Zobacz temat - Podziękowania po zlotowe ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Podziękowania po zlotowe ;)

Markzo - Pon Paź 26, 2015 15:50
Temat postu: Podziękowania po zlotowe ;)
Zlot niestety znów się za szybko skończył :( Chcieliśmy z Elą bardzo podziękować za świetnie spędzony weekend ;) Super miejscówka, atrakcje, rewelacyjni ludzie ;) Nie ma opcji wymienić każdego z osobna, dlatego dziękujemy wszystkim za pogaduchy i fajną atmosferę ;) Nie pozostaje nic innego jak odliczać czas do następnego spotkania hehe ;)
sTERYD - Pon Paź 26, 2015 19:26

Wszyscy pewnie jeszcze leczą stopy po górskich przechadzkach ;)
Trzeba przyznać, że mimo że zdecydowanie za krótko, to jednak było intensywnie.

My również dziękujemy wszystkim za miłą atmosferę i kolejną paczkę miłych wspomnień.

xROnx - Pon Paź 26, 2015 22:01

My również dziękujemy za mile spędzonego zlota ;) za super atmosferę... super było spotkać starych wyjadaczy zlotowych których nie widziało się kilka ładnych lat :D
PS
Leon dzisiaj musiał się pochwalić babci jaką to fajną smycz zlotową otrzymał :)

SyntaX - Pon Paź 26, 2015 22:32

Zlot był super.
Ogromne podziękowania dla organizatorów za doskonałe wypełnienie czasu atrakcjami.
Na mnie największe wrażenie zrobiły sztolnie i wiem na pewno że na wiosnę zapuszczę się w tamte okolice w mniej oficjalne części kopalni z pełnym ekwipunkiem.

Integracja była mega - Tuners jak noga ??
Nie pamiętam kiedy ostatnio mi tak dobrze procenty wchodziły ;) :P
Widoki wspaniałe pogoda cudna czego chcieć więcej.
Aaaa już wiem ... Zlot powinien trwać co najmniej 7 dni :)

Sabz - Wto Paź 27, 2015 11:00

Ja również dziękuje za miło spędzony czas mimo, że widziałem się z Wami zaledwie 3 h. Mam nadzieję, że okolice podobały się ;)
maciej - Wto Paź 27, 2015 12:23

My również dziękujemy za piątkowy wieczór i sobotnie atrakcje!! :D
Szkoda, że musieliśmy tak szybko uciekać, ale takie życie.

bociannielot - Wto Paź 27, 2015 12:36

Ja, gdybym oczywiście nie był botem i faktycznie pojawił się na zlocie, to podziękowałbym przede wszystkim: organizatorom za naprawdę odwalony kawał dobrej roboty pod względem organizacyjnym, Markzowi za... on wie za co ;-) Żabie że zgodził się ze mną nie ścigać (wiadomo że nikt nie pokona czarnego ZS-a :| ) Tomasowi za odrobinę adrenaliny gdy musiałem ciąć co tylko się dało żeby nadążyć za s60 :P . I wam wszystkim po kolei za bardzo miłe towarzystwo, miło było i oby do następnego :) . Przepraszam że nie wymieniam wszystkich z osobna ale każdy z nas by musiał przekleić listę obecności na zlocie zapewne ;-) .

Aha, Tuners wracaj szybko do zdrowia :) .

InEs - Wto Paź 27, 2015 13:51

To i ja dziękuję za miło spędzony czas, a przede wszystkim za:
1. wieczorne piątkowe pogawędki dla Sknerka, Mrówki, Osarro, Margos i Yaneffer, kosaa, emesa, Harry i Eff
2. Mariuszowi za wyrwanie mnie to tańca-przepraszam, że nie dawałam rady
3. bociannielot za trochę adrenaliny, dawałeś radę uwierz mi
4. za sobotnie pogaduchy dla Brt, skiba, Aga

A przede wszystkim podziękowania dla organizatorów za super miejscówkę i wspaniale zagospodarowany czas.

