Zobacz temat - Czy są jakieś pomysły na kolejny gólnopolski zlot?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Czy są jakieś pomysły na kolejny gólnopolski zlot?

Olo12 - Wto Sty 13, 2009 15:36
Temat postu: Czy są jakieś pomysły na kolejny gólnopolski zlot?
Wprawdzie zima w pełni ale może już ktoś ma pomysł na termin i miejsce kolejnego zlotu?
thef - Wto Sty 13, 2009 15:39

Olo12 napisał/a:
Wprawdzie zima w pełni ale może już ktoś ma pomysł na termin i miejsce kolejnego zlotu?
Olo, chyba jeszcze nie ma, ale możesz rzucać pomysłami, im wcześniej się dyskutuje tym lepiej (teoretycznie) ;) Napoje, jak sądzę, dojrzewają? ;)
Olo12 - Wto Sty 13, 2009 15:45

thef napisał/a:
[ Napoje, jak sądzę, dojrzewają? ;)
Jak najbardziej :lol: Obiecuję że będzie jeszcze lepszy i więcej.
Papaa2 - Wto Sty 13, 2009 16:39

Z tego co juz rzucilo mi sie w oczy to ktos dal pomysl jechac w wakacje nad morze. Dokladnie tu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=34770
thef - Wto Sty 13, 2009 17:07

Papaa2 napisał/a:
Z tego co juz rzucilo mi sie w oczy to ktos dal pomysl jechac w wakacje nad morze. Dokladnie tu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=34770
Tu raczej chodzi o wspólne spędzenie urlopu nad morzem, a nie miejsce i czas na organizację Letniego Zlotu Ogólnopolskiego ;)
Homi - Wto Sty 13, 2009 21:55

Wybaczcie pytanie, ale mniej więcej w jakim okresie taki Zlot się odbywa?
Z tego co pamiętam z przeglądania forum, to letni zazwyczaj łączył się bardziej z samochodami jakiś tor, etc. to prawda? W tym roku chcemy podobnie?

Odpowiedź na te pytania pozwoli iść w jakimś kierunku przy pomysłach... :cool:

-IKS- - Wto Sty 13, 2009 22:03

też nie mogę się doczekać letniego zlotu :cool:

mam tylko nadzieję, że nie będzie za daleko (w sensie za daleko od domku) i najlepiej do końca czerwca, bo później to już nie mogłabym pojechać :cry:

Brt - Wto Sty 13, 2009 22:08

Terminy to raczej maj - czerwiec i zlot będzie sie wiązał z samochodami ;) pomysły jakieś są - co sie uda zrobić i gdzie .. wyjdzie w praniu ;)
dudekmis - Czw Sty 15, 2009 22:23

Może wykonać kilka warsztatów by wszyscy w momencie przejazdu jednej osoby mieli co robic i sie nie nudzili . Dokładnie mam na myśli np zajęcia z PPPL z fantomami, sztuka wyciągania poszkodowanego , transport poszkodowanego ect . Było by to bardziej edukacyjne niż zabawne ale napewno przydatne w życiu.
zetes - Sro Sty 21, 2009 10:30

Mile Roverkowiczowny i Szanowni Roverkowicze ! Co byscie powiedzeli na temat tego, by podobnie jak w 2004r zlot odbyl sie w Kazimierzu Biskupim /lotnisko k.konina/. Tam bylyby rozgrywane konkurecje, zas baza noclegowa w Slesinie, tj, okolo 15 km od kazimierza Biskupiego. Okolice bardzo atrakcyjne, zarowno do wykorzystania na zlocie jak i poza zlotem. Z dokonanych dotychczs ustalen wynika, iz jest chetny do czesciowego sponsoringu, np. w zakresie kosztow nagrod. prosze o odzew na tak albo nie, abym wiedzial co dalej robic a przede wszystkim czy w dalszym ciagu zawracac tym innym glowy. Pozdrawiam ! :grin: :hejka:
fearless - Sro Sty 21, 2009 10:44

A może by tak Lublin coś zaproponował, osobiście mieszkałem tam 6 lat i wiem że można coś takiego zorganizować. Jest tor automobil klubu nad zalewem, jest zalew, baza gastronomiczna, noclegowa, jest dużo ciekawych miejsc do zwiedzenia...

Lublin odezwijcie się!!

Bidi - Sro Sty 21, 2009 11:01

fearless napisał/a:
A może by tak Lublin coś zaproponował, osobiście mieszkałem tam 6 lat


to juz powinienies dostac opierdziel ze na zadnym spocie nie byles ostatnio :)

a tak na powaznie juz wiec tak owszem jest u nas tor kartingowy wyglada on tak



ok 1 km od toru znajduje sie zalew zemborzycki gdzie owszem jest miscie na grilowanie itd, jest kilka miejsc gdzie by mozna pojechac zwiedzic kazimierz dolny, nałeczow itd :)

Tylko jest kwestia czy Wam by pasowalo takie cos:) i oczywiscie zeby sie kilka osob zebralo i pomoglo zoorganizowac :)

xROnx - Sro Sty 21, 2009 11:04

Coś ktoś gdzieś mówił żeby najlepiej zrobić zlot jak najbliżej centra naszego Państwa...
Tomi - Sro Sty 21, 2009 11:13

Chyba są już jakieś pomysły, jednak zawsze poddać nowy... aby zarząd miał czas się nad tym pochylić i wybrać najlepszy. Dlatego chyba ten wątek może być odpowiedni do propozycji miejsc.

Warto pamiętać, że jeśli proponujecie coś w swoim rejonie, musicie zaproponować również pomoc w organizacji. Zarząd wszystkiego na odległość sam nie załatwi, a nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek jechał 400 km w jedną stronę, tylko po to aby zrobić rekonesans (czasem nawet kilkakrotnie).

Kris - Sro Sty 21, 2009 11:16

xROnx napisał/a:
Coś ktoś gdzieś mówił żeby najlepiej zrobić zlot jak najbliżej centra naszego Państwa...


