Zobacz temat - [R200] Tylna dokładka od MG ZR
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200] Tylna dokładka od MG ZR

leszczu - Czw Sty 27, 2011 11:48
Temat postu: [R200] Tylna dokładka od MG ZR
Dostałem dzisiaj progi i właśnie tylna dokładkę od ZR.

Poszedłem wiec zrobić przymiarkę i sprawa nie wygląda tak pięknie. :/
Z pierwszych oględzin wynika, że również tak jak w przedniej dokładce trzeba będzie ciąć lekko końce. :/ Wychodzi również na to, że trzeba będzie robić dziury w zderzaku, żeby dokładka ładnie przylegała do zderzaka. Dokładka ma na to przeznaczone 9 takich miejsc.

Myślałem, że będzie większy problem z przednia dokładka, a tu okazuje się, że jest na odwrót. :neutral:

Raptile - Czw Sty 27, 2011 13:57

a ten znowu płacze .....
leszczu - Czw Sty 27, 2011 14:00

:beczy: :beczy: :beczy: Skąd wiedziałeś :beczy: :mrgreen:
bonus89 - Czw Sty 27, 2011 17:07

leszczu19901, taki problem to nie problem :D opanujesz to w godzinke :D tylko trzeba dobrze rozplanować co by druciarstwa nie było :) , i musisz specjalnie dla mnie foty zrobić z samą dokładką tylną najpierw tak z lekkiego profilu żebym widział czy jest sens tylnej dokładki bez progów :P
leszczu - Czw Sty 27, 2011 18:52

bonus89 napisał/a:
leszczu19901, taki problem to nie problem :D opanujesz to w godzinke :D

Już mam malutki plan w głowie jak to zrobić . :grin:
bonus89 napisał/a:
i musisz specjalnie dla mnie foty zrobić z samą dokładką tylną najpierw tak z lekkiego profilu żebym widział czy jest sens tylnej dokładki bez progów :P

Jak jutro wszystko pójdzie po mojej myśli, to będą foty. :grin:

Matius - Pon Sty 31, 2011 13:15

nie płacz najgorsze przed tobą :D

a tak na serio ile dałeś za dokładki i progi?

memphisto - Pon Sty 31, 2011 14:55

ja za dokładkę dałem 50PLN + wysyłka a za progi 300PLN + wysyłka
leszczu - Pon Sty 31, 2011 16:50

Cytat:
nie płacz najgorsze przed tobą :D

Dzisiaj grzebałem się przy tej dokładce. Ściągnąłem zderzak, żeby lepiej ją dopasować. I powiem tak, nie skończyłem i nie wiem czy wo gule kiedyś skończę :/ . Odechciało mi się tej dokładki i nie wiem nawet czy nie kupie zderzaka od R25 i do niego będę ją dopasowywał.
Nie dość, że trzeba dużo ścinać końce to jeszcze nie pasuje do kształtu zderzaka w R200. :/
Nie wiem, jutro może jeszcze coś pokombinuje. :neutral:
Matius napisał/a:
a tak na serio ile dałeś za dokładki i progi?

Za dokładkę 80 zł, za progi 2szt. 120 zł. :grin:

kharry - Pon Sty 31, 2011 17:18

leszczu19901, czyli to Ty sprzątnąłeś mi je sprzed nosa :) Licytowałem z kolesiem cenę i nagle net mi zaczął nawalać - później odpisał tylko, że ktoś mnie wyprzedził :P :D
Matius - Pon Sty 31, 2011 17:43

to tanio nawet kurde no :P

kurde a ja tyle za progi dałem :mur:

lucas202 - Pon Sty 31, 2011 17:55

panowie a duzo roboty jest przy wymianie takich progów?? jakies spawanie czy cos?

