Zobacz temat - XX Zlot - wyjazd z Warszawy - PIĄTEK PO POŁUDNIU
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XX Zlot - wyjazd z Warszawy - PIĄTEK PO POŁUDNIU

maryba - Nie Paź 02, 2011 22:38
Temat postu: XX Zlot - wyjazd z Warszawy - PIĄTEK PO POŁUDNIU
Kto i jak wyjeżdza ? czy szykuje się jakas kolumna - ja planuje wyjechac między godziną 14 a 16 w piątek.
dudekmis - Nie Paź 02, 2011 22:54

Ja też jade w piątek, ok 14 bede juz wolny. Napewno z racji piątku chciałbym wyjechać przed korkami.
mzas - Nie Paź 02, 2011 23:20

hehe , wlasnie chcialem napisac taki temat....Ja planuję wyjazd w podobnych godzinach. Mysle ze mozemy się jakoś spotkac przy wylotowce. Którędy planujecie jechac?
maryba - Nie Paź 02, 2011 23:22

mzas napisał/a:
hehe , wlasnie chcialem napisac taki temat....Ja planuję wyjazd w podobnych godzinach. Mysle ze mozemy się jakoś spotkac przy wylotowce. Którędy planujecie jechac?


napewno przez Janki ;) - proponuje umówić sie w Mc'Donaldzie w Jankach - godzina do
ustalenia

http://www.zumi.pl/trasa....d1=&cId2=&sId2=

( chyba ze jedziemy przez Sochaczew i Łowicz? )

http://www.zumi.pl/trasa....d1=&cId2=&sId2=


odległość prawie ta sama - dawno tam nie jeździłem nie wiem jak roboty drogowe?

mzas - Nie Paź 02, 2011 23:27

Nie głupi pomysł. Ja pewnie okolo 15 bede startowal z okecia...
Tez sie zastanawiam ktora droga lepsza. Katowicka źle nie wygląda , więc może przez Janki byloby dobrze.

MaReK - Pon Paź 03, 2011 03:16

A skończyli już remontować drogę do Janek? Jeśli nie, to powinniście dotrzeć do np. Nadarzyna innymi drogami. Część południowej warszawy powinna jechać przez np. Magdalenkę, a część północnej wjechać od strony Pruszkowa. Bo piątek + remont Al.Krakowskiej przed Jankami może być ciężka przeprawa ;D
VMatas - Pon Paź 03, 2011 07:17

A mnie może ktoś poradzić jak w piątek najlepiej minąć warszawskie korki? Jak przyjadę od strony Białegostoku to muszę przedostać się przez całą Warszawę :( Co o godzinach 16-17 może być problemem jak rozumiem…

Może jednak lepiej byłoby jechać Łomża - Ostrołęka- Płock - Lódź?

Tomi - Pon Paź 03, 2011 07:36

VMatas napisał/a:
A mnie może ktoś poradzić jak w piątek najlepiej minąć warszawskie korki? Jak przyjadę od strony Białegostoku to muszę przedostać się przez całą Warszawę :( Co o godzinach 16-17 może być problemem jak rozumiem…

Może jednak lepiej byłoby jechać Łomża - Ostrołęka- Płock - Lódź?


Droga jest bardzo prosta i w miarę przejezdna (bez korków a przynajmniej w tym kierunku). Wyskakujesz na trasę toruńską, potem S8 i następnie w Połczyńską... potem przez Łowicz do Łodzi.

[ Dodano: Pon Paź 03, 2011 07:36 ]
mzas napisał/a:
Nie głupi pomysł. Ja pewnie okolo 15 bede startowal z okecia...
Tez sie zastanawiam ktora droga lepsza. Katowicka źle nie wygląda , więc może przez Janki byloby dobrze.


... tylko problem w tym, że półtorej godziny spędzi się w piątkowe popołudnie w drodze z Okęcia do Janek :(

Jeśli miałbym jechać katowicką, wyjechałbym na nią dopiero w Nadarzynie... ale zapewne wybierzemy łatwiejszy wyjazd z Warszawy Połczyńską.

maryba - Pon Paź 03, 2011 07:40

Myślicie że o 14 będzie ciasno w okolicy Janek ?
Tomi - Pon Paź 03, 2011 08:17

maryba napisał/a:
Myślicie że o 14 będzie ciasno w okolicy Janek ?


Tam w normalny dzień jest ciasno... a w piątek po południu zaczyna się tam "meksyk"... Ponadto jeszcze niedawno Al. Krakowska była węższa o conajmniej jeden pas ze wzglęu na roboty drogowe.

mzas - Pon Paź 03, 2011 09:11

Ciasno to jest w całej Warszawie , na Okęciu ok. 14 jeszcze takiej zagłady nie będzie. Meksyk tutaj zaczyna się około 16-17. Wtedy stoi cała grójecka która przechodzi w al. krakowską i taaak do samych Janek ;-) .
Tomi - Pon Paź 03, 2011 09:15

We wrześniu stałem tam w sobotę i w niedzielę (godziny okołopołudniowe). Nie wiem, czy już skończyli prace na al. Krakowskiej. We wrześniu była zwężona o conajmniej jeden pas.
maryba - Pon Paź 03, 2011 09:34

może trzeba posłać zwiadowcę
mzas - Pon Paź 03, 2011 10:04

Jechałem w piątek (rano) tamtędy a wracałem wczoraj(wieczorem). Są puszczone dwa pasy , szło to całkiem sprawnie. Robią to przebicie do jerozolimskich i to chyba jedyne utrudnienie. Może w tygodniu też tam się przejadę to powiem co i jak dokładnie wygląda do Janek.
maniaq - Pon Paź 03, 2011 10:10

a startuje ktos w sobote z wawy i okolic ?
Gusiak - Pon Paź 03, 2011 10:58

Czy ktoś wyjeżdża z Warszawy w piątek, ale w godzinach mocno popołudniowych (17.00, 18.00)?
maciej - Pon Paź 03, 2011 11:15

Ja się dostosuję, ale preferuję Połczyńską. :)
dudekmis - Pon Paź 03, 2011 18:29

maryba napisał/a:
napewno przez Janki - proponuje umówić sie w Mc'Donaldzie w Jankach - godzina do
ustalenia


Uprzejmie informujemy, że od dnia 2011-09-19 do dnia 2011-12-02 z powodu przez całą dobę wystepować będą utrudnienia w ruchu na ulicy Al. Krakowska .
Zamknięte dla ruchu będą 1 pasy/ów - strony jezdni -. Proponowany objazd prowadzi ulicami:Pozostałą częścią jezdni-dwoma pasami ruchu.

Janki odpadają bo 3h bedzie sie jechać do janek, lepiej się umówić gdzieś trochę dalej.
Plusem tej trasy jeest to ze ponad połowa jest dwu pasmowa i spokojnie można sobie jechać.

maryba napisał/a:
chyba ze jedziemy przez Sochaczew i Łowicz?


tutaj z tego co pamiętam to utrudnienia są w Ożarowie Mazowiecki i Błoniach poza tym cała trasa jest jedno pasmowa trafi się TIR bez luki i bedzie 60 km/h za nim.

Ogólnie proponuje zrobić głosowanie lub podział na 2 niezależne grupy bo jak narazie widzę ze wszyscy sie dostosują a nie ma żadnych konkretów.

[ Dodano: Pon Paź 03, 2011 18:29 ]
Gusiak napisał/a:
ale w godzinach mocno popołudniowych (17.00, 18.00)?



rozumiem ze realny czas wyjazdu to 21-22 :p

maryba - Pon Paź 03, 2011 18:41

Dołożyłem ankietę, opcja 2 nie wyklucza 1 ..możemy jadąc z Janek spotkać sie tez w Nadarzynie - ale może komuś będzie tak wygodniej objechać krakowską.

Proponuje 14.30 (max 15.00) jako start z tych miejsc.