Zgadzam się, tak żeby każdy mial w miarę tyle samo do przejechania, oczywiście krańcowi "userzy" i tak bedą mieli najdalej ale centrum kraju zaowocuje na pewno konkretną frekfencją, przykładowa podróż z Ostrołęki do Soliny (był w Bieszczadach jakis zlot ostatnio) to jest około 400 - 500 PLN (wliczając przystanki, jedzenie itp) do tego ten czas! niemal doba spędzona na naszych drogach - MASAKRA.

xROnx - Sro Sty 21, 2009 11:27

Kris napisał/a:
(był w Bieszczadach jakis zlot ostatnio) to jest około 400 - 500 PLN (wliczając przystanki, jedzenie itp) do tego ten czas! niemal doba spędzona na naszych drogach - MASAKRA.

a no był był i ja też był i miał w jedna strone ok 740km :shock:
raczej nigdy więcej a na pewno nie taka odległość na weekend.

fearless - Sro Sty 21, 2009 12:24

Jest jeszcze jeden pomysł...

Lotnisko Ułęż koło Ryk na krajowej 17 Lublin - Wawa.

Niedaleko jest baza gastronomiczna i hotelowa "Zajazd nad Wieprzem, link: www.nadwieprzem.pl

Ceny umiarkowane, dla dużych grup - rabacik się pewnie da wywojować.
Różne atrakcje dodatkowe - konie, kajaki, łowienie rybek, ogromny ogródek piwny :D

Niedaleko zalew Firlej: http://www.firlej.pl/viewpage.php?page_id=4

Nałęczów, Lublin w zasięgu ręki.

A oto lotnisko:

zetes - Sro Sty 21, 2009 12:53

Tomi napisał/a:
Warto pamiętać, że jeśli proponujecie coś w swoim rejonie, musicie zaproponować również pomoc w organizacji. Zarząd wszystkiego na odległość sam nie załatwi, a nie wyobrażam sobie, aby ktokolwiek jechał 400 km w jedną stronę, tylko po to aby zrobić rekonesans (czasem nawet kilkakrotnie).
_________________
To oczywiste, jasna sprawa :grin:
Bidi - Sro Sty 21, 2009 14:22

ooo Ułeż dobre miejsce :)
Tomi - Sro Sty 21, 2009 15:03

To ja ze swej strony dorzucę zlot w mazowieckim. Bazy noclegowej jest tu sporo... jest czas aby się za czymś rozsądnym rozglądnąć. A atrakcję mógłby być rajd, zorganiozowany w formule podobnej, do rajdów pojazdów zabytkowych (PZMOT). Od 50 do 80-kilometrowy rajd z itinererem (przykładowy itinerer z klubu Alfy: http://www.cuoresportivo....tinerer-v04.pdf ), z różnymi zagadkami, które trzeba rozwiązywać na trasie (wyszukiwać odpowiedzi), zakończony próbami sportowymi na jakimś lotnisku.

Wszystko to zorganiozwane przy współpracy z grupą "Stado Baranów" ( www.stadobaranow.pl ).

Wszyscy, którzy byli na zlocie w Jachrance, wiedzą z czym to się je :)

To tylko propozycja...

Bidi - Sro Sty 21, 2009 15:17

moze by tak zrobic jakas ankiete niech kazdy powie jakie meisca i neich ludzie glosuja i bedzie cos wiadomo, i tez zarzad sie wypowie wtedy :)
Brt - Sro Sty 21, 2009 15:24

na zlot w bieszczadach też była ankieta ;) ... a przyjechała i tak stała ekipa :P :)
Tomi - Sro Sty 21, 2009 15:27

Piter1986 napisał/a:
moze by tak zrobic jakas ankiete niech kazdy powie jakie meisca i neich ludzie glosuja i bedzie cos wiadomo, i tez zarzad sie wypowie wtedy :)


Taka ankieta jest niestety chyba trochę bez sensu. W poprzednim zlocie więcej osób głosowało na daną (najdalszą zresztą) lokalizacją niż przyjechało...
A potem i tak było słychać głosy:" Wszystko fajnie, tylko trochę za daleko" :)

[ Dodano: Sro Sty 21, 2009 15:28 ]
Tak swoją drogą, część z osób, które przyjechały nie głosowały na tą lokalizację... Więc kto głosował?

thef - Sro Sty 21, 2009 15:30

Może ankieta powinna być tylko dla klubowiczów? A propos propozycji, mi podoba się pomysł Tomiego, tym bardziej, że na Jachrankę się nie załapałem, a zabawa na takim rajdzie jest przednia ;) .
Viniu - Sro Sty 21, 2009 15:42

fearless napisał/a:
Lotnisko Ułęż koło Ryk na krajowej 17 Lublin - Wawa.
W Rykach corocznie swoje zloty organizuje klub mazdaspeed.pl Osobiście nie byłem, ale klubowicze sobie chwalą...
fearless - Sro Sty 21, 2009 15:48

Viniu napisał/a:
fearless napisał/a:
Lotnisko Ułęż koło Ryk na krajowej 17 Lublin - Wawa.
W Rykach corocznie swoje zloty organizuje klub mazdaspeed.pl Osobiście nie byłem, ale klubowicze sobie chwalą...


Z tego co ja się orientowałem, to jeszcze BMW i Fiesta, oraz inne organizacje.

Co do pomysłów, ja rzuciłem Ułęż, pomysł Tomiego też jest dobry, pewnie miałbym jeszcze bliżej (w najgorszym wypadku troszkę dalej).

Tomi - Sro Sty 21, 2009 15:54

fearless napisał/a:
Viniu napisał/a:
fearless napisał/a:
Lotnisko Ułęż koło Ryk na krajowej 17 Lublin - Wawa.
W Rykach corocznie swoje zloty organizuje klub mazdaspeed.pl Osobiście nie byłem, ale klubowicze sobie chwalą...


Z tego co ja się orientowałem, to jeszcze BMW i Fiesta, oraz inne organizacje.

Co do pomysłów, ja rzuciłem Ułęż, pomysł Tomiego też jest dobry, pewnie miałbym jeszcze bliżej (w najgorszym wypadku troszkę dalej).


