Zobacz temat - nowy MG ZR w klubie :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - nowy MG ZR w klubie :)

maniaq - Sro Wrz 12, 2007 14:08
Temat postu: nowy MG ZR w klubie :)
chcialem sie pochwalic nowym nabytkiem. zrobilem mu kilka zdjec po myciu, zeby wygladal przyzwoicie. na sesje samochodowa nie mam na razie czasu, ale na pewno takowa sie odbedzie :)
co do kilku pytan technicznych pewnie w odpowiednim dziale i watku napisze, albo na zlocie pogadam z lepiej poinformowanymi ;)




opis :
MG ZR 2004
2.0 diesel.
kolor czarna perla - >?

reszta jak na zdjeciach. zapraszam do komentowania auta i zdjec .

dzieki i pozdrawiam
maciej











MaReK - Sro Wrz 12, 2007 15:04

Bardzo ladny "Ziutek" :)
Dieselek... hmm.... przyjedz na zlot jesienny nim!

Pozdrawiam,

Tempest - Sro Wrz 12, 2007 15:42

widzę, że "zgubiłeś" zaślepkę na tylnej feldze
jednak ta buda 200/25 się Rover'kowi bardzo udała :mrgreen:

P.S. witamy w gronie szczęśliwych posiadaczy MG (powoli rośniemy w siłę i niedługo zarząd nie będzie miał wyjścia jak zrobić jakieś gadżety i dla nas :razz: )

Kozik - Sro Wrz 12, 2007 15:49

Piękny Zr
Tempest napisał/a:
jednak ta buda 200/25 się Rover'kowi bardzo udała


Popieram - ja niestety mam 200 - ale i tak jest ok.

giewu - Sro Wrz 12, 2007 17:48

maniaq śliczne autko, śliczny kolorek :mrgreen: ... tylko powiedz mi czemu nie ma jeszcze klubowych naklejek :twisted:
Kozik napisał/a:
...ja niestety mam 200...

Kozik Ciebie to chyba trzeba do pionu ustawić :mrgreen: ... jakie niestety :twisted: ?
Nie zapominaj ... dwusetki są najładniejsze w całej flocie ROVERkowej :wink:

Kozik - Sro Wrz 12, 2007 18:05

giewu napisał/a:
Kozik Ciebie to chyba trzeba do pionu ustawić ... jakie niestety ?


Przepraszam, zachowałem się jak gówniarz, to się więcej nie powtórzy :razz:

giewu - Sro Wrz 12, 2007 18:07

i tej wersji się trzymajmy ;)
zouza - Sro Wrz 12, 2007 19:22

giewu napisał/a:
Nie zapominaj ... dwusetki są najładniejsze w całej flocie ROVERkowej :wink:


Hmm wiem, że to pewnie literówka bo każdy wie, że najładniejsze są 25 :mrgreen:
Te okrągłe lampy mrrrr

irena_hajczuk - Sro Wrz 12, 2007 19:38

Sliczny jest ten model ,gratuluję!
giewu - Sro Wrz 12, 2007 21:45

zouza napisał/a:
...Hmm wiem, że to pewnie literówka bo każdy wie, że najładniejsze są 25 :mrgreen:
Te okrągłe lampy mrrrr
no patrzcie ludzie jaka zołza :mrgreen: ;)
BubuZR - Sro Wrz 12, 2007 22:42

oo śliczny :) szkoda, że klekot :)
Brt - Sro Wrz 12, 2007 22:58

BubuZR napisał/a:
szkoda, że klekot :smile:


:evil: :evil: :mrgreen:

[ Dodano: 12 Wrzesień 2007, 22:59 ]
a autko jest czad :D i w dodatku klekot :D tak trzymać :P

maniaq - Czw Wrz 13, 2007 00:44

dzieki za komentarze.

odp pokolei:
zaslepki niestety nie mial :/ rzecz do zakupienia. jak i kilka rzeczy do zrobienia.

200 sa ok, ale niestety nie dorownaja 25 a juz o ZR nie mowie :P

wybor miedzy 1.8 a 2.0 byl trudny. ale poniewaz sporo smigam, a ceny benzyny sa jakie sa, motorek 1.8 raczej rzadko byl gazowany. to wybor padl na diesla. fakt ze szukalem jakiegos egzemplarza wlasciwie juz od czerwca wcale nie pomagal w wyborze 1.8 bo wiekszosc ( bo nie chce mowic o wszytskich) byla z jakims ALE. diesle tez byly takie co turbiny jakby nie bylo , klepane z przystankow itp. ale czesciej pojawialy sie lepsze egzemplarze.