Janek tu nie ma .ale może ktoś po nazwie kojarzy która kamera jest najbliżej

http://www.gddkia.gov.pl/...-monitorujacych

Joa - Pon Paź 03, 2011 20:00

nie wiem czy to ma jakies znaczenie, ale kolega z pracy jechal przez janki w sobote o 7 rano- stal blisko godzine..
maryba - Pon Paź 03, 2011 20:03

a jak by przejechał przez REGUŁY ? i wyskoczył w samych Jankach ?
Tomi - Pon Paź 03, 2011 20:05

maryba napisał/a:
Dołożyłem ankietę, opcja 2 nie wyklucza 1 ..możemy jadąc z Janek spotkać sie tez w Nadarzynie - ale może komuś będzie tak wygodniej objechać krakowską.

Proponuje 14.30 (max 15.00) jako start z tych miejsc.


Janek tu nie ma .ale może ktoś po nazwie kojarzy która kamera jest najbliżej

http://www.gddkia.gov.pl/...-monitorujacych


To chyba to:


maryba - Pon Paź 03, 2011 20:10

tia... Puchały - kierunek Janki

http://www.traxelektronik...zb.php?rejid=10

proponuje jutro koło 14 poobserwować

http://www.traxelektronik...php?pkamnum=958

Tomi - Pon Paź 03, 2011 20:21

Ja w każdym razie (nawet gdym miał jechać sam), będę jechał Połczyńską. Każda z opcji przebijania się na południe jest z mojej perspektywy bezsensowna. W najlepszym wypadku dojazd na miejsce zborne zajmie mi tyle czasu, w jakim przejadę conajmniej połowę drogi do Łodzi. Podobnie sytuacja chyba wygląda dla tych, którzy mają łatwy dojazd do trasy toruńskiej. Toruńska i S8 ekspresowo doprowadzają do granic Warszawy. Nawet jeśli spędzę kilkanaście minut w Ożarowie, Sochaczewie czy Łowiczu, to i tak nie będzie to godzina czy półtorej... a tyle lub więcej może mi zająć dojazd do Janek. Trasa przez Pruszków do Nadarzyna też znacząco sytuacji nie poprawia.

[ Dodano: Pon Paź 03, 2011 20:21 ]
maryba napisał/a:
tia... Puchały - kierunek Janki

http://www.traxelektronik...zb.php?rejid=10

proponuje jutro koło 14 poobserwować

http://www.traxelektronik...php?pkamnum=958


Lepszą opcją jest Google Maps i włączenie opcji "korki"

Aga - Pon Paź 03, 2011 21:12

Marian był dziś w Łodzi i tasa w jedną strone zajeła mu 3 godz . Nie wiem którędy jechał ale stwierdził że masakra . Jak wróci to spytam którędy jechał i dam znać .
Senn - Pon Paź 03, 2011 21:38

Gusiak napisał/a:
Czy ktoś wyjeżdża z Warszawy w piątek, ale w godzinach mocno popołudniowych (17.00, 18.00)?


Ja będę wyjeżdżał z Falenicy właściwie wieczorem bo około 19stej. Tyle że z racji iz jestem mocno na południe to chyba wybiorę trasę na Górę Kalwarię -> Grójec -> Rawę Mazowiecką -> Łódź

wyder007 - Pon Paź 03, 2011 22:20

jeżeli chodzi o wyjazd z janek w stronę łodzi polecam tą trasę a na odcinku DK14 do Strykowa trzeba uważać na opla insygnię, ogólnie trasa Łowicz->Głowno bardzo przyjemna, szeroko, bez remontów i prosty przyjazd do prząśniczki., a zamiast pchać się przez Stryków można go objechać darmową autostradą.
przejazd przez Rawę Mazowiecką, Brzeziny, Łódź raczej niepolecam, spore korki do jakiejś 18, a jak się jeszcze trafi na pociąg w Jeżowie, stanie 10min i później zerowe szanse na wyprzedzenie