Można to połączyć i zakończyć choćby w Ułężu :)

fearless - Sro Sty 21, 2009 17:11

Tomi napisał/a:

Można to połączyć i zakończyć choćby w Ułężu :)


Też dobry pomysł! Rajd z Warszawy (nie koniecznie 17 krajową) drogami krajowymi na Kołbiel, później kawałek powiatową na Siennicę, dalej na Latowicz, Stoczek Łukowski, Żelechów, Ryki - wylot na krajową 17, jakieś 6 km i odbicie na Ułęż, reszta zabawy już na lotnisku :D

Albo z Warszawki na Dęblin (malownicza trasa koło Wisły), przed Dęblinem odbijamy na Ryki i jesteśmy na lotnisku :D

kasjopea - Sro Sty 21, 2009 17:20

Propozycja Tomiego bardzo mi się podoba :grin:
hubosza87 - Sro Sty 21, 2009 17:28

kasjopea napisał/a:
Propozycja Tomiego bardzo mi się podoba :grin:

POPIERAM

Olo12 - Pią Sty 23, 2009 08:52

Brt napisał/a:
na zlot w bieszczadach też była ankieta ;) ... a przyjechała i tak stała ekipa :P :)
plus Ja :lol:
Tomi - Pią Sty 23, 2009 09:59

kasjopea napisał/a:
Propozycja Tomiego bardzo mi się podoba :grin:


Dodam jeszcze to, że formuła zlotu, którą zaproponowałem ma jeszcze jedną zaletę. Podczas rajdu, wszyscy mają zajęcie (kierowcy i piloci) i nikt się nie nudzi... najwyżej się pokłucą (kierowca z pilotem) :) . W przypadku imprezy na torze, bardzo często ma miejsce taka sytuacja, że jedna osoba jeździ, a reszta się nudzi. Finał najczęściej taki, że na 5 godzin torze, każdy spędził jeżdżąc 2 x 5 minut.

Jeśli jest ładna pogoda, to pół biedy... można się przespać :)

http://www.roverki.pl/mod...4&orderby=dateD

zetes - Pią Sty 23, 2009 10:56

Widze, ze jest tendencja poparcie propozycji zgloszonej przez Tomiego. Byc moze zadecydowala o tym zgloszona propozycja przebiegu zlotu. Ja zabierajac glos w tej sprawie mialem na razie, na ten czas na mysli wysondowanie czy odpowiada miejsce, polozone w centrum kraju. Co do konkurecji to droga otwarta. Nizina nadwarcianska pozwala na rozgrywanie np. rajdu i tym podobnym konkurencji. W okolicy Slesina tez jest moc atrakcji turystycznych, ze wspomne najwiekszy obiekt sakralny w kraju w Licheniu. Pozdrawiam. :razz:
xROnx - Pią Sty 23, 2009 11:23

Tomi napisał/a:
najwyżej się pokłucą (kierowca z pilotem)

oho. no to ja już wiem co to będzie się działo w moim i Izy przypadku :mrgreen:
Faktem jest to że wszystko zależy od tego jaki będzie przebieg/plan/koncepcja/coś tam coś tam zlotu ;)

zetes - Pon Sty 26, 2009 11:06

Z uwagi na brak jakiegokolwiek odzewu na moja informacje dotyczaca ewentualnego miejsca zlotu w m. Kazimierz Biskupi, uprzejmie prosze o potraktowanie tej informacji za niebyla. ;> :cry:
walkie - Pon Sty 26, 2009 12:30

Tomi napisał/a:
Dodam jeszcze to, że formuła zlotu, którą zaproponowałem ma jeszcze jedną zaletę. Podczas rajdu, wszyscy mają zajęcie (kierowcy i piloci) i nikt się nie nudzi... najwyżej się pokłucą (kierowca z pilotem) :) . W przypadku imprezy na torze, bardzo często ma miejsce taka sytuacja, że jedna osoba jeździ, a reszta się nudzi. Finał najczęściej taki, że na 5 godzin torze, każdy spędził jeżdżąc 2 x 5 minut.


W całej rozciągłości Cię popieram. W Bieszczadach pojawiło się kilka takich głosów. Wszystko fajnie, jak można sobie posiedzieć z innymi na kocyku i pogadać ale ile można. Wieczorkiem jest miejsce na integrację a w dzień można wspólnie powariować. :)
A jak ktoś chce tor, to na końcu można tak jak w Jachrance zrobić metę na lotnisku i chwilkę powariować na czymś takim. :)

[ Dodano: Pon Sty 26, 2009 12:33 ]
xROnx napisał/a:
oho. no to ja już wiem co to będzie się działo w moim i Izy przypadku :mrgreen:


Ja z Orsonem możemy Was tu przebić :D

xROnx - Pon Sty 26, 2009 14:05

walkie napisał/a:
Ja z Orsonem możemy Was tu przebić

:lol:
ciekaw jestem jakby wyglądało jakbyśmy jechali w 4-rke :mrgreen:

Popieram w całości pomysł Tomiego ewentualnie jakiś pokrewny.
Pełno atrakcji nikt się nie nudzi(nawet osoby towarzyszące).
Chociaż nie ukrywam że opcja typu "szkolenie z pierwszej pomocy" też by była interesująca (między wszelakimi rajdami :grin: )

walkie - Pon Sty 26, 2009 14:51

xROnx napisał/a:
ciekaw jestem jakby wyglądało jakbyśmy jechali w 4-rke :mrgreen:


ktoś by pewnie leciał za autem :D

Skiba - Pon Sty 26, 2009 15:26

Cytat:
na zlot w bieszczadach też była ankieta ... a przyjechała i tak stała ekipa


Cytat:
Taka ankieta jest niestety chyba trochę bez sensu. W poprzednim zlocie więcej osób głosowało na daną (najdalszą zresztą) lokalizacją niż przyjechało...
A potem i tak było słychać głosy:" Wszystko fajnie, tylko trochę za daleko"


Dokładnie, ankieta sssssssiiieee ! Łatwo policzyć ile osób głosowało na Bieszczady, a ile ostatecznie "lokalnych" przyjechało :( WSTYD !