na razie pierwszy bak to wyszlo spalanie rzedu 7,1 . wiem ze jakbym mial 1.8 to ponizej 12... no 10 , ciezko byloby mi zejsc w trybie ekonom ;) tryb sport to pod 20 pewnie by sie zamykal. klekot zwija sie z niskich. wlasciwie jak sie chce ,to smigac mozna miedzy 2 a 3 tys. obrotow. nie mialem czasu zeby dluzej pojezdzic tak zeby zagrzac silnik dobrze i go przeciagnac mocniej i spr jak idzie. wiem ze idzie. umowmy sie - do 1.8 pewnie mu brakuje, ale ja akceptuje tak jak jest i jestem z tego zadowlony - na razie wystarczy ;)

przyznam szczerze, ze pod uwage zaczalem brac , ze wzgledu na trudnosci ze znalezieniem sprawnego egzemplarza, rowniez seata leona i ibize , ze wzgledu na silnik 1,9 i jego modowalnosc i to ze to klekot.

ale trafil sie taki MG co byl lekko uderzony, co jezdzi prosto, hamuje jak po sznurku. silnik wydaje sie byc zupelnie sprawny itd. jest oczywiscie kilka "ale " i rzeczy do zrobienia, jak zawsze, jednak ogolnie jestem zadowolony. no i ze to koncowka okraglych swiatel, zanim go okleczyli tym czyms od drugiej polowy 2004 czy tez 2005 :(

o zlocie pisalem juz w odpowiednim watku - tak pojawie sie w sobote popoludnie /wieczor.

tomcy - Czw Wrz 13, 2007 10:24

fajniutki ten klekot :)
maniaq - Czw Wrz 13, 2007 13:30

ramke klubowa z naklejkami musze zdobyc ;) spokojnie , bedzie czas i na to.

na razie pytanko czy widzicie cos na tych zdjeciach niepokojacego >? jakies rzeczy nie tak?

mnie zastanawia koncowka wydechu , jaka byla montowana? na zdjeciach widzialem przerozne i nei wiem ktore sa seryjne ,fabryczne ?

kolin - Czw Wrz 13, 2007 13:54

Dasz mi koła :wink: :mrgreen:

Piękny klekot:) kolorek odpowiedni,mi sie bardzo podoba oby służył długo i bez problemowo

Pozdro :lol:

maniaq - Czw Wrz 13, 2007 14:11

jezdzac po "stolicy " naszego kraju mam ochote szybko te kola zdjac :/ 205 nie miesci sie sie w koleiny, wiec trzeba ciagle auto trzymac na kursie
a profil 45 = nie podjezdzaj pod krawezniki , a to z kolei = nie zaparkujesz auta :( no i oczywiscie rozne dziury, studzienki . znam wszytksie w okolicy, ale jakby ktos za mna jechal i filmowal to by wygladalo jakbym nawalony jezdzil nonstop - slalom :D

za to na dobrej drodze, w trasie- wynagrodza:D

i to jedyny powpod dlaczego je trzymam i nie oddam :P moj ci on ...

Tempest - Czw Wrz 13, 2007 14:20

ja już się jakoś przyzwyczaiłem do tych opon
co prawda muszę momentami mocniej kierę złapać, ale za to jak pięknie wchodzi w zakręty

piter34 - Czw Wrz 13, 2007 15:36

Witaj maniaq,
Czy ja dobrze widzę, że Twoje auto nie ma progów bocznych? :shock:

Tempest - Czw Wrz 13, 2007 15:42

piter34 napisał/a:
Witaj maniaq,
Czy ja dobrze widzę, że Twoje auto nie ma progów bocznych? :shock:

to chyba tylko tak wygląda, ponieważ ma bardzo ciemny samochód, ale wydaje mi się, że coś tam widać

thef - Czw Wrz 13, 2007 15:59

Boże, ale piękna maszynka..
maniaq - Czw Wrz 13, 2007 23:47

piter , sledzac forum zauwazylem ze masz dobre oko w wylapywaniu drobiazgow ktore nie pasuja, jak przesuniete napisy, cos spasowane itp. masz racje nie ma nakladek na progi jak np tutaj.

http://roverki.pl/modules...4&orderby=dateD

wiem, ze to cos wybrakowanego, ale sam sie zastanawiam czy chcialbym je miec zalozone, bo zazwyczaj pod nimi sie wilgoc trzyma i rdzewieje szybciej, zawsze to kolejne miejsce gdzie mozna przytrzec np na policjantach, kraweznikach itp. mnie osobiscie bardziej razi zaslepka na kolo. progow mi szczegolnie nie brakuje . na razie nie mialem czasu sie tym zajac i pomyslec.

jakies jeszcze uwagi ? no piter34 licze na twoje oko ;)

MaReK - Pią Wrz 14, 2007 01:12

piter34 jest cyborgiem ;)
Ma skaner w oku i takie. On widzi lewe drzwi przez prawe na zdjeciu... :)

piter34 - Wto Wrz 18, 2007 16:51

maniaq napisał/a:
masz racje nie ma nakladek na progi jak np tutaj.

Nie zastanawiało Ciebie dlatego ich nie ma? :roll:

MaReK napisał/a:
piter34 jest cyborgiem ;)
Ma skaner w oku i takie. On widzi lewe drzwi przez prawe na zdjeciu... :)

ostatnio to nawet silnik przy zamkniętej masce uda mi się dojrzeć. ;-)

maniaq - Czw Wrz 20, 2007 11:38

Zastanawialo, ale wiem rowniez ze auto bylo po lekkim uderzeniu. Nie znalazlem auta do kupienia, w ktorym nic by nie bylo do zrobienia i wszystko gralo. zawsze cos bedzie do zrobienia jak sie chce miec auto tip top - a to zaslepka na kolo , a to progi itd itp.

dla mnie wazne jest ze jedzie porsto , hamuje dobrze i rowniez prosto, i ze silnikowie chce sie jechac . progi sa nizej w moim rankingu. uderzenie gdzie zderzak byl wymieniony, to nie klepany przystanek co nazywaja samochodem o 4 sladach ;)

zastanawial mnie rowniez brak 2 kompletu kluczy. niestety w polsce czesto sie takie auta spotyka, bo sprowadza sie auta w roznym stanie, a sprowadzajacy czesto o to nie dbaja.

autko bedzie do "wgladu" na zlocie ;)

thef - Czw Wrz 20, 2007 20:57

maniaq napisał/a:
zastanawial mnie rowniez brak 2 kompletu kluczy. niestety w polsce czesto sie takie auta spotyka, bo sprowadza sie auta w roznym stanie, a sprowadzajacy czesto o to nie dbaja.


Apropos, mój samochód został przywieziony z Austrii przez mojego kuzyna (sam nim jeździł ponad 1,5 roku) i z tego co mi powiedział, są tam takie głupie przepisy, że przy oddaniu do sprzedaży auta uszkodzonego ubezpieczalnia bierze w jakimś tam celu jeden komplet kluczyków, co z kolei potem prowadzi do tego, że kupujący, mając zazwyczaj ograniczony czas, po prostu to olewa. Więc jak go brał i powiedzieli mu, że po drugi komplet musi się zgłosić gdzieś tam i pewnie nie załatwi tego w jeden dzień, to stwierdził, że olewa tą sprawę.

xxxgrze - Nie Wrz 23, 2007 07:26

zouza napisał/a:
...że najładniejsze są 25
Te okrągłe lampy mrrrr


Jakie okrągłe lampy :?: :smile:

Tempest - Nie Wrz 23, 2007 10:44

xxxgrze napisał/a:
zouza napisał/a:
...że najładniejsze są 25
Te okrągłe lampy mrrrr


Jakie okrągłe lampy :?: :smile:

przecież 25 mk1 ma dwa podwójne światła okrągłe
ZDJĘCIE może nie najładniejsze, ale pokazuje dobrze o co biega

zouza - Nie Wrz 23, 2007 10:48

xxxgrze napisał/a:

Jakie okrągłe lampy :?: :smile:


No jak to jakie :roll:
Takie lampy: http://picasaweb.google.c...067494398569666 :mrgreen: śliczności moje

xxxgrze - Nie Wrz 23, 2007 10:57

Tempest napisał/a:
przecież 25 mk1 ma dwa podwójne światła okrągłe


Mi o wiele bliższe są takie: http://www.roverki.pl/mod...6&orderby=dateD :grin:

zouza - Nie Wrz 23, 2007 11:03

Hmm a mi o wiele bardziej podobają się te okrągłe i to nie tylko w 25.
maniaq - Nie Wrz 23, 2007 11:06

wiemy, ze sa nowsze " nie okragle", tylko dyplomatycznie nikt o nich nie wspomina bo to taki " brzyyyyydal " :P osobiscie dlatego celowalem w koncowke okraglakow :D

zouza fajny R :) tylko jakos ten chrom z przodu mnie oslepia ;) to ty tak go wypucowalas czy przed kupnem go tak odszykowali ? takiemu R to dobrze - nakarmia, poglaszcza ...esh... ;)

Brt - Nie Wrz 23, 2007 11:13

eee te podwójn :grin: okrągłe ładniejsze :mrgreen:
zouza - Nie Wrz 23, 2007 11:14

Ja go wypucowałam :mrgreen:
Kocham go więc jest wygłaskany, wypieszczony, wypucowany i w ogóle :)
Myślę właśnie żeby wziąć go na spacer i kupić mu coś ładnego.