mzas - Pon Paź 03, 2011 22:28

Przed chwilą jechałem do Janek. Są dwie zwężki , ta która Tomi pokazał i druga zaczynająca się przy ul. szyszkowej ( real okecie ) , są tam dwa pasy do jazdy. Ja byłbym raczej za opcją Janki.
dudekmis - Pon Paź 03, 2011 22:40

maryba napisał/a:
tia... Puchały - kierunek Janki

http://www.traxelektronik...zb.php?rejid=10

proponuje jutro koło 14 poobserwować

http://www.traxelektronik...php?pkamnum=958


Nic Ci to nie da bo piątek jest specyficznym dniem wszyscy warszawiacy jada do rodzinnych domów na weekend :)

maryba - Pon Paź 03, 2011 22:46

:) , wiem, sam tak kiedyś 2 lata jeździłem, ale wydaje mi sie ze jak przez Puchały sie ucieknie .. to nie będzie tak źle i godzina 14.30 ..to dobra godzina - tuż przed masówką.

zastanawiam sie na tym co wyder007 napisał, czy faktycznie warto omijać brzeziny, chociaż ta trasa przez Skierniewice, Łyszkowice i Głowno nie wygląda na super

dudekmis - Pon Paź 03, 2011 22:53

Tomi napisał/a:
Nawet jeśli spędzę kilkanaście minut w Ożarowie



sam ożarów od giełdy do mariana to jest 30 minut sprawdzilem na własnej skórze jak do niego jechałem :) a co dopiero dojazd do błoni.

Tomi napisał/a:
nawet gdym miał jechać sam),


Własnie o to chodzi w tym watku żeby spróbować jechać razem "bo w kupie raźniej , kupy nikt nie ruszy bo będzie śmierdziało :) "

wyder007 - Pon Paź 03, 2011 22:56

jeżeli wystartujecie okolo 15 z janek to traficie na 16:30 - 17 brzeziny i łódź, a ten rejon to juz cały czas aglomeracja, wąska trasa i raczej wolno się będzie jechać w tych godzinach, jedyne problemy na jakie możecie natrafić jadąc moją trasą do budowa autostrady w łyszkowicach tam jakies 400m po drodze płytowej trzeba jechać i wjazd później na dk14, a tak to nawet przyjemna trasa, mało dziur
ja co weekend robię odcinek łódź-łyszkowice, mam tam rodzinę

maryba - Pon Paź 03, 2011 23:02

a wogóle to ile osób jedzie :) w piątek o tej porze .

1.Maryba
2.Dudek Miś
3.Mzas
4.Tomi
5.Maciej

dudekmis - Pon Paź 03, 2011 23:12

maryba napisał/a:
w piątek o tej porze




W piątek o tej porze - wożę się po mieście
W piątek o tej porze - raz lepiej raz gorzej
Zazwyczaj - jak Raptile skaczę z miejsca na miejsce
W piątek to nie przejdzie - do ŁODZI ruszę wcześnie

Mundekk - Pon Paź 03, 2011 23:50

Jak będzie ktoś jechał przez stryków to ostrzegam o częstych kontrolach drogowych, na trasie stryków-Łódź prawie codziennie stoją misiaki z radarami. Od brzezin też radzę uważać, po wjeżdzie do Łodzi na przeciwko M1 stoi fotoradar stacjonarny przy ktorym wszyscy zwalniaja a potem cisna w gaz bo prosto i 2 pasy, a czesto niecaly kilometr dalej stoi policja i namierza tych co sie rozpędzają za fotoradarem. To takie odemnie ostrzeżenie żeby Wam koszty zlotu nie wzrosły ;p
dudekmis - Wto Paź 04, 2011 00:06

Mundekk napisał/a:
To takie odemnie ostrzeżenie żeby Wam koszty zlotu nie wzrosły


Ale my jeździmy zgodnie z przepisami żadne misiaczki nam nie straszne :P

maniaq - Wto Paź 04, 2011 00:18

a myslalem, ze przeczytalem: my jezdzimy z CB radiami , zadne misiaki.... ;)
Tomi - Wto Paź 04, 2011 17:53

maryba napisał/a:
a wogóle to ile osób jedzie :) w piątek o tej porze .