Co do propozycji Tomiego (rajd) - pomysł bardzo ciekawy :D ale boje się, że kierowcy poczują nutkę rywalizacji na publicznych drogach, co ostatecznie może nie być zbyt bezpieczne :hm:

Brt - Pon Sty 26, 2009 15:31

Zasadnicze załozenie jest takie, że nie liczy sie czas ;) Pozatym jak jedziesz szybko, to na 200% pominiesz jakieś szukane miejsce co się nie opłaca w końcowym rozliczeniu :) Czasy wliczane sa tylko na konkurencjach sportowych w zabezpieczonym miejscu :ok:
fearless - Pon Sty 26, 2009 15:34

Skiba napisał/a:

Co do propozycji Tomiego (rajd) - pomysł bardzo ciekawy :D ale boje się, że kierowcy poczują nutkę rywalizacji na publicznych drogach, co ostatecznie może nie być zbyt bezpieczne :hm:


I zrobimy Carmagedon :twisted:

MaReK - Pon Sty 26, 2009 15:43

Skiba:

Ale to nie jest rajd WRC tylko rajd na orientacje ;)
Nie trzeba zapieprzac jak swir, tylko jechac z rozsadkiem odnajdujac punkty na trasie.
Byles w Jachrance? Ogladales film?

walkie - Pon Sty 26, 2009 15:53

MaReK napisał/a:
Nie trzeba zapieprzac jak swir, tylko jechac z rozsadkiem odnajdujac punkty na trasie.


ale to jadać za Tobą trzeba było czekać aż kurz opadnie bo na szutrze nie było widać jak jechać ;)

a w ogóle to zabawa była przednia :)

emes - Pon Sty 26, 2009 16:07

Dokładnie tak jak napisał Brt :-) A podejście do ostatniego rajdu ("czasówka"), wspomniane przez Skibę, było omawiane przy piwku we Wrocławiu :-) Chłopaki ze Stada Baranów kilka razy powtarzali "czas przejazdu się nie liczy", co często nie miało odzwierciedlenia na trasie rajdu :-)
Speedy - Nie Lut 08, 2009 22:53

to bedzie moj pierwszy zlot :mrgreen: wiec poczekam na termin i zawitam napewno :twisted:
alena - Pon Lut 09, 2009 13:46

Witam,

Proszę o informacje gdy już będzie termin, z przyjemnością zjawię się z moim maleństwem R75.

Pozdrawiam Roverkowiczów

Alena :ok:

kasjopea - Pon Lut 09, 2009 14:19

alena, informacja będzie tradycyjnie na stronie klubowej :smile:
am_k - Pon Lut 09, 2009 14:26

Zobaczcie sobie tę miejscówkę Klik
Zwróćcie uwagę na imprezy integracyjne, sale konferencyjne itd.
Jakieś 3 kilometry dalej w stronę miasta Lublin jest tor Kartingowy klik
Jakieś atrakcje turystyczne w okolicy, jako autokton, znam.
Ale to tylko, luźna propozycja.

andyhell - Wto Lut 10, 2009 00:14

am_kowalski napisał/a:
Zobaczcie sobie tę miejscówkę Klik
Zwróćcie uwagę na imprezy integracyjne, sale konferencyjne itd.
Jakieś 3 kilometry dalej w stronę miasta Lublin jest tor Kartingowy klik
Jakieś atrakcje turystyczne w okolicy, jako autokton, znam.
Ale to tylko, luźna propozycja.


Bardzo fajne miejsce, ładne i niedrogie pokoje , no i niedaleko jest jakiś zbiornik z wodą ,gdzie pewnie będzie można powędkować w wolnej chwili.
Ale tak ogólnie to jesteśmy z żoną otwarci na wszelkie propozycje zlotowe, byleby to się odbyło gdzieś w czerwcu ,max początkiem lipca,ponieważ moja ukochana żona jest w ciąży :smile: i będzie rodzić pod koniec września, a ja ZOSTANĘ OJCEM!!!!

Tomi - Wto Lut 10, 2009 01:23

andyhell napisał/a:
byleby to się odbyło gdzieś w czerwcu ,max początkiem lipca,ponieważ moja ukochana żona jest w ciąży :smile:


Tradycyjnie pierwszy w tym roku zlot ogólopolski odbędzie się w mają lub czerwcu.

andyhell napisał/a:
i będzie rodzić pod koniec września, a ja ZOSTANĘ OJCEM!!!!


Szczere gratulacje.

andyhell - Wto Lut 10, 2009 08:19

Tomi napisał/a:
Tradycyjnie pierwszy w tym roku zlot ogólopolski odbędzie się w mają lub czerwcu.


No to super, że zlot się odbędzie w tym czasie.Mam nadzieję,że brzuch Karoliny nie będzie aż tak duzy w tym czasie, żeby nie pozwolił nam na przyjazd.
Tomi wielkie dzięki za gratulacje

komarek - Wto Lut 10, 2009 08:56

Tomi napisał/a:
Tradycyjnie pierwszy w tym roku zlot ogólopolski odbędzie się w mają lub czerwcu.

co prawda w ubiegłym roku nie dałem rady w końcu, a w tym mam dwie obrony i jeszcze biznes, ale kto wie może się uda wpaść :wink:

zetes - Wto Lut 10, 2009 11:57

Tomi napisał/a:
Tradycyjnie pierwszy w tym roku zlot ogólopolski odbędzie się w mają lub czerwcu.
Byleby nie w pierwszy weekend maja bo wtedy bede w gorach i w pierwszy weekend czerwca bo mam zjazd maturalny po 40 latach od uzyskania potwierdzenia dojrzalosci :grin:
andyhell - Wto Lut 10, 2009 12:51

zetes napisał/a:
...bo mam zjazd maturalny po 40 latach od uzyskania potwierdzenia dojrzalosci


Zetes to ty masz jakies 60 lat????A nie wygladasz :lol:

am_k - Wto Lut 10, 2009 12:56

andyhell, jeszcze nie 60, jeszcze 5-z przodu.
zetes, mój ojciec ma identyczną datę urodzin 12 Wrz 1951 :smile:

Olo12 - Wto Lut 10, 2009 15:24

Widzę, że wszystko kręci się koło Lublina mi to pasuje co do terminu .
Ja jako pierwszy poruszyłem temat to i może zaproponuję termin 22-24 maj ?? ?

