Zobacz temat - [MG ZR] Demontaż drzwi - stara folia; wygłuszenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [MG ZR] Demontaż drzwi - stara folia; wygłuszenie

flow - Nie Paź 18, 2015 17:13
Temat postu: [MG ZR] Demontaż drzwi - stara folia; wygłuszenie
Dzisiaj postanowiłam rozebrać boczek drzwi, ponieważ zauważyłam, że głośnik przestał grać, ale bardziej od tego głośnika przeraził mnie stan folii okrywającej drzwi za tapicerką. I tutaj moje pytania - czy można ją usunąć?
Jeszcze dla pewności chciałam się dowiedzieć jednej rzeczy - mata wygłuszająca przychodzi właśnie w miejsce tej folii, czy na tą część drzwi za nią? Pytanie może głupie, ale czytałam kilka wątków o wygłuszaniu, ale mimo wszystko dalej nie jestem pewna, o które miejsce chodzi.

Harry - Pon Paź 19, 2015 13:28

folia jest potrzebna. mate możesz założyć na drzwi i zamiast folii, ale użyj maty z aluminium.
flow - Pon Paź 19, 2015 17:17

Dziękuję za odpowiedź.
Jeszcze chciałam się dowiedzieć, czy to normalne, że wewnątrz drzwi, za tapicerką zbiera się woda? czy raczej kwalifikuje to o uszczelki do wymiany?
No i wracając do niedziałających głośników z jednej strony - czy to ta wilgoć mogła je uszkodzić? Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, a nie działają oba głośniki po stronie pasażera.

Harry - Pon Paź 19, 2015 17:57

a ustawienia w radio ?

flow napisał/a:
Jeszcze chciałam się dowiedzieć, czy to normalne, że wewnątrz drzwi, za tapicerką zbiera się woda? czy raczej kwalifikuje to o uszczelki do wymiany?

ale za folią ? jeżeli za folią woda jest, to jest to normalne, bo woda po szybie spływa i dołem drzwi wylatuje.

flow - Pon Paź 19, 2015 18:19

W ustawieniach jest wszystko dobrze (niestety). Zaczęło się od tego, że głośnik raz grał, a raz nie, ale końcem końców przestał grać całkowicie (wszystko się stało w przeciągu jednego dnia). Dziwne jest to, że ten mały również nie gra.