1.Maryba
2.Dudek Miś
3.Mzas
4.Tomi
5.Maciej


Dziś rozmawiałem z Marianem. Będzie wyjeżdżał ok 16 i za żadne skarby nie chce jechać katowicką... bo właśnie ostatnio katowicką jechał do Łodzi.

Jeśli bierzecie pod uwagę trasę przez Janki, to ani mnie ani Mariana nie bierzcie pod uwagę.

Michal - Wto Paź 04, 2011 19:39

Tomi o której będziesz wyjeżdżał w piątek z wawy?
haszczyc - Wto Paź 04, 2011 19:46

Polecam stronę www.korkowo.pl jeśli chodzi o korki
dudekmis - Wto Paź 04, 2011 20:08

GDDiA pomogła mi w podjęciu decyzji

Roboty drogowe
Droga nr 8
od 384 km do 420 ograniczenie do 60 km/h i ruch jedną jezdnią

40 km to 1/3 trasy w korkach i na objazdach :(

Chciałbym to troche uporządkować

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania Tesco Górczewska
1. Dudekmiś

mzas - Wto Paź 04, 2011 20:56

Ja jeszcze nie wiem którędy będę jechał. Cały czas się zastanawiam.
maryba - Wto Paź 04, 2011 21:00

ja optowałem za Jankami ... bo sądziłem ze reszta 7 jest luźna . ale jeśli Dudek pisze żę tam też ciasno to może faktycznie przez Sochaczew.. tyle ze tam trzeba będzie kolumną jechać - po jednym pasie jest .. pewnie ciezko będzie wyprzedać.
mzas - Wto Paź 04, 2011 21:06

Mi generalnie na prędkości nie zależy więc mogę toczyć się i te 70 km/h ;-) Parę razy jechałem w piątek drogą na Sochaczew i na prawdę źle to nie wyglądało więc nie wiem.
maryba - Wto Paź 04, 2011 22:21

dudekmis, przekonałeś mnie Grupa 2 ( tylko czy spod tesco nie powinniśmy wczesniej ruszyc ?)



Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania Tesco Górczewska
1. Dudekmiś
2.Maryba

Tomi - Wto Paź 04, 2011 22:25

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania Tesco Górczewska
1. Dudekmiś
2. Maryba
3. Tomi, Gonia i Perez,

Jako miejsce zborne wybrałbym:
* stację benzynową na rogu Lazurowej i Połczyńskiej
* Tesco na Połczyńskiej
* duży parking przy giełdzie na Broniszach (gdyż jest już za wylotem trasy S8 i nikt nie będzie musiał zawracać).

Osobiście optuję za ostatnią opcją.

maryba - Wto Paź 04, 2011 22:31

a godzina ? - moze lepiej koło 14 .. i tak ze 3 h będziemy lecieć ... startujać o 15.30 z górczewskiej będziemy koło 18.30 na miejscu...

no chyba że Bronisze o 15 ? -startujemy ?

dudekmis - Wto Paź 04, 2011 22:34

Tomi napisał/a:
Jako miejsce zborne wybrałbym stację benzynową na rogu Lazurowej i Połczyńskiej lub Tesco na Połczyńskiej... lub duży parking przy giełdzie na Broniszach (gdyż jest już za wylotem trasy S8 i nikt nie będzie musiał zawracać).



Myślałem o statoil na połczyńskiej róg dźwigowej ale własnie Ci co by mieli jechać S8 musieli by zawracać, a Tesco jest w miarę po drodze. Nie znam tamtych okolic i to miejsce wydało mi sie najbardziej charakterystyczne. Jeżeli wiesz gdzie tam bez problemu można zrobić punkt zborny to może podlinkuj google maps :)

Tomi - Wto Paź 04, 2011 22:35

maryba napisał/a:
a godzina ? - moze lepiej koło 14 .. i tak ze 3 h będziemy lecieć ... startujać o 15.30 z górczewskiej będziemy koło 18.30 na miejscu...

no chyba że Bronisze o 15 ? -startujemy ?