Kozik - Nie Wrz 23, 2007 11:15

zouza napisał/a:
wygłaskany, wypieszczony


To dlatego robi "mrau" :mrgreen:

Tempest - Nie Wrz 23, 2007 13:11

xxxgrze napisał/a:
Tempest napisał/a:
przecież 25 mk1 ma dwa podwójne światła okrągłe


Mi o wiele bliższe są takie: http://www.roverki.pl/mod...6&orderby=dateD :grin:

no mi też, ale jak już się ma 25-ke to trzeba wiedzieć co było wcześniej

xxxgrze - Nie Wrz 23, 2007 13:28

zouza napisał/a:
Hmm a mi o wiele bardziej podobają się te okrągłe i to nie tylko w 25.


maniaq napisał/a:
wiemy, ze sa nowsze " nie okragle", tylko dyplomatycznie nikt o nich nie wspomina bo to taki " brzyyyyydal "


Brt napisał/a:
eee te podwójn :grin: okrągłe ładniejsze :mrgreen:



Taa :grin: , wszyscy pewnie macie rację :roll: , tylko, że ja cenię mojego Roverka 25 za coś zupełnie innego - jest oryginalny :!: Powiedzcie ile spotykacie nowych Roverków (od 2004 r. w górę) na drogach :?: Ja do tej pory nie spotkałem żadnego, natomiast tych z "okrągłymi oczami" spotykam prawie codziennie.

Jak w 2003 r. kupowałem samochód zdecydowałem się na Roverka, dlaczego :?: - był wtedy oryginalny (w każdym razie o wiele bardziej niż dzisiaj :smile: ) No cóż :roll: bardzo sobie cenię oryginalność.

PS. Posiadam również 75 z "okrągłymi oczami" i też mi się bardzo podoba :grin:

zouza - Nie Wrz 23, 2007 13:38

xxxgrze napisał/a:

Taa :grin: , wszyscy pewnie macie rację :roll: , tylko, że ja cenię mojego Roverka 25 za coś zupełnie innego - jest oryginalny :!: Powiedzcie ile spotykacie nowych Roverków (od 2004 r. w górę) na drogach :?: Ja do tej pory nie spotkałem żadnego, natomiast tych z "okrągłymi oczami" spotykam prawie codziennie.



Nie żebym się czepiała, ale jak je spotykasz prawie codziennie to dlaczego tak Cię dziwiły te okrągłe światła?? :razz:

Kozik - Nie Wrz 23, 2007 13:41

Ja jakbym miał na tyle "pienięsy" i roverki występowałyby z tymi i z tymi światłami (nowe) to na pewno wybrałbym 4 okrągłe oczęta z przodu.
xxxgrze - Nie Wrz 23, 2007 13:43

Tempest napisał/a:
no mi też, ale jak już się ma 25-ke to trzeba wiedzieć co było wcześniej



:mrgreen: Wiem, wiem spotykam prawie codziennie na drogach.

[ Dodano: Nie Wrz 23, 2007 13:46 ]
zouza napisał/a:
Nie żebym się czepiała, ale jak je spotykasz prawie codziennie to dlaczego tak Cię dziwiły te okrągłe światła?? :razz:


No to teraz zupełnie poważnie. To był taki żart :wink:

zouza - Nie Wrz 23, 2007 13:46

Kozik napisał/a:
Ja jakbym miał na tyle "pienięsy" i roverki występowałyby z tymi i z tymi światłami (nowe) to na pewno wybrałbym 4 okrągłe oczęta z przodu.


Jedyna słuszna decyzja :mrgreen: Masz u mnie dużego plusa i jazdę maleństwem ;)

maniaq - Nie Wrz 23, 2007 13:53

dobrze zouza gada polac jej :D
zouza - Nie Wrz 23, 2007 13:54

Piszę się na polewanie ale nie dzisiaj bo mnie kac męczy :mrgreen:
Lukaszn2006 - Sob Lis 17, 2007 18:50

Ja powiem, że każdy Roverek jest piękny :D Zakochałem sie w tych autkach :) 200/25 to małe autko, szczególnie w wersji 3D, no ale ma w sobie coś :) Przednimi oczkami 200 różni sie troszke od 25, no ale tyłeczki mają takie same praktycznie :) wogóle tyłeczek to nawet MG ZR ma taki sam :) jak 200/25, no może minimalna różnica ... PANOWIE I PANIE FAJNE AUTKA MAMY :D
przemciooo - Pon Sty 21, 2008 20:47

Heh, i niech tak zostanie :)
Armandoo - Czw Sty 24, 2008 16:29

Oooooooooo...jaki ładny ZR ... gratulacje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niech służy jak najlepiej