Skiba - Wto Lut 10, 2009 15:35

Lublin ? :roll: eeeeeeee, ja jestem za centralną Polską .. każdy ma blisko :D
Jugol - Wto Lut 10, 2009 15:44

Hm,tak się zaczytnąłem w temacie i tak mi coś się zamarzyło.A czy Głogów nie byłby idealnym miejscem na zlot???Brt,Skiba może byśmy tak pomyśleli coś w temacie?Zlot ogólnopolski w perełce Dolnego Śląska :grin: -fajnie by było.Lotnisko chyba mamy gdzieś w Szprotawie w spadku po zaprzyjaźnionej Armii Radzieckiej.Rzuciłem pomysł,czekam na odzew :ok:
am_k - Wto Lut 10, 2009 15:44

Ale Lublin to tylko propozycja.
Może i być centralna Polska :grin:

maciej - Wto Lut 10, 2009 15:46

Jugol napisał/a:
m,tak się zaczytnąłem w temacie i tak mi coś się zamarzyło.A czy Głogów nie byłby idealnym miejscem na zlot???Brt,Skiba może byśmy tak pomyśleli coś w temacie?Zlot ogólnopolski w perełce Dolnego Śląska :grin: -fajnie by było.Lotnisko chyba mamy gdzieś w Szprotawie w spadku po zaprzyjaźnionej Armii Radzieckiej.Rzuciłem pomysł,czekam na odzew :ok:

Ostatnie trzy Zloty były na południu - Szumirad, Dzierżoniów, Bystre, to teraz czas na centralną lub nawet troche północną Polskę, żeby Pomorze, Warmia i Podlasie miały okazję się pojawić! :)

Jugol - Wto Lut 10, 2009 15:51

....no tak.Jestem tu od niedawna,to i nie wiedziałem że były na południu,ale pomarzyć zawsze można :wink:
am_k - Wto Lut 10, 2009 15:53

maciej napisał/a:
Ostatnie trzy Zloty były na południu - Szumirad, Dzierżoniów, Bystre, to teraz czas na centralną lub nawet troche północną Polskę, żeby Pomorze, Warmia i Podlasie miały okazję się pojawić! :)

To może po kolei, było południe, teraz central, a potem północ. :mrgreen:
Ale to żart.

Brt - Wto Lut 10, 2009 15:56

e no jakieś ustalenia i załozenia już są ;) Jak bedą konkrety to damy znać :) A narazie .... czekamy na dalsze propozycje :P ;)
am_k - Wto Lut 10, 2009 16:00

Brt, to zdradź choć rąbka tajemnicy-pliss
fearless - Wto Lut 10, 2009 19:23

am nie pamiętasz.... ?? Marek się wygadał tak troszkę na spocie w Rykach....

Tak obchodził temat, pytał czy tu baza noclegowa gdzieś jest na około 200 miejsc - znaczy się że Wschód jest rozpatrywany przez naszą Starszyznę :)

Pamiętam że wypsnęło się Markowi..... tu cytat " Myślimy nad zorganizowaniem TU zlotu " - mówiąc TU - miał chyba na myśli Lubelszczyznę :)

Upsss - chyba zdradziłem plany :p

Brt - Wto Lut 10, 2009 19:43

jestem trochę przesądny więc ... :milczy: ;)
am_k - Wto Lut 10, 2009 19:55

fearless, kurde no tak coś było, ale wcale o tym nie pomyślałem.
fearless - Wto Lut 10, 2009 19:57

Brt - śmiało.... mamy demokrację, wolność słowa, i takie tam podobne.... także tego.... no..... no.... no możesz po prostu potwierdzić ;)
Brt - Wto Lut 10, 2009 20:08

powiem, że wszyscy będą mieli blisko :mrg: .... jak zawsze zresztą :lol:
Paul - Wto Lut 10, 2009 22:14

Brt napisał/a:
powiem, że wszyscy będą mieli blisko
Longbridge ?? ;p
To by było cóś !!
W programie zwiedzanie (bez przewodnika/ów) magazynów części :hahaha:

zetes - Sro Lut 11, 2009 11:37

andyhell dzieki za komplement. Lat mam tyle ile wynika z daty urodzin ojca am_kowalskiego. :razz: :grin: [/b]

[ Dodano: Sro Lut 11, 2009 11:38 ]
jestem za miejscem w centrum kraju ewentualnie nieco na polnocy :razz:

Skiba - Sro Lut 11, 2009 12:17

Ci co mają przyjechać, to i tak przyjadą :D nieważne gdzie będzie ;)
Olo12 - Czw Lut 12, 2009 10:39

Skiba napisał/a:
Ci co mają przyjechać, to i tak przyjadą :D nieważne gdzie będzie ;)

A ja ja przywiozę "soczek" nieważne czy ktoś będzie chciał pić czy nie :mrgreen:

strala1 - Czw Lut 12, 2009 23:14

Panowie jak to jest z tym zlotem ogólnopolskim? jak wybieracie miejsce? marzy mi się Bydgoszcz... jest jakaś szansa?

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=36283

maniaq - Pią Lut 13, 2009 01:26

"Bydgoszcz... jest jakaś szansa?"

boje sie ze w glowach by nam sie zakrecilo od natezenia rond :P


niewazne gdzie, bo przeciez mam samochod ;) . wazny termin !! !

xROnx - Pią Lut 13, 2009 08:07

maniaq napisał/a:
boje sie ze w glowach by nam sie zakrecilo od natezenia rond

a w Zielonej Górze byłeś? ;> :mrgreen:

kasjopea - Pią Lut 13, 2009 09:15

strala1, Bydgoszcz masz na co dzień :lol:
xROnx - Pią Lut 13, 2009 12:33

Brt napisał/a:
powiem, że wszyscy będą mieli blisko .... jak zawsze zresztą

hmmm będzie pierwszy ogólnopolski zlot cybernetyczny? każdy będzie siedział w swoim domu i poprzez neta i kamer będziemy razem się integrować a za pomocą symulatorów (które klub wyśle do każdego kurierem) będziemy robić rajdy itp
:rotfl:
Paul napisał/a:
Longbridge
To by było cóś

nooo... to by było coś.... :)

leszek95b - Pią Lut 13, 2009 17:31

a co powiecie na Władysławowo, Jastarnię, Chałupy ... albo jakieś inne klimatyczne miejscowości na półwyspie :mrgreen: ?
escatox - Pią Lut 13, 2009 18:39

leszek95b napisał/a:
Chałupy
welcome to ;)

Może gdzieś na wybrzeżu. Latem to jak sie patrzy zimne piwsko na wydmie :) ...

fearless - Pią Lut 13, 2009 19:54

No pomorze to ciekawy pomysł ... :)

Morza szum.... ptaków śpiew.... dzika plaża pośród drzew..... wszystko to, w letnie dni - przypomina Ciebie mi - przypomina Ciebie Miiiiiii

I przy piwku.... sialalalalalala o o o sialalalalalala o o o :D

Bardzo fajny pomysł - a w wolnej chwili można wskoczyć na kuter i powędkować na ławicy dorsza :) echhhh - dawne fajne czasy .......

escatox - Pią Lut 13, 2009 20:09

fearless napisał/a:
w wolnej chwili można wskoczyć na kuter i powędkować na ławicy dorsza


Dobry pomysł...
szkoda że nigdy nie wędkowałem ale kiedyć musi być ten pierwszy raz ;)


a panie pewnie wylegiwały by się na plaży by łapać każdy promień słońca...

kasjopea - Pią Lut 13, 2009 20:13

ble
fearless - Pią Lut 13, 2009 20:16

escatox napisał/a:
fearless napisał/a:
w wolnej chwili można wskoczyć na kuter i powędkować na ławicy dorsza


Dobry pomysł...
szkoda że nigdy nie wędkowałem ale kiedyć musi być ten pierwszy raz ;)


Żadna fizjologia ;p jak nie masz sprzętu - dostajesz na kutrze za 20 pln, a łowienie dorsza to taki spining - rzucasz, nie za daleko, czekasz aż opadnie na dno i podciągasz wędką do siebie co chwilę popuszczając i tak w kółko :) złapie się na 100 % jak nie za pysk to za płetwę - tylko trzeba trafić na kapitana co się na sonarze zna :D

[ Dodano: Pią Lut 13, 2009 20:19 ]
kasjopea napisał/a:
ble


Też uważam że opalanie i wylegiwanie się na plaży jest ble :p :)

Brt - Pią Lut 13, 2009 20:36

powędkować ?? ........ na Zlocie ... :shock: coś piliście ;>

No chyba, ze zawody w wyławianiu korka spustowego z wiadra ze zuzytym olejem :hahaha:

fearless - Pią Lut 13, 2009 20:41

Brt napisał/a:
powędkować ?? ........ na Zlocie ... :shock: coś piliście ;>


Skąd wiedziałeś :D

W końcu piątek :p

escatox - Pią Lut 13, 2009 23:10

OT się robi :grin:
Senn - Sro Lut 18, 2009 22:00

Co prawda fajnie sie jezdzi na zloty w odlegle zakatki Polski, ale lubalszczyzne popieram ze wzgledu na sentyment. Zreszta zlot bedzie tam gdzie ludziska podejma sie organizacji wiec takie opinie jak moja sa malo wazne :)
namiko - Pią Lut 20, 2009 20:31

A może Mazury? Albo Pojezierze Brodnickie? Ale się nie upieram....
fearless - Pią Lut 20, 2009 20:48

namiko napisał/a:
A może Mazury? Albo Pojezierze Brodnickie? Ale się nie upieram....


Dla mnie może być !! - tam też są rybki :D a że rybka lubi pływać ...... :rotfl:

leszek95b - Pią Lut 20, 2009 20:54

namiko napisał/a:
A może Mazury?


no pewnie że może być ... woda, rybki, roverki, prawda że pięknie pasuje?

llygas - Pon Lut 23, 2009 19:57

Dzis przypadkiem trafiłem na film kolegi andrzejziom ze spotkania klubu greenline tram na roztoczu i może Roztocze....

Popatrzcie sami (zwłaszcza ostatnie minuty):

http://www.youtube.com/wa...feature=channel

Pewnie pomysł nie przejdzie bo lubelszczyzna ma niefortunna lokalizacje geograficzna ale jesli nie ogólnopolski to moze jakis wiekszy regionalny z noclegiem.
Tyle lat juz nie mieszkam w Zamościu że juz prawie zapomniałem jakie tam okolice piekne są.

majer22 - Czw Lut 26, 2009 01:11

witam jestem nowy na forum lecz posiadam juz chwile fajnego rovera ktory pokazywal sie nieraz na zlotach i chcial bym jeszcze kilka razy go pokazac ale u boku braci MG & ROVER bo nigdy nie mialem takiej okazji pozdrawiam
fearless - Czw Lut 26, 2009 15:14

No to odświeżam temacik!

Jak tam nasz Prześwietny Zarządzie Roverki i Spółka z tym ogólnopolskim zlocikiem ??

Fajnie by było jakby padły już jakieś konkrety, bo tak to mnie (i pewnie wielu innych) ciekawość zżera i już się trochę niecierpliwię :D

No nie bądźcie Tacy i dajcie jakieś konkrety - na pewno już coś tam wykombinowaliście.....

MaReK - Czw Lut 26, 2009 15:21

majer22 napisał/a:
witam jestem nowy na forum lecz posiadam juz chwile fajnego rovera ktory pokazywal sie nieraz na zlotach i chcial bym jeszcze kilka razy go pokazac ale u boku braci MG & ROVER bo nigdy nie mialem takiej okazji pozdrawiam

Gdybys jeszcze pouzywal przecinkow, kropek i innych znakow, ktore sprawilby, ze nie musialbym Twojego poczta czytac kilka razy.