Od Tesco na Górczewskiej S8-ką jedzie się 5 minut... to faktycznie dużo zmienia :)

Tylko tyle, że jest już za wylotem S8 na Połczyńską (coby nikt nie musiał zawracać)... chyba, że jeszcze dalej się umówimy.

maryba - Wto Paź 04, 2011 22:37

dudekmis napisał/a:
zborny to może podlinkuj google maps :)


Bronisze , parking

http://maps.google.pl/map....2182,20.840608

Tomi - Wto Paź 04, 2011 22:38

dudekmis napisał/a:
Tomi napisał/a:
Jako miejsce zborne wybrałbym stację benzynową na rogu Lazurowej i Połczyńskiej lub Tesco na Połczyńskiej... lub duży parking przy giełdzie na Broniszach (gdyż jest już za wylotem trasy S8 i nikt nie będzie musiał zawracać).



Myślałem o statoil na połczyńskiej róg dźwigowej ale własnie Ci co by mieli jechać S8 musieli by zawracać, a Tesco jest w miarę po drodze. Nie znam tamtych okolic i to miejsce wydało mi sie najbardziej charakterystyczne. Jeżeli wiesz gdzie tam bez problemu można zrobić punkt zborny to może podlinkuj google maps :)


Bronisze róg Świerkowej i Poznańskiej (przedłużenie Połczyńskiej). To jest dosłownie pareset metrów (no może kilometr) za wylotem S8.

dudekmis - Wto Paź 04, 2011 22:39

Tomi napisał/a:
chyba, że jeszcze dalej się umówimy.


zawsze możemy kogoś zgarnąć po drodze żeby nie musiał krążyć

maryba - Wto Paź 04, 2011 22:41

no dobra.. lokalizację mamy , zostaje godzina ,

ja proponuje 15 ..start z parkingu

Tomi - Wto Paź 04, 2011 22:44

maryba napisał/a:
dudekmis napisał/a:
zborny to może podlinkuj google maps :)


Bronisze , parking

http://maps.google.pl/map....2182,20.840608


Tylko proponuję tą szeroką drogę (służy jako parking) zaraz przy wjeździe coby nie wbijać się na giełdę, która jest płatna.

http://maps.google.pl/map....2182,20.840608

dudekmis - Wto Paź 04, 2011 22:44

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania http://maps.google.pl/map....2182,20.840608
1. Dudekmiś
2. Maryba
3. Tomi, Gonia i Perez,

mzas - Wto Paź 04, 2011 22:45

Też się piszę na 15 ,start z parkingu Bronisze.
dudekmis - Wto Paź 04, 2011 22:49

Tomi napisał/a:
Tylko proponuję tą szeroką drogę (służy jako parking) zaraz przy wjeździe coby nie wbijać się na giełdę, która jest płatna.

http://maps.google.pl/map....2182,20.840608


tomi możesz to zaznaczyć markerem ??

[ Dodano: Wto Paź 04, 2011 22:49 ]
mzas napisał/a:
Też się piszę na 15 ,start z parkingu Bronisze.


To prosze się wpisac na listę bo nie bedzie potem wiadomo czy mamy na kogos jeszcze czekac bo zabłądził lub utknoł w korku :)

mzas - Wto Paź 04, 2011 22:52

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania http://maps.google.pl/map....2182,20.840608
1. Dudekmiś
2. Maryba
3. Tomi, Gonia i Perez,
4. Mzas



Tylko ja wolałbym wcześniej , około 15 wystartować.

Tomi - Wto Paź 04, 2011 23:05

Na 15 raczej się nie wyrobię.
dudekmis - Wto Paź 04, 2011 23:16

AKTUALIZACJA !! !

