Zobacz temat - [45] Kupno rovera 2.0 idt
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [45] Kupno rovera 2.0 idt

dandysowski - Sro Paź 21, 2015 10:26
Temat postu: [45] Kupno rovera 2.0 idt
Witam.

Mam na oku kupno rovera 2.0 diesla. Wypatrzylem ostatnio u prywaciarza egzemplarz z 2003 roku. 2.0 idt 101km sedan 208k km przebiegu. Skórzana tapicerka w środku bardzo zadbana. komplet opon letnich na alusach i zimowych na oryginalnych felgach. Co do wad których sie dopatrzyłem albo zostałem poinformowany to :

- wgnieciona maska z przodu, wizualnie wygląda to nieestetycznie jakby ktoś na nią wskoczył

- podgrzewanie foteli nie działa ( właściciel mówi że od początku tak jest i nic z tym nie robił)

- niesamowity luz skrzyni biegów tzn. na luzie drążek lata we wszystkie strony zaś biegi dosyć ciężko wchodzą

- i ostatnie to wyciek tylko nie wiem od czego i przy wlewie oleju widać wokół korka ubryzgane ślady od oleju.

Tak to miernik lakieru pokazuje ze jest niebity, zero rdzy. Dowiedzialem sie rowniez iz sprzeglo rok temu padlo i bylo wymieniane do tego niedawno klocki,filtry,olej i przeguby.

Wlasciciel albo raczej wlascicielka :D zyczy sobie za ten samochod 8 tysiecy ale mowi ze smialo mozna negocjowac. Obejrzalem samochod ale nie wyrazilem zainteresowania zadnego i powiedzialem ze przyjade jeszcze w tym tygodniu, aby obejrzec ponownie. I tutaj dla mnie cena jej wywolawcza jest ogromna patrzac na te wady. Boje sie rowniez najgorszego że moze niebawem pasc pompa patrzac na ten przebieg. Dlatego pytanie co jeszcze sprawdzic i do jakiej ceny zejsc zeby to bylo oplacalne. Bo szczerze nie mam pojecia kosztu naprawy tych wad.

bociannielot - Sro Paź 21, 2015 16:14

pompy od 2003 rzadziej padają ale nie możesz tego wykluczyc
dandysowski - Czw Paź 22, 2015 07:25

A co myslicie o tym roverze wczoraj wystawiony.

http://otomoto.pl/oferta/...m-ID6ycz5F.html

Vigoslaw - Czw Paź 22, 2015 07:32

Przód od MG ZS-a, w środku odklejają się boczki na drzwiach...
Wersja średnia, ale dramatu nie ma.
Więcej raczej nie zobaczę :wink:

Pozdrawiam,

Vig

bociannielot - Czw Paź 22, 2015 10:28

To nie lepiej tego młodszego kupic? tylko sprawdzic co z tym wyciekiem, chyba że masz niedaleko żeby obydwa porównac na żywo, ten drugi w życiu nie ma 208kkm, no i nawet lampy ma od MG wiec pewnie bity był a nie że ktoś mu zderzak i reszte jako tuning przełożył.
dandysowski - Czw Paź 22, 2015 11:24

Wlasnie chyba lepiej. Udalo mi sie znegocjowac na 7 tysiecy takze jest ok. A co do maski to lepiej chyba wymienic na inna a nie prasowac i malowac bo sporo tych wklesniec po srodku. A ten wyciek to jest taki tlusty jak olej i mniej wiecej on jest po srodku i nie wiem czy to przypadkiem nie ze skrzyni. Zeby nie okazalo sie tylko ze naprawa jest kosztowna :D
bociannielot - Czw Paź 22, 2015 11:52

dandysowski napisał/a:
ten wyciek to jest taki tlusty jak olej i mniej wiecej on jest po srodku

masz foto tego może?

dandysowski - Czw Paź 22, 2015 12:21

Nie mam niestety. Moze jak podjade jeszcze raz to zrobie