Jeżeli kogoś pominęłam to bardzo przepraszam, obiecuję mocną poprawę :)

Najważniejsze podziękowania należą się dla Tomasa, za to że mnie zabrał na pokład swojego boilidu :*

Aha, najważniejsze cieszę się że ucieszyłam najmłodszego zlotowicza, radość dziecka kiedy dostał parówki - bezcenna :)

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na letni :)

xROnx - Wto Paź 27, 2015 15:26

InEs napisał/a:
najmłodszego zlotowicza, radość dziecka kiedy dostał parówki - bezcenna

:mrgreen:
A właśnie.... Leon był najmłodszym zlotowiczem! :smile:

Harry - Wto Paź 27, 2015 22:03

Jak zawsze zlot wspaniały :wink: Szkoda, że tak krótko....
Podziękowania dla ekip śniadaniowych, kolacyjnych itd.
Podziękowania dla Ekipy ogniskowej :wink:

a teraz koncert życzeń:

Serdeczne pozdrowienia i szybkiego powrotu do zdrowia życze tunersowi
https://www.youtube.com/watch?v=lqbFWLKjlP4

Wujek Harry

eff - Wto Paź 27, 2015 22:20

Kolejnych kilka niezapomnianych chwil i miejsc...
jak zwykle zbyt krótko.

Wszystkim, którzy byli wielkie DZIĘKUJĘ! :mrgreen:

sknerko - Sro Paź 28, 2015 08:50

My z mrówką też podziękujemy za fajny zlot a przy okazji świętowanie naszej 24 rocznicy ślubu.
siemion_owi za organizację i pilnowanie wszystkiego jak baca owiec :razz:
Tomasowi i Iness, Kosaa, Osarro, Margos i Yaneffer, Harry i Eff i Diabłowi, xROnxowi, tunersowi za pogawędki na półpietrze i na dole. Emesowi za rozśmieszanie mnie przez cały czas, za ramki i naklejki na Freela (śrubokręt oddaj!! :mrgreen: niezwykle cenna pamiątka rodzinna).
Brt za (jako jedyny) bez szemrania opicie mojej rocznicy ślubu bo reszta się migała że aż strach.
Kosaa za wspólny powrót.
Trochę mała sala integracyjna była, żeby wszyscy byli razem ale nie było źle i pointegrować się dało.
Bardzo nam się podobał zestaw atrakcji zlotowych i Mrowka chce wrócić tam i jeszcze coś pozwiedzać.

maniaq - Sro Paź 28, 2015 13:31

Esh... chociaz na zdjecia dajcie popatrzec ;)
beatka - Sro Paź 28, 2015 18:04

My też dziękujemy za mile spędzony czas.
Siemion_ miejsce i atrakcje były rewelacja. Warto było jechać taki kawałek, żeby to wszystko zobaczyć.
Staczowi i Michaelp'owi za pogaduchy i nawigację w drodze do szklarskiej i z powrotem.
Adze, Ewie, Agnieszce vel Jadzia, Marianowi, Adamowi, Michałowi vel Czesiek za pogaduch i tańce w piątkowy i sobotni wieczór a także za miłe towarzystwo przy śniadaniu.
Do zobaczenia na letnim :)

arczi220 - Sro Paź 28, 2015 22:51

My też dziękujemy za miłe przyjęcie do grona.
Pełny szacun dla Prezesa za organizacje zlotu i miła atmosferę
Pozdrawiamy wszystkich i życzymy tunersowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Na nastepnym zlocie widzimy sie z nowu :)

SyntaX - Czw Paź 29, 2015 09:48

Jako że niektórym zasmakowała moja wariacja na temat kokosowego drinka melduję że na letni przygotuję tak z 5L :mrgreen: :mrgreen: dla dziewczyn

A co byście powiedzieli na wspólnego Sylwka w górach dla chętnych.
Ja był bym bardzo za. Trzeba się by było już koło tematu pokręcić


Nie wiem czy to górskie powietrze tak wpływa na integrację ale ten zlot uważam ża najbardziej udany z tych na jakich byłem.
Atmosfera super procenty wchodziły i wychodziły wyśmienicie sporo atrakcji jak na jesienny sporo jeżdżenia autami. Czas wypełniony doskonale.