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania http://maps.google.com/ma...&sz=18&t=k&z=18
1. Dudekmiś
2. Maryba
3. Tomi, Gonia i Perez,
4. Mzas

Michal - Sro Paź 05, 2011 21:23

Ja na 15 też się nie wyrobię, może bliżej 17?
maryba - Sro Paź 05, 2011 21:26

mój wyjazd stoi pod znakiem zapytania ( tzn wyjazd autem) - dzisiaj padła mi pompka sprzęgłą, może jutro przy pomocy Tomiego i Mariusz uda sie coś naprawić, jeśli nie .. to pytanie : kto mnie zabierze i przywiezie spowrotem .. ja jestem do niedzieli.

Oby się udało ..ale jeśli nie ..to nie ma sensu bym się ciągnał 400 km .. dolewając co 100 km płyn

dudekmis - Sro Paź 05, 2011 22:53

Michal napisał/a:
Ja na 15 też się nie wyrobię, może bliżej 17?


Ty nie dasz rady ?? wyjeżdzasz o 15 i modlisz sie żeby nic sie nie zepsuło:)

[ Dodano: Sro Paź 05, 2011 22:53 ]
maryba napisał/a:
kto mnie zabierze i przywiezie spowrotem


spoko moge cię zabrać :)

Ley - Sro Paź 05, 2011 23:03

Ja będę wyjeżdżał z W-wy po 18tej bo nie mogę się urwać z pracy :( Także przechowajcie dla mnie gdzieś kolację bo pewnie przyjadę już po nocy :)
maryba - Czw Paź 06, 2011 14:08

no i niestety ..dobrze żarło i się wy...ło... - padła pompka sprzęgła i moje auto nie chce sie integorować


dudekmis napisał/a:

spoko moge cię zabrać :)


bardzo chętnie - zadzwonie umówimy sie gdzi i jak mnie zabierzesz tak by Ci pasowało.

mzas - Czw Paź 06, 2011 15:47

AKTUALIZACJA !

Grupa 1
Trasa Warszawa- Janki - Łódź
Start .......( wpisać ) Miejsce spotkania ......
1. ...



Grupa 2
Trasa Warszawa - Sochaczew - Łódź
Start 15:30 ( +/- 20 min) Miejsce Spotkania http://maps.google.com/ma...&sz=18&t=k&z=18

1. Dudekmiś
2. Tomi, Gonia i Perez,
3. Mzas

Czy taki skład jest aktualny?

maryba - Czw Paź 06, 2011 22:07

skł‚ad jest nieaktualny :) , jadę™ swoim,


Dudek Miś› dzię™ki za chęć‡ podwiezienia.








EDIT ( poprawiłem polskie czcionki)

dudekmis - Czw Paź 06, 2011 22:33

maryba napisał/a:
skład jest nieaktualny , jadę swoim,


Dudek Miś dzięki za chęć podwiezienia.
_________________


Dobrze ze zajrzałem na forum bo bym cię jutro szukał po mieście :)

maryba - Czw Paź 06, 2011 22:41

spoko, dostalbys fona :)
mzas - Czw Paź 06, 2011 22:53

Ooo no to bardzo dobrze. W takim razie jutro o 15 widzimy się na Broniszach.
dudekmis - Czw Paź 06, 2011 23:33

mzas napisał/a:
Start 15:30 ( +/- 20 min)


ty tak juz nie przyśpieszaj bo nikt sie nie wyrobi :)

Tomi - Pią Paź 07, 2011 07:41

dudekmis napisał/a:
mzas napisał/a:
Start 15:30 ( +/- 20 min)


ty tak juz nie przyśpieszaj bo nikt sie nie wyrobi :)


Jak lubi czekać... Mogę spróbować wyrobić się na 15 ale nie obiecuję. O 14 wyjeżdżam z Tarchomina, jadę na Pragę i na Bemowo. Muszę jeszcze zrobić 3 rzeczy po drodze. Więc ta 15 jest mocno naciągana.