Zobacz temat - [R45]Zmiana konsoli manual na mk2 z climatronic UPDATE
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45]Zmiana konsoli manual na mk2 z climatronic UPDATE

barney79 - Czw Kwi 21, 2016 15:31
Temat postu: [R45]Zmiana konsoli manual na mk2 z climatronic UPDATE
Panowie jak w temacie.Czy ktoś przerabiał ten temat przekładki konsoli z polifta do przed lifta bez wymiany instalacji elektrycznej.Czy pasuje wszystko czy trzeba coś przerabiać

[ Dodano: Nie Wrz 27, 2015 20:10 ]
Już znam odpowiedź na swoje pytanie.Bez problemowo można przekładać konsolę na KM2 z klimatronic.

[ Dodano: Sob Paź 03, 2015 17:59 ]
Konsola z całym osprzętem,konsola środkowa z climatronic i z instalacją oraz cała reszta z dmuchawą.Rezystor,czujnik słońca ,czujnik temperatury.Brak tylko poduszki powietrznej.

[ Dodano: Wto Paź 06, 2015 14:44 ]
Ze względu na to że nie mam garażu zmiana konsoli poczeka do wiosny.
Koszt zakupu to niecałe 400 zł za cały komplet.
Poniżej podobne tematy ze zdjęciami:
Zmiana konsoli Honda CIVIC VI
MG ZS
Rover 25/MG ZR


[ Dodano: Czw Kwi 21, 2016 15:31 ]
Konsola zamontowana.Posiadam instalację oraz konsole środkową MK2 Climatronic jak i manual.Żeby zamontować konsolę z polifta trzeba posiadać jeszcze sterowanie nawiewem bo nie pasuje z przed lifta.Ciekawostką jest to że instalacja jest lekko zmodernizowana i żeby ją użyć trzeba zmienić kostki przy skrzynce bezpieczników lub wsadzić skrzynkę od MK2.Ja już niestety nie miałem czasu na montaż climatronica bo lało na dworze a roboty dużo poza kabiną.




dawidd - Pon Cze 22, 2020 13:01

Temat stary, ale odświeżę, czy udało się wstawić climatronic?
barney79 - Czw Lip 23, 2020 19:46

dawidd napisał/a:
Temat stary, ale odświeżę, czy udało się wstawić climatronic?

Zrezygnowałem.Mam tylko Konsole z MK2.

dawidd - Czw Lip 23, 2020 19:50

Czemu zrezygnowałeś? Problem z połączeniem czy co? Ten schemat zamieszczony jest ok?
barney79 - Sob Lip 25, 2020 09:49

Pogoda byla do bani bo nie bylo to lato jak sie za to zabralem a i dlubania bylo duzo.Tyle ze przy okazji podlaczylem do dmuchawy webasto na automat by mi sie wentylator sam włączał