może zróbmy jakiś kanał CB na czas zlotu.
Ułatwiło by to im dotarcie na miejsce a i dojezdni by wiedzieli gdzie aktualnie jesteśmy.
Proponuję po dotarciu do kolumny pojazdów by kilka osób czuwało na kanale 23.
Oczywiście część zostawia 19 na okoliczność informowania o "misiach polarnych" i "przydrożnych fryzjerach".

Co Wy na to.

wyder007 - Pią Wrz 30, 2011 09:46

Jeżeli mogę coś podpowiedzieć dla przyjeżdżających w sobotę,
postarajcie się być najpóźniej o
10:30 pod hotelem dla chętnych którzy chcą pobawić się na terenie parku źródliska
12:30 pod parkiem źródliska, by załapać się na paradę R i wjazd na rynek Manufaktury

współrzędne GPS AUTOMAPY hotelu "Prząśniczka" N 51 49 25 46 E 19 28 32 42
współrzędne GPS AUTOMAPY parkingu przy parku Źródliska N 51 45 35 13 E 19 28 30 02

maniaq - Pią Wrz 30, 2011 10:57

syntax, tradycyjnie jezdzilismy na 17 w ramach kolumny zlotowej ;) ale to tylko kwestia dogadania :) ten z najlepszym zasiegiem na 19 podpytywal o droge :D
Lukasz_Konin - Pią Wrz 30, 2011 11:45

wlasnie bedziemy sie starac dojechac na 10:30 pod hotel:) mysle ze damy rade
MARGOS - Sob Paź 01, 2011 14:12

Pytanie do osób organizujących kwaterowanie w hotelu Prząśniczka - czy dla osób z Łodzi, które chcą pojawić się w piątek na integracji, ale nie pozostających na noc w hotelu jest możliwość parkowania wieczorem pod hotelem, czy nie jest to jedynie zarezerwowane dla tych co nocują?

(MARcin)

SyntaX - Sob Paź 01, 2011 19:53

Z ciekawości pytam kto się wybiera Freelanderem albo innym Landkiem ??
sknerko - Nie Paź 02, 2011 21:43

SyntaX napisał/a:
Z ciekawości pytam kto się wybiera Freelanderem albo innym Landkiem

Ja będę Freelem

Lukasz_Konin - Pon Paź 03, 2011 16:24

A ma ktos moze na stanie prawa lampe(od pasażera) Do R200 ?
dzieju - Wto Paź 04, 2011 19:59

Nie wiem czy mam organizowac sprzet jak w zatorze ?
TV+PS3+Pady ? ile bedzie dzieci w wieku 8-14lat ?

Kto w temacie prosze o info :D

Raptile - Wto Paź 04, 2011 20:00

dzieju, a czy dzieci 22 lat sie załapują :D ?
nikon - Wto Paź 04, 2011 21:15

dzieju, ja jadę z synem (6 lat)
dzieju - Sro Paź 05, 2011 08:50

Raptile napisał/a:
dzieju, a czy dzieci 22 lat sie załapują :D ?


Hehe ... chodzi o to zeby zajac czyms dzieciaki tak jak w zatorze :D jak by pogoda nie dopisala :/ a konsole wypożyczyłem bo jej nie uzywam na codzien .

Wiec

6lat
Piekna bedzie z synem , Tomi chyba to juz 3 ? :D

Markzo - Czw Paź 06, 2011 16:53

to co, do jutra :)
Remigiusz - Czw Paź 06, 2011 20:00

Markzo, To ty jedziesz :D :razz:
Tomi - Czw Paź 06, 2011 20:46

dzieju napisał/a:
Raptile napisał/a:
dzieju, a czy dzieci 22 lat sie załapują :D ?


Hehe ... chodzi o to zeby zajac czyms dzieciaki tak jak w zatorze :D jak by pogoda nie dopisala :/ a konsole wypożyczyłem bo jej nie uzywam na codzien .

Wiec

6lat
Piekna bedzie z synem , Tomi chyba to juz 3 ? :D


Będziemy sami z Gonią.

Dydo - Pią Paź 07, 2011 08:17

To do zobaczenia dzis wieczorem ;) Ja zamelduje sie na miejscu dopiero kolo 22 lub po 22 :) Speedy mozesz mi naszykowac wyrko :D D
violla - Pią Paź 07, 2011 12:29

http://forum.roverki.eu/v...p=663634#663634

Do zobaczenia ;)

AndrewS - Pią Paź 07, 2011 16:51

Dydo napisał/a:
Speedy mozesz mi naszykowac wyrko :D D


co ?? ?, to od razu na wjeździe seks ?? :mrgreen: :lol:
tak bez integracji ?? :roll:

Aro_1988 - Pią Paź 07, 2011 21:56
Temat postu: XX Ogólnopolski Zlot Klubu ROVERki.pl - propozycje miejsc
Miłej zabawy Wam życzę
maniaq - Pią Paź 07, 2011 23:45

moze jakies relacje na goraco, jak trasa waw- ldz ? :) milej integracji , do zo jutro :D
MaReK - Sob Paź 08, 2011 03:49

Trasa DudkaMisia prowadzi przez jakies wertepy ;)
My jechaliśmy na Babice, potem na żelazową wolę, na łowicz i łódź...całkiem sprawnie i bez korków :)

Lukasz_Konin - Sob Paź 08, 2011 22:07

Dojechaliśmy bezpiecznie do domów :) Miłego Wieczoru i smacznego grilla ! :)
SyntaX - Sob Paź 08, 2011 23:03

Ja tez już w domku z rączkami na kołderce :)
Dziękuję wszystkim za wspaniałą atmosferę na zlocie.
Pierwszy i na pewno nie ostatni.
Nawet jak za rok spadnie śnieg, grad i od zachodu będzie szło tornado, a Amerykanie ogłoszą że leci na nas jakaś atomówka bo Mr. Obama nacisnął omyłkowo guziczek to i tak jadę.
Było super i za to Wam wielki szacun.

violla - Sob Paź 08, 2011 23:47

Lukasz_Konin napisał/a:
Dojechaliśmy bezpiecznie do domów :)

No to super! Ja też już bezpiecznie leżę w łóżeczku :wink:

SyntaX - Nie Paź 09, 2011 07:53

Dzięki jeszcze raz wszystkim, przy takich ludziach aż chce się posiadać takie autko i dbać o nie jak o członka rodziny.
PS:Mam nadzieję że hotel zapewni rano odpowiednią ilość mleka kefiru itp. :mrgreen:
Dajcie znać jak wrzucicie fotki - może jakiś osobny temacik.
A może zrobimy jakiś osobny kanał na Youtube z filmikami ze zlotów.
Ciekawe kiedy puszczą materiał w programie Autofan.

Mam nadzieję że spodobało Wam się moje rodzinne miasto.
Zawsze możecie napisać na PW jak będziecie tu jechać i możemy się spotkać na kawie/piwku w Manufakturze.

Lukasz_Konin - Nie Paź 09, 2011 10:25

Było naprawdę super, byłem 1 raz, ale na pewno nie ostatni :) miła atmosfera, i fajni ludzie :)
Dzisiaj postaram się wrzucić już jakieś zdjęcia :)

borek88 - Nie Paź 09, 2011 11:06

tak jak już maruda pisał wczoraj dotarliśmy bezpiecznie
choć za eMdzik'iem była robota nadążyć
ale :brawa: dla niego za przejazdy rondem
fajnie zorganizowany przejazd piotrkowską
gorszy przejazd do manufaktury
ale pomysł i realizacja pokazu w manufakturze super

wielkie podziękowania dla organizatorów :bukiet:

monia0023 - Nie Paź 09, 2011 13:50

Ja już w domku, niestety :lol: . Serdeczne podziękowania dla Zarządu i dla osób wspierających organizację zlotu :ok: oraz dla wszystkich uczestników :całuski: Jak zwykle było super, a kto nie był, niech żałuje :razz:
eMdzik - Nie Paź 09, 2011 14:32

borek88 napisał/a:
dotarliśmy bezpiecznie
choć za eMdzik'iem była robota nadążyć
ale dla niego za przejazdy rondem


Borek nie wiem o co Ci chodzi z tymi rondami :P Nie przekraczałem 120 - myślałem że będzie za wolno chłopaki... widać nie powinienem prowadzić kolumny ;) Do zobaczenia na następnym zlocie no i czekam na jakieś foto-relacje - zawsze Marek był pierwszy a tym razem się nie spieszy... nie dobrze ;)

mzas - Nie Paź 09, 2011 14:50

Ja również dotarłem szczęśliwie do domu w całości :wink: .
Dziękuję wszystkim za dobrą organizację oraz miłą atmosferę, byłem pierwszy raz i na pewno nie ostatni.

PS: Za Mariuszem też była robota nadążyć , w końcu nie dałem rady jego czerwonej strzale :grin: :grin:

maryba - Nie Paź 09, 2011 15:58

ja też już w domu.


Dzięki i .........


dobranoc :) :śpi: :śpi:

SyntaX - Nie Paź 09, 2011 16:01

http://www.mmlodz.pl/3891...a?category=news
A jutro będzie artykuł w Dzienniku Łódzkim :)

http://pulspolski.tv/2011...w-manufakturze/
A tu filmik.

Senn - Nie Paź 09, 2011 16:03

Toże dotarłem. Dziękuję za kolejny udany zlot. Było zajedwabiście :)
andyhell - Nie Paź 09, 2011 16:08

My też dotarliśmy już do domu. Wielkie podziękowania dla organizatorów zlotu oraz wszystkich przybyłych gości za mile spędzony czas.
Markzo - Nie Paź 09, 2011 16:37

My także już w domku :) dzieki wielkie za super zlot, ciekawe atrakcje i meeeeega atmosferke ;) pomysl zlotowej loterii i glowne nagrody gwarantowały opad szczeki :D do letniego!
wyder007 - Nie Paź 09, 2011 16:45

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, mimo iż pojawiały się trudności mam nadzięję że wszyscy są zadowoleni z wizyty na XX Zlocie w Łodzi. Dziękuję za miłe słowa i wyrozumienie, zarządowi za niespodziewaną nagrodę.
Takiego zlotu długo nie zapomnę.



SyntaX napisał/a:
http://www.mmlodz.pl/389166/2011/10/9/do-manufaktury-zjechali-milosnicy-samochodow-rover-i-mg-zdjecia?category=news
A jutro będzie artykuł w Dzienniku Łódzkim :)

http://pulspolski.tv/2011...w-manufakturze/
A tu filmik.

nagrany został przez reporterów expressu ilustrowanego filmik to samo co zamieścił SyntaX

nikon - Nie Paź 09, 2011 16:46

Ja oraz "Pan Totalizator - MATI" również dotarliśmy do domu. Dziękujemy za kolejny udany zlot całemu Zarządowi Klubu, a także wszystkim uczestnikom zlotu. Dzo zobaczenia na Spotach i kolejnym Zlocie Ogólnopolskim. :cool: :cool:
mzas - Nie Paź 09, 2011 16:52

Fajnie fajnie było....Ja już nawet VIS-a naprawiłem :D :D:D Dzięki dzieju za podpięcie testera.
maniaq - Nie Paź 09, 2011 17:16

Z Zouza dotarlismy do domku, podziekowania Michalowi za wspolny przelot :) sprawnie i bez korkow ;D

Podziekowania organizatorom oraz zarzadowi za trud bysmy sie mogli bawic :D

Marman - Nie Paź 09, 2011 18:24

Szybko i sprawnie dotarłem do domu.
Dziękuję bardzo organizatorom za super zlot oraz wszystkim uczestnikom,bez których "Prząśniczka" nie ożyłaby na ten weekend :mrgreen:
Mimo kiepskiej pogody i PRL-owskiej otoczki zabawa była przednia :mrgreen: :!:
A teraz już szara rzeczywistość....
Do następnego :mrgreen: :!:

kamax_19 - Nie Paź 09, 2011 19:08

Ja też zajechałem wczoraj cały i zdrowy do domu:mrgreen:

Też byłem jak nie którzy po raz pierwszy na zlocie i jestem zadowolony z atmosfery i organizacji. Na pewno zobaczymy się w przyszłym roku.

Mariusz418 - Nie Paź 09, 2011 19:35

WITAM

Bardzo dziękuje wszystkim za fajną zabawę . Zarządowi gratuluje udanej organizacji .Był to chyba najweselszy zlot ze wszystkich .
Do zobaczenia na letnim

Radziszok79 - Nie Paź 09, 2011 19:58

To i ja podziękuję za ZLOT wszystkim obecnym i tym starym i tym nowym :) Było jak zawsze fajowo. Mam nadzieje że na letni zawitam. Pozdrówki
Pawkaz - Nie Paź 09, 2011 20:09

SyntaX :ok: za link do zdjec i filmu ;)
Tomi - Nie Paź 09, 2011 20:33

Zastanawiam się, dlaczego wszyscy dziękują w wątki z propozycją miejsca.