Co do zlotu. Jak juz bedzie, to przyjedziesz i pokazesz go nam, a potem sie wszyscy zintegrujemy ;)

majer22 - Pią Lut 27, 2009 08:18

MaReK napisal:

:smile: Kolego, nigdy nie siedzialem na forum :) ale twoja wuaga co do znakow jest sluszna , pozdrawiam

MaReK - Pią Lut 27, 2009 13:08

majer22 napisał/a:

:smile: Kolego, nigdy nie siedzialem na forum :) ale twoja wuaga co do znakow jest sluszna , pozdrawiam

A widzisz! Da sie ;)
Bardzo dobrze. Ucz sie forum powolutku, dbaj o swojego RRRRakietowca i przybywaj na zlot ;)

tom214Si - Pią Lut 27, 2009 23:32

MaReK napisał/a:
Gdybys jeszcze pouzywal przecinkow, kropek i innych znakow, ktore sprawilby, ze nie musialbym Twojego poczta czytac kilka razy.

Pewnie chodzi Ci o "polskie znaki"? ;> :twisted: :roll:

MaReK - Sob Lut 28, 2009 00:02

tom214Si napisał/a:
Pewnie chodzi Ci o "polskie znaki"? ;> :twisted: :roll:

Nie, nie... zupelnie radze sobie z czytaniem bez polskich znakow. Chodzilo mi o znaki typu myslniki, wielokropki, itp.

A w ogole to juz myslalem, ze zabrales jakis sensowny glos w tym watku i dorosles do decyzji pojechania na zlot. Myslalem tez, ze moze zaproponujesz jakas organizacje zlotu w okolicach ruin, ktore niedawno pokazywales na fotkach... pomylilem sie...

emes - Sob Lut 28, 2009 00:09

tom214Si, wybierasz się na najbliższy zlot?
MaReK - Sob Lut 28, 2009 00:20

emes, pytanie jest retoryczne ;D

Kolega tom214si nie zostanie klubowiczem i nie pojedzie na zlot bo wie, ze wtedy poznamy jego dane personalne. A tego sie boi ;) Nie wiem czemu... ale on jest spokojny kiedy wie, ze pozostaje anonimowy. Oczywiscie majac w kregu znajomych administratora sieci TPSA mozna sie bez trudu dowiedziec kiedy kto mial jakie IP i na kogo jest umowa dzierzawy lacza... On uwaza, ze jak napisal pare slow personalnie do niekotrych z nas (starej wiary, adminow, modow) to musi mu sie stac jakas krzywda. A ja mu przeciez powtarzam, ze Thef nie da mu zrobic krzywdy ;D

fearless - Sob Lut 28, 2009 09:39

MaReK napisał/a:
A ja mu przeciez powtarzam, ze Thef nie da mu zrobic krzywdy ;D


Długo tu na Forum nie jestem - ale święta prawda :hahaha:

thef - Sob Lut 28, 2009 09:57

fearless napisał/a:
Długo tu na Forum nie jestem - ale święta prawda :hahaha:
Nieustraszony, nie wypowiadaj się w kwestiach, o których bladego pojęcia nie posiadasz, bo kiedyś Ci tyłu zabraknie :P .
am_k - Sob Lut 28, 2009 10:01

Proponuję skończyć te przekomarzania w tym temacie, a zająć się zlotem. :twisted:
Jeśli jakimś sposobem odbędzie się on na Lubelszczyźnie służę pomocą w organizacji
-howg powiedziałem :grin: .

fearless - Sob Lut 28, 2009 10:09

thef napisał/a:
Nieustraszony, .

znaczy fearless - złośliwość czy jak.... ?? ;) (że o moim tyłku - zadku już nie wspomnę :P ) - pytanie retoryczne :D

am_kowalski - się tak nie wychylaj, bo będziesz musiał dom na noclegoownię udostępnić :haha:

Swoją drogą, ciekawe czy teraz Lubelszczyzna zostanie wybrana..... ?? a jak nie teraz to może kiedyś w przyszłości....

Ktoś z Zarządu mógłby w końcu uchylić rąbka tajemnicy i wymienić miejsca jakie są rozpatrywane.....

am_k - Sob Lut 28, 2009 10:12

Cytat:
am_kowalski - się tak nie wychylaj, bo będziesz musiał dom na noclegoownię udostępnić :haha:

Spoko fearless mam 70m parę osób wejdzie.

thef - Sob Lut 28, 2009 10:21

fearless napisał/a:
Ktoś z Zarządu mógłby w końcu uchylić rąbka tajemnicy i wymienić miejsca jakie są rozpatrywane.....
Żeby były takie krzyki jak w zeszłym roku? Litości, jak będą jakieś konkrety, to na pewno zostaniemy poinformowani i pewnie będziemy się zastanawiać, które miejsce wybrać, w jakim terminie w jakiejś ankiecie.
Tomi - Pon Mar 02, 2009 02:00

fearless napisał/a:

Swoją drogą, ciekawe czy teraz Lubelszczyzna zostanie wybrana..... ?? a jak nie teraz to może kiedyś w przyszłości....


Wiesz fearless, właśnie taka postawa spowodowała (roszczeniowa), że dałem sobie spokój z kandydowaniem do kolejnej kadencji Zarządu. Zlot odbywa się tam, gdzie znajdą się osoby do jego organizacji. Czy wyobrażasz sobie, że na wiadomość "Zróbcie zlot u mnie pod domem", ktoś z Zarządu (a najlepiej cały Zarząd) wsiądzie w samochód i pojedzie na drugi koniec kraju? Chcesz Zlot Ogólnopolski u siebie pod domem? To go zorganizuj!
Wracając do głównego tematu tego wątku. W chwili obecnej, za organizację wziąłem się ja (przy wsparciu i pomocy kilku osób z Warszawy). Dlatego domniemam, iż najbliższy Ogólnopolski Zlot odbędzie się w woj. mazowieckim. Lokolizacja bazy zlotu, jak i jego termin jest dużej mierze ograniczony, do terminu, w którym się uda wynająć tor, jak toru, który uda się wynająć. Wici są rozpuszczone i zbieramy informacje... Baza noclegowa jest w tym momencie drugorzędna...

fearless napisał/a:
Ktoś z Zarządu mógłby w końcu uchylić rąbka tajemnicy i wymienić miejsca jakie są rozpatrywane.....