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 17:55 ]
teraz dopiero widze ze to nakładki są ;)

Matius - Pon Sty 31, 2011 18:47

progi to prosto (podobno) z nakładkami czytałem że są mega problemy dlatego kupiłem całe zderzaki...

kto oszczędza płaci dwa razy :P ale tak na serio to te nakladki pasują i można je zamontować ale kurde roboty w uj jego mać i jeszcze trochę... przynajmniej tak słyszałem i nie wiem jak to jest na prawdę...


leszczu19901, a mówiłem ci na SB że pasują idealnie tylko roboty jest to się uparłeś :P


leszczu19901 napisał/a:
Nie dość, że trzeba dużo ścinać końce to jeszcze nie pasuje do kształtu zderzaka w R200. :/


to tutaj mnie zaskakujesz bo ona pasuje! może źle przykładasz :P

memphisto - Pon Sty 31, 2011 19:10

Matius napisał/a:
to tutaj mnie zaskakujesz bo ona pasuje! może źle przykładasz :P


na 100% nie pasuje no bo mój zderzak z R200 miał na dole inne mocowania niż obecnie ma zderzak z ZR od początku mówiłem leszczowi, że to nie spasi, bo nie da się zderzaka ZR przykręcić w mocowania na nadkolu, więc ona nie może idealnie pasować :P

Matius napisał/a:
a mówiłem ci na SB że pasują idealnie tylko roboty jest to się uparłeś :P


a przednia też nie pasuje, trzeba modzić tak jak leszczu modził, no ale po modzeniu pasuje, a jak wygląda kwestia z samym docisnieciem i zobaczeniem dokladki tylnej to nie wiem, ale leszczu zadziwił mnie już z dokladka przednia swoimi umiejętnościami, więc myślę, że i tym razem ogarnie sprawę : D

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 19:10 ]
leszczu, mnie się w ogóle wydaje, że ta dokładka powinna LEDWO co dotykać zderzaka.

Tu masz foto u mnie w R200 (jeszcze stareee z sticketami :mrgreen: )



i zobacz sobie, wysokośćna jakiej ona się zaczyna względem progów, i próbuj pasować na takiej samej wysokości, bo może ZR inaczej siedzi i nie możesz jej dociskać na maxa tak jak przedniej ? trudno mi powiedzieć, ale może ta fota coś dopomoże

leszczu - Pon Sty 31, 2011 19:18

kharry napisał/a:
leszczu19901, czyli to Ty sprzątnąłeś mi je sprzed nosa :) Licytowałem z kolesiem cenę i nagle net mi zaczął nawalać - później odpisał tylko, że ktoś mnie wyprzedził :P :D

Tego to nie wiem. :wink: Ja ją kupiłem tak samo jak i progi od kolesia z allegro co miał aukcję z bordowym MG ZR po dachowaniu. :grin:
Matius napisał/a:
leszczu19901 napisał/a:
Nie dość, że trzeba dużo ścinać końce to jeszcze nie pasuje do kształtu zderzaka w R200. :/


to tutaj mnie zaskakujesz bo ona pasuje! może źle przykładasz :P

Znaczy może źle się wyraziłem. :grin: Dokładka pasuje, na środku ładnie przylega, ale na końcach za mocno odstaje. Co ja tu będę pisał zaraz pójdę i cyknę parę fotek to zobaczycie. :wink:
memphisto napisał/a:
a przednia też nie pasuje, trzeba modzić tak jak leszczu modził, no ale po modzeniu pasuje, a jak wygląda kwestia z samym docisnieciem i zobaczeniem dokladki tylnej to nie wiem, ale leszczu zadziwił mnie już z dokladka przednia swoimi umiejętnościami, więc myślę, że i tym razem ogarnie sprawę : D

Powiem tak. :grin: Spasowanie przedniej dokładki to pikuś, przy spasowaniu tylnej dokładki.
Ale panowie nie poddajemy się i jutro dalej walczymy. :mrgreen:

Matius - Pon Sty 31, 2011 19:20

memphisto napisał/a:
Tu masz foto u mnie w R200 (jeszcze stareee z sticketami :mrgreen: )



FAIL!!

brudny :mrgreen:

memphisto - Pon Sty 31, 2011 19:21

leszczu19901 napisał/a:
Co ja tu będę pisał zaraz pójdę i cyknę parę fotek to zobaczycie. :wink:


go leszczu ! go leszczu !

ogólnie jak Ci się uda będziesz pierwszym polakiem co to ogarnął :mrgreen: o taki tytuł warto walczyć :mrgreen:

Matius - Pon Sty 31, 2011 19:23

memphisto napisał/a:
ogólnie jak Ci się uda będziesz pierwszym polakiem co to ogarnął :mrgreen: o taki tytuł warto walczyć :mrgreen:


hahah :haha: dobre ale prawda w tym jakaś jest :)

leszczu - Pon Sty 31, 2011 19:28

memphisto napisał/a:
leszczu, mnie się w ogóle wydaje, że ta dokładka powinna LEDWO co dotykać zderzaka.

Myślę, że nie tak ledwo. :grin:
Na mojej dokładce są takie metalowa kątąwniczki które pokazuje jak ją przykładasz do zderzaka kiedy dokładka ma przylgnąć do zderzaka od spodu.
Trochę kiepska fotka, ale przy powiększeniu powinieneś to dojrzeć. :wink:

PS-memphisto, może widziałeś swój zderzak od ZR od tyłu.?? :grin:

memphisto - Pon Sty 31, 2011 19:42

leszczu19901 napisał/a:
PS-memphisto, może widziałeś swój zderzak od ZR od tyłu.?? :grin:


no jak oddawałem do lakiernika i widziałem go jakies 30 sekund bo przywiozłem go w folii tak jak kurierem doszedł :mrgreen: kazali mi rozerwać folię aby zobaczyć, czy nie jest połamany, żebym im później nie robił awantury : )

No i wtedy go widziałem, a później to już nie :P na auto też nie ja montowałem :P

[ Dodano: Pon Sty 31, 2011 19:42 ]
może by tak zrobić temat kto co 1'szy zrobił hahaha (oczywiście pomijając maciekwawa - no bo on to majątek wydał na auto no i jemu to firma robiła oddał wszystko i zrobione - co prawda ślicznie i elegancko ale za to by można ZR'a kupić :mrgreen: )

medale i zasługi:

ja bym miał m.inn. 1 miejsce za najbardziej poobklejane auto naklejkami :mrgreen: , za 1'szą krzywo zamontowaną dokładkę przednią i chyba nawet za lampy od ZR'a w R200? choć nie ! tu mnie wyprzedził kalisz :mrgreen:

no ale w każdym razie bez złota bym nie wypadł :mrgreen:

leszczu - Pon Sty 31, 2011 19:55

Fotki :mrgreen:




I tak pisałem wcześniej. Na środku dokładka ładnie przylega, ale kurde te końce. :/

kharry - Pon Sty 31, 2011 20:03

leszczu19901 napisał/a:
Tego to nie wiem. Ja ją kupiłem tak samo jak i progi od kolesia z allegro co miał aukcję z bordowym MG ZR po dachowaniu.

tak, od tego gościa właśnie miałem brać :D

leszczu - Pon Sty 31, 2011 20:04

memphisto napisał/a:
ogólnie jak Ci się uda będziesz pierwszym polakiem co to ogarnął :mrgreen: o taki tytuł warto walczyć :mrgreen:

Pewnie, że warto :mrgreen:

Matius - Pon Sty 31, 2011 20:06

kurde ale odstaje masakra... a próbowałeś przygiąć to? Być może to tylko tak źle wygląda ale to w miarę elastyczne jest i powinno się poddać :ok:
leszczu - Pon Sty 31, 2011 20:06

kharry napisał/a:
leszczu19901 napisał/a:
Tego to nie wiem. Ja ją kupiłem tak samo jak i progi od kolesia z allegro co miał aukcję z bordowym MG ZR po dachowaniu.

tak, od tego gościa właśnie miałem brać :D

Gościu jeszcze ma taka dokładkę, ale połączona na stałe ze zderzakiem. :/

kharry - Pon Sty 31, 2011 21:10

Spoko, narazie mam inne rzeczy do robienia w aucie.. i tak z pół roku by leżało w garażu zanim bym do tego siadł. :)
Krzysi3k - Wto Lut 01, 2011 09:28

Uoo, nie dopasujesz...
leszczu - Wto Lut 01, 2011 13:02

Matius napisał/a:
a próbowałeś przygiąć to?

To jest elastyczne mocno i da się to przygiąć. :grin: Tylko kurde nie wiem jak to przymocowań, bo jakiś klej może nie trzymać. :/ Jak myślicie ??
Krzysi3k napisał/a:
Uoo, nie dopasujesz...

Dopasuję, niemartwa się. :grin:

[ Dodano: Wto Lut 01, 2011 13:02 ]
Właśnie idę się z tym męczyć. :grin: Sprawozdanie zdam wieczorem. :grin:

bonus89 - Wto Lut 01, 2011 13:31

leszczu19901 napisał/a:
To jest elastyczne mocno i da się to przygiąć
ja bym opalarką delikatnie spróbował i dokształcić go i został by tak na stałe
Matius - Wto Lut 01, 2011 14:59

mi się wydaje że jak tam jest tych 9 mocowań a może nawet i więcej to jak je wszystkie skręci to będzie trzymać bez problemu... tak myślałem że to jest elastyczne to tylko tak ciulowo wygląda wszystko da rady zrobić :) tylko pytanie czy jak dogniesz czy ta dokładka nie będzie za długa? Znaczy nie będzie wystawała dalej jak zderzak się kończy hmm?
leszczu - Wto Lut 01, 2011 17:37

Wygląda na to, że zwyciężyłem :mrgreen: Zostały tylko sprawy kosmetyczne i dokładka będzie skończona. Na fotkach sami zobaczycie, że nie jest najgorzej (trochę kiepskiej jakości, bo kurde w aparacie baterie padły :mrgreen: ). Na tych zdjęciach widać, że mocno wystaje, ale już te końce skróciłem i jest w porządku. :grin:
Jutro założę zderzak i zobaczymy jak będzie to wyglądać. :mrgreen:





bonus89 - Wto Lut 01, 2011 18:29

leszczu19901, ale polakierujesz to żeby się nie różniło?
leszczu - Wto Lut 01, 2011 18:34

bonus89 napisał/a:
leszczu19901, ale polakierujesz to żeby się nie różniło?

No pewnie, chyba tak nie będę jeździł. :mrgreen:

Krzysi3k - Wto Lut 01, 2011 21:12

Eee... na środku nie zakrywa oryginalnej "dokładki" zderzaka... weź lepiej zderzak od ZR, bo kupowato to wygląda... nie żebym chciał Ci mój zderzak wcisnąć :mrgreen:
leszczu - Wto Lut 01, 2011 21:16

Krzysi3k napisał/a:
Eee... na środku nie zakrywa oryginalnej "dokładki" zderzaka

Wyżej nie dam, bo będę musiał poszerzać wnękę w zderzaku na tłumik. :/

Krzysi3k - Wto Lut 01, 2011 22:11

Naprawdę, szczerze mówię, że to nijak nie pasuje niestety... Zderzak jak widać inny kształt ma mimo pozornego podobieństwa.
memphisto - Sro Lut 02, 2011 01:03

no może jak się kolory zleją na takie same, to będzie okej?

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 01:01 ]
tu wygląda ok, może wina serio koloru?



[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 01:03 ]
nie no leszczu musisz dać to chyba wyżej i ciąć zderzak :P bo na tym moim foto, to to jest wyżej raczej

Krzysi3k - Sro Lut 02, 2011 07:30

memphisto, właśnie o to chodzi, że jest wyżej...
leszczu - Sro Lut 02, 2011 14:13

No ale jak dam wyżej i no poszerzę tę wnękę w zderzaku to spójrzcie jaka dziura duża jest na końcówkę tłumika.Ter R200 z fotki memphisto, ma wielką rurę, ale i ona jest jeszcze za mała. :/
Zderzak został na razie wstawiony z tą dokładką dla zobaczenia jak to wygląda. :grin: Nie bójcie się tak nie będę jeździł. :mrgreen:



Powiem tak. :grin: Myślę, że nie jest najgorzej. :grin: Jak sądzicie ??

greg-si - Sro Lut 02, 2011 14:26

Wyprofilować te końcówki i pomalować. Wtedy ujdzie ;)
leszczu - Sro Lut 02, 2011 14:32

greg-si napisał/a:
Wyprofilować te końcówki i pomalować. Wtedy ujdzie ;)

To wszystko oczywiście będzie zrobione. :grin:

memphisto - Sro Lut 02, 2011 14:33

nie no leszczu jest spoko ja bym nie cudował i zostawił, tylko 1 kolor dał bo sie gryzie
leszczu - Sro Lut 02, 2011 14:35

memphisto napisał/a:
tylko 1 kolor dał bo sie gryzie

Kolorek zostanie zmieniony. Przecież tak nie będę śmigał. A może :hmm: :mrgreen:

Matius - Sro Lut 02, 2011 15:00

szczerze powiem że zderzak od mg zr wygląda dla mnie o wiele lepiej niż zderzak od 200 + dokładka... ale wiecie guścik :) one wyglądają podobnie ale jednak jest różnica...

leszczu19901, gratuluję cierpliwości :mrgreen: ja pewnie rozpaliłbym ognisko na środku ulicy :twisted:

memphisto napisał/a:
tu wygląda ok, może wina serio koloru?





jejku jak mi się podobają tłumiki po dwóch stronach chyba sobie tak zrobię :obłoki: do 1.4 16v :twisted:

leszczu - Sro Lut 02, 2011 15:17

Cytat:
jejku jak mi się podobają tłumiki po dwóch stronach chyba sobie tak zrobię :obłoki: do 1.4 16v :twisted:

Koniecznie Matius, :mrgreen:

Pływak - Sro Lut 02, 2011 15:46

Imo ta dokładka do tego zderzaka pasuje jak świni siodło...
Krzysi3k - Sro Lut 02, 2011 16:19

Wg. mnie jak nie będzie zakrywało całej "dokładki" ze zderzaka to nie będzie to ładnie wyglądało. Popróbuj :)
leszczu - Sro Lut 02, 2011 16:45

Jak dam wyżej to lipnie będzie wyglądać z boku autka. :/
Krzysi3k - Sro Lut 02, 2011 18:27

To ja Ci dam mój stary zderzak, sobie dopasujesz i pomalujesz razem z progami i dokładką... niedużo więcej fabry trzeba.
memphisto - Sro Lut 02, 2011 18:33

Krzysi3k napisał/a:
niedużo więcej fabry trzeba.


tylko na cały zderzak :mrgreen:

imejdz - Sro Lut 02, 2011 18:44

tą linie na zderzaku można zaciągnąć szpachlą lub czymś podobnym. będzie jednolity zderzak co nie będzie tak gryzło przy ZR'owej dokładce. . .
Krzysi3k - Sro Lut 02, 2011 18:59

imejdz, taaak :mrgreen: szpachla, szpachla... :lol:
imejdz - Sro Lut 02, 2011 19:13

no ile Ci tego pójdzie na szczelinę głęboką na max 2 milimetry?
bonus89 - Sro Lut 02, 2011 19:29

imejdz napisał/a:
no ile Ci tego pójdzie na szczelinę głęboką na max 2 milimetry?
może nie dużo trzeba ale będzie pękało, tylko i wyłącznie zaspawanie tej dziury zostaje żeby to się trzymało
imejdz - Sro Lut 02, 2011 19:36

w każdym bądź razie pozbycie się tej linii poprawiło by wygląd. Choć bez progów to i tak nijak wygląda:)
leszczu - Sro Lut 02, 2011 19:44

Krzysi3k napisał/a:
sobie dopasujesz

Tylka ta dokładka jest już podpasowana pod mój zderzak, znaczy ma poobcinane końce, czyli dla zderzaka od R25 będzie już za krótka. :/

Aż tak mocno wam się ta szparka/linia rzuca w oczy ?? :grin:

[ Dodano: Sro Lut 02, 2011 19:44 ]
imejdz napisał/a:
Choć bez progów to i tak nijak wygląda:)

Nie mart się imejdz, progi czekają wiosny, aby je pomalować. :grin:

memphisto - Sro Lut 02, 2011 19:47

Cytat:
Nie mart się imejdz, progi czekają wiosny, aby je pomalować. :grin:


a tylna dokładka to nie czeka.. ? :o

Krzysi3k - Sro Lut 02, 2011 19:52

To po co obcinałeś? :P
Wal ją do góry, bo bez sensu tak..

leszczu - Sro Lut 02, 2011 19:59

memphisto napisał/a:
a tylna dokładka to nie czeka.. ? :o

No jak mogłem zapomnieć. :grin: No oczywiście, że również czeka tak samo jak i boczne lusterka. :grin:
Krzysi3k napisał/a:
Wal ją do góry, bo bez sensu tak..

Zobaczę jutro jak to będzie wyglądało. :wink: :grin:
Cytat:
To po co obcinałeś? :P

Bo taki był plan, aby ją dopasować do zderzaka od R200. :razz:

memphisto - Sro Lut 02, 2011 20:13

leszczu19901, a z czego ty zrobiłeś te nakładki na nią?
leszczu - Sro Lut 02, 2011 20:19

memphisto napisał/a:
leszczu19901, a z czego ty zrobiłeś te nakładki na nią?

Miałem taki kawał plastiku i sobie wyciąłem. :mrgreen: Miałem te oryginalne, ale po ucięciu końców już nie pasowały. :/ Oczywiście je również pomaluje, bo trochę biały kolor rzuca się w oczy. :mrgreen:

memphisto - Sro Lut 02, 2011 20:40

majster, a ty już w końcu cokolwiek malowałeś :P ? czy serio aż na wiosnę czekasz? :o

i z dokładką śmigasz, czy zdjęta?

leszczu - Czw Lut 03, 2011 14:58

Cytat:

majster, a ty już w końcu cokolwiek malowałeś :P ? czy serio aż na wiosnę czekasz? :o

Na razie nic nie malowałem. Naprawdę czekam, aż zrobi się cieplej. :mrgreen: Bo nie mam warunków, aby znaleźć cieplejsze miejsce. :grin:
memphisto napisał/a:
i z dokładką śmigasz, czy zdjęta?

Dokładka już zdjęta. :mrgreen:
Potem wstawię fotkę jak dokładka z boku auta wygląda, bo tam chyba bonus chciał zobaczyć jak to wygląda bez progów. :grin:

[ Dodano: Czw Lut 03, 2011 14:58 ]
Fotka z boku auta. :grin:

asgard88 - Czw Lut 03, 2011 15:34

Z widoku na bok auta to ta dokładka z tylu już kompletnie nie pasuje :cry: przód tez średnio wygląda a to dziwne bo z innych ujęć ta z przody jest ok.
Raptile - Czw Lut 03, 2011 15:51

Moim zdaniem za nisko jest dokladka i tak jakby jakoś krzywo (?) A przod wyglada fajnie
leszczu - Czw Lut 03, 2011 15:55

Raptile napisał/a:
Moim zdaniem za nisko jest dokladka i tak jakby jakoś krzywo (?)

No krzywo jest lekko bo tak pasuje do zderzaka. :/ Ale powiem wam, ze z tylu mi nawet się podoba. :grin:

memphisto - Czw Lut 03, 2011 16:44

leszczu19901, wiesz czego mu brakuje? GLEEEEEBY ! :mrgreen:

[ Dodano: Czw Lut 03, 2011 16:44 ]
bo jak ty go nie zglebisz, to to będzie takie "szczudeł party" po zamontowaniu tych wszystkich dodatków mających na celu niby niżej prezentować auto :mrgreen:

leszczu - Czw Lut 03, 2011 16:51

Wiesz to 14. :mrgreen:
Na lato mam 15. :mrgreen: No zobaczymy jak to będzie wyglądać. Tak ogólnie to te progi i dokładki mało co obniżają, prawie wogle. :grin:

memphisto - Czw Lut 03, 2011 16:57

leszczu19901 napisał/a:
prawie wogle. :grin:


przednia obniża o 1cm

tylna nie wiem a progi nie obniżają w ogóle, tylko takie złudzenie robią, bo kończą się przy podłużnicach i tam się je montuje na zatrzaski także jak podłużnicą się nie ryje to progami też się nie przytyje : D

leszczu - Czw Lut 03, 2011 17:08

memphisto napisał/a:
przednia obniża o 1cm

Patrzę, że mierzyłeś. :mrgreen:
memphisto napisał/a:
tylna nie wiem

Tylna przy końcach obniża coś koło 4 cm. :mrgreen:

Matius - Czw Lut 03, 2011 20:57

nie wiem jak wam ale mi się wydaje że przednia dokładka progi i tył powinien być w poziomie idealnie... teraz przód opada na dół progi są trochę wyżej (będą wbrew pozorom idą trochę w dół jakieś 0,5-1cm) a tył całkiem w powietrzu teraz jest... chociaż tył i progi jako tako się zgrają ale przód będzie nisko zobaczysz :/
memphisto - Czw Lut 03, 2011 22:36

Matius napisał/a:
mi się wydaje że przednia dokładka progi i tył powinien być w poziomie idealnie...


a mnie się wydaje, że tak nawet w ZR nie ma :wink:

imejdz - Czw Lut 03, 2011 23:27

przód jest równo, natomiast tył wyżej niż progi :)




źródło: http://www.designercars.net/membercars/1563

bonus89 - Pią Lut 04, 2011 00:10

szit no nie moge sie zdecydować nadal, właśnie u mnie dupa mocno siedzi i chodź do mojego zderzaka z 25 by pasowała ta dokładka to myśle że głupio będzie wyglądało bez progów :/ a w to nie chce mi sie bawić bo chce żeby moje 200 zostało dwusetką
memphisto - Pią Lut 04, 2011 00:33

bonus89, jak byś sobie maznał pod kolor auta progi te co każdy R200 ma ale są czarne, i byś z nich srebrne zrobił, to wydaje mi się, że po 1 takiego R nie ma jeszcze tutaj a po 2 by fajnie wyglądało z twoim zderzakiem : ) no ale to takie gdybanie a co by z tego wyszło, to nigdy nie wiadomo :mrgreen:
Matius - Pią Lut 04, 2011 00:43

memphisto napisał/a:
a co by z tego wyszło

wieś tańczy, wieś śpiewa...

bonus89 - Pią Lut 04, 2011 00:57

Matius napisał/a:
memphisto napisał/a:
a co by z tego wyszło

wieś tańczy, wieś śpiewa...

Czy ja wiem? w sumie nie głupi pomysł, co w tym wsiowego? narazie wirtuala zrobie a jak będzie cacy to mam jeszcze troche bazy MNXa :)

memphisto - Pią Lut 04, 2011 01:36

Matius napisał/a:
wieś tańczy, wieś śpiewa...


też nie wiem co jest wsiowego w pomalowaniu tego w kolor auta.. :P na 100proc nie zaszkodzi bo wiele aut ma to w kolorze nadwozia..

poza tym najlepiej jak bonus mówi zrobić wirtuala i wsio :)

Krzysi3k - Pią Lut 04, 2011 08:35

memphisto, chodzi Ci o miejsce, które progi od ZR zakrywają?
Ja tam mam fabrycznie w kolorze i o wiele lepiej niż na czarno ;)

Matius - Pią Lut 04, 2011 10:44

Krzysi3k napisał/a:
Ja tam mam fabrycznie w kolorze i o wiele lepiej niż na czarno ;)

pokaż


szczerze to nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądać ale np u mnie to miejsce jest chropowate i jakby na to położyć kolor to wydaje mi się ze wyjdzie tragedia... ale jakby wygładzić to czemu nie :)

memphisto - Pią Lut 04, 2011 11:30

Cytat:
memphisto, chodzi Ci o miejsce, które progi od ZR zakrywają?


tak jest :)
Cytat:
Ja tam mam fabrycznie w kolorze i o wiele lepiej niż na czarno ;)


tak właśnie myślałem :mrgreen:

Matius napisał/a:
pokaż


raczej Ci nie pokaże bo ma progi z ZR :P

leszczu - Pią Lut 04, 2011 11:43

bonus89, też myślę, że to nie głupi problem pomalować te czarne nasze progi pod kolor autka, ale to i tak myślę, że nie zastąpi to progów od ZR. :/
Krzysi3k - Pią Lut 04, 2011 15:10

Progów to nie zastąpi, ale na pewno lepiej niż czarne :)
Stara fotka, jeszcze z chińskimi felgami :P

leszczu - Pią Lut 04, 2011 15:13

Krzysi3k, to twój ?? :mrgreen: :razz:
Krzysi3k - Pią Lut 04, 2011 15:25

leszczu19901, też się dziwie, że kiedyś tak wyglądał :P
bonus89 - Pią Lut 04, 2011 15:30

leszczu19901 napisał/a:
bonus89, też myślę, że to nie głupi problem pomalować te czarne nasze progi pod kolor autka, ale to i tak myślę, że nie zastąpi to progów od ZR. :/
No ale właśnie nie chce ze swojego ZRa robić :) ma być 200 ładne bez udziwnień, i chyba machne to na wiosne w kolor, tylko będę musial tego czarnego baranka ładnie zjechać i zapodkładować na gładko
Krzysi3k - Pią Lut 04, 2011 15:32

bonus89, zostaw to :P to ochrona przeciw rdzy :P
bonus89 - Pią Lut 04, 2011 16:23

Krzysi3k, wiem :P chodzi mi tylko o wygładzenie tego i podkład :P zdzierać tego nie mam zamiaru bo jak narazie spełnia swoje zadanie
Matius - Pią Lut 04, 2011 16:31

kurde przyznam że w kolorze wygląda o wiele lepiej... hmm...
Krzysi3k - Pią Lut 04, 2011 16:34

Matius, toż mówiłeś, że wieś tańczy i wieś śpiewa :roll:
bonus89 - Pią Lut 04, 2011 16:37

Krzysi3k, podążamy za tłumem ;)
memphisto - Pią Lut 04, 2011 16:37

Matius napisał/a:
kurde przyznam że w kolorze wygląda o wiele lepiej... hmm...


Matius napisał/a:
wieś tańczy, wieś śpiewa...


zdania się zmieniają widać :mrgreen:

Matius - Pią Lut 04, 2011 20:39

no przecież mówiłem że jak się wygładzi i pomaluje to może będzie wyglądać fajnie a jak się pomaluje na chropowate to wieś tańczy wieś śpiewa o to mi chodziło ^^

Matius napisał/a:
szczerze to nie wiem jak to będzie dokładnie wyglądać ale np u mnie to miejsce jest chropowate i jakby na to położyć kolor to wydaje mi się ze wyjdzie tragedia... ale jakby wygładzić to czemu nie :)


:mrgreen:

bonus89 - Sob Lut 05, 2011 00:09

Matius w większości seryjnych samochodów ten baranek jest w kolor i jest "chropowaty" a w niektórych czarny, nie uważam takiego z salonu auta (wiem że paski B5 tak miały) za "wieś tańczy..."
Matius - Sob Lut 05, 2011 00:18

oj bonus89 to jest moja opinia :P tak mi się przynajmniej wydaje że jakbyś pomalował te chropowate miejsce kolorem to byłoby to raczej nie elegancko ale mogę się mylić, nie widziałem tego jak wygląda... Krzysi3k, pokazał swojego z pomalowanym i na zdjęciu wygląda nawet zacnie ale to na zdjęciu w realu jakbym zobaczył chropowate miejsce w kolorze to wydaje mi się że ja bym tak nie chciał... jak gładko nie ma sprawy bo to zawsze auto inaczej wygląda. Czepiliście się tej wsi kurde no :roll:
leszczu - Sob Lut 05, 2011 17:05

bonus89, masz tutaj jak wygląda R25 bez progów, ale z dokładka na tył. :grin:
http://forum.roverki.eu/g...hicle&CID=12912

bonus89 - Sob Lut 05, 2011 18:13

Dzięki, widze że nie ma tragedii :P ale to koza z linku :P to zawias z streetwisa? :o