Zobacz temat - [ Zepsuty pilot Freelander ]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [ Zepsuty pilot Freelander ]

meetstr - Nie Paź 18, 2015 11:10
Temat postu: [ Zepsuty pilot Freelander ]
Witam mam pytanie. Mam pilot do land rover freelander 1999rok. Od dluzszego czasu pilot był ze tak powiem w polowie zepsuty ( ale dzialal ) tzn. Chodzilem tylko z jedna polowa pilota w srodku znajduje sie taka blaszka ktora styka sie z 3 punktami i pod ta blaszke wchodzi bateria i ta wlasnia blaszka calkowicie odpadla i przez ponad miesiac otwieralem auto w sposob taki ze za kazdym razem musialem idealnie ustawic ta blaszke z bateria w odpowiedni sposob i klikac zeby odblokowac auto, zawsze dzialalo. Dzis postanowilem naprawic ten pilot zeby zaczal dzialac normalnie pojechalem do jakiegos pierwsze elektryka ( moj blad) kazal zostawic mi pilota na godzine. Po godzinie wrocilem chlopek przylutowal mi ta blaszke ze wszystko wydawalo sie byc solidne i naprawione ale podszedlem do auta i nic. Koles rozlutowywal to jeszcze z 3 razy no i skonczylo sie tak ze wyszedlem od niego z zepsutym pilotem ktory juz w ogole nie otowiera drzwi, ma ktos na to jakis pomysl? czy ten pilot jeszcze jest do odratowania ? Ps. kluczykiem nie jestem w stanie uruchomic auta, mozna to zrobic tylko i wylacznie uzywajac wczesniej pilot. Dziekuje z gory za pomoc. Pozdrawiam
AdaskoC - Nie Paź 18, 2015 12:16


sTERYD - Nie Paź 18, 2015 23:35


Moderator sTERYD informuje

meetstr ! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji


Użyj szukajki hasło - synchronizacja

SyntaX - Pon Paź 19, 2015 00:04


piokow01 - Pon Paź 19, 2015 17:40