Zastanawiam się jaki skutek chcesz osiągnąć naciskając w każdym wątku na Zarząd. To już kolejny wątek, w którym przyjmujesz taką samą postawę, a nikt tu nie jest na etacie i każdy robi to w wolnej chwili.

Jeśli będzie już informacja na tyle pewna, że można ją podać, to z pewnością Zarząd to uczyni. Nie wymagaj jednak aby dzielić się każdą nawet nie potwierdzoną informacją, bo nikomu (a z pewnością Zarządowi) nie zależy na tym, aby "robić z gęby cholewę".

[ Dodano: Pon Mar 02, 2009 02:14 ]
thef napisał/a:
fearless napisał/a:
Ktoś z Zarządu mógłby w końcu uchylić rąbka tajemnicy i wymienić miejsca jakie są rozpatrywane.....
Żeby były takie krzyki jak w zeszłym roku? Litości, jak będą jakieś konkrety, to na pewno zostaniemy poinformowani i pewnie będziemy się zastanawiać, które miejsce wybrać, w jakim terminie w jakiejś ankiecie.


Dyskutowaliśmy to już parokrotnie, i stwierdziliśmy, że taka ankieta nie ma najmniejszego sensu. Najczęście głosują w niej Ci ludzie, którzy na zlocie i tak się nie pojawią. Dlatego błędny z założenia jest pomysł z ankietą, gdyż sprowadza się do tego, że o tym gdzie mam jechać, decydują Ci, którzy nie zamierzają jechać. Pewnie gdyby była opcja Hawaje lub Księżyc, wiele osób by na nią głosowało. Ponadto wydaje mi się, że w przypadku "zlotu samochodowego", w którym chodzi o atrakcje związane z jazdą samochodem, to najważniejsze aby zorganizować dobre, wolne miejsce... W tym momencie nie jest to już takie proste.

A w kwestii tego, czy komuś termin pasuje lub nie, to jestem pewien, że niezależnie od taki, jaki by to nie był termin, przyjedzie i tak tylko "stara ekipa"... tak było przez 14 Ogólnopolskich Zlotów i nie przypuszczam aby 15 przyniósł coś innego.

kasjopea - Pon Mar 02, 2009 08:43

Tomi, :brawa:
Paul - Pon Mar 02, 2009 08:50

kasjopea napisał/a:
Tomi, :brawo:
Popieram, polać temu panu :D
MaReK - Pon Mar 02, 2009 08:57

Temu Panu narazie wystarczy ;)
Slyszalem, ze dwa dni nie moze dojsc do siebie. A wczoraj na zlocie tez wygladal mizernie ;D

Podobnie jak Thef i Tomi uwazam, ze ankieta to zly pomysl.
Rozstrzasanie sie nad kazda informacja, o byle telefonie do jakiegos osrodka, czy o rodzacych sie w glowach Zarzadu pomyslach, to tez zbedny czyn.

Padlo juz wiele propozycji i jest kilka osob chetnych do wspolpracy przy organizacji.
Na podstawie tego mozna sie zorientowac gdzie mniej wiecej zlot sie wydarzy.

Czekamy teraz na konkrety. Ja ze swojej strony niewiele jestem w stanie pomoc, ale jesli bede mogl, to na pewno to zrobie.

Zlot w centralnej Polsce na pewno przyniesie ze soba nowych zlotowiczow.
Niby jest w centrum kraju, niby jest blizej wszystkim, ale np. Brt i tak ma 400 km ;)

Co do magicznych miejsc przyrody to chyba lepszy jest zlot jesienny, albo wczesno jesienny. Wtedy najwiekszy nacisk jest stawiany na integracje i mozna go robic nad morzem, na mazurach itp.

Pozdrawiam,

Tomi - Pon Mar 02, 2009 08:59

am_kowalski napisał/a:
Cytat:
am_kowalski - się tak nie wychylaj, bo będziesz musiał dom na noclegoownię udostępnić :haha:

Spoko fearless mam 70m parę osób wejdzie.


Licząc, że przyjedzie ponad 70 osób, wychodzi niecały metr kwadratowy podłogi na osobę... trochę ciężko się będzie wyspać... No ale integracja mogłaby być interesująca :)

Brt - Pon Mar 02, 2009 09:19

ja to mam wszędzie 400km :haha: wiec już sie przyzwyczaiłem a na Zlot .... wszędzie jest blisko ;)
Tomi napisał/a:
Licząc, że przyjedzie ponad 70 osób, wychodzi niecały metr kwadratowy podłogi na osobę... trochę ciężko się będzie wyspać... No ale integracja mogłaby być interesująca :)

:lol: :D

am_k - Pon Mar 02, 2009 09:32

Tomi napisał/a:
am_kowalski napisał/a:
Cytat:
am_kowalski - się tak nie wychylaj, bo będziesz musiał dom na noclegoownię udostępnić :haha:

Spoko fearless mam 70m parę osób wejdzie.


Licząc, że przyjedzie ponad 70 osób, wychodzi niecały metr kwadratowy podłogi na osobę... trochę ciężko się będzie wyspać... No ale integracja mogłaby być interesująca :)

Na integrację znalazłaby się jakaś stodoła.
A na noclegi oprócz 70 m w mieszkaniu, posiadam jakieś 500 w starej pieczarkarni, są tam regały piętrowe, więc tylko śpiwór i spać, wejdzie jakieś 200 osób. :rotfl:

AndrewS - Pon Mar 02, 2009 10:27

am_kowalski napisał/a:
posiadam jakieś 500 w starej pieczarkarni, są tam regały piętrowe,


:mrgreen:
taaa i jeszcze przy okazji, jakiegos grzyba zlapac :lol:

MaReK - Pon Mar 23, 2009 23:31

Biorąc pod uwage ostatnie rajdowe przygody na torze, to kolega mariusz418 powinien narysowac mapki dojazdu do swojego garazu ;D
kruszon - Wto Mar 24, 2009 12:06

Z ustawionym punktem Via przez magazyn Tomiego :D
Brt - Wto Mar 24, 2009 12:09

:lol: :D ... odpukać w niemalowane ;)