Jedyne czego mi zabrakło to wlepy zlotowe - No ale wiadomo koszty i rozmawiałem na ten temat z Prezesem.

sknerko - Czw Paź 29, 2015 11:16

SyntaX napisał/a:
A co byście powiedzieli na wspólnego Sylwka w górach dla chętnych
Trochę za późno już na organizację miejsca bo gdzie nie zadzwonisz to wszystko wyprzedane
arczi220 - Czw Paź 29, 2015 11:51

sknerko napisał/a:
Trochę za późno już na organizację miejsca bo gdzie nie zadzwonisz to wszystko wyprzedane

Na rok 2016/2017 nie jest za pózno im wcześniej tym lepiej :P

BetJar - Czw Paź 29, 2015 20:38

Kolejny super-zlot za nami, szkoda że tak szybko czas zleciał.
Dziękujemy wszystkim za wspaniale spędzony czas i czekamy do następnego spotkania.

Pozdrawiamy Bet i Jar.

osarro - Czw Paź 29, 2015 21:58

Tym razem krótko i rzeczowo...

Podziękowania dla organizatorów bo bez tego w ogóle byśmy się nie spotkali ;)
Oraz dla wszystkich którzy stworzyli jak zwykle dobry klimat.

Impreza udana i w dobrej lokalizacji w której można by i tydzień siedzieć żeby nieco poznać.

Ps.Aha jedno ale gdyż zawsze jakieś musi być.Czemu w niedzielę już o 1:00 nie było z kim się napić bo wszyscy poszli spać...proszę takich numerów nie robić :P

AndrewS - Czw Paź 29, 2015 22:45

A widzisz szkoda że nie działają zdjęcia z XV Zlotu w Woli Duckiej, to bym pokazał o której na zlotach chodzi się spać :mrgreen:
maciej - Pią Paź 30, 2015 04:02

W 'Jachrance 2' z Kruchym, Jackiem, Magdą i Moniką siedzieliśmy do wschodu słońca. ;)
InEs - Pią Paź 30, 2015 08:16

osarro napisał/a:
Czemu w niedzielę już o 1:00 nie było z kim się napić bo wszyscy poszli spać...


Bo prezes przegonił nas po górkach :)

sknerko - Pią Paź 30, 2015 09:16

InEs napisał/a:
Bo prezes przegonił nas po górkach

Ja zmęczony nie byłem, ale napić sie nie było z kim :P

AndrewS - Pią Paź 30, 2015 18:36

maciej napisał/a:
W 'Jachrance 2' z Kruchym, Jackiem, Magdą i Moniką siedzieliśmy do wschodu słońca


hmmm, może ja coś pomyliłem, chodzi mi o fotkę z zegarkiem w tle

maciej - Sob Paź 31, 2015 10:15

Zdjęcia nie pamiętam, ale w Woli Duckiej też było grubo. :D :D :D

Jachrankę pamiętam, bo nad ranem zrobiło mi się zimno i założyłem skórzaną kurtkę Magdy z ekipy Kruchego (kto nie wie - Magda jest ode mnie ze 20 cm niższa i ważyła wtedy połowę mojej wagi, jak nie mniej ;) ;) ;) ).

adam_26 - Sob Paź 31, 2015 20:23

My też dziękujemy wszystkim uczestnikom zlotu za miłą atmosferę, przyjemne pogaduchy, organizatorom za organizację zlotu i za ciekawe miejsca do zwiedzania :) Wiem że wszyscy liczyli na wygraną w loteriadzie ale główną wygraną zlotu zgarnąłem właśnie ja :D Właściwie to pierwszy raz w życiu coś wygrałem :D Sesję za którą dziękuję Markzo i Eli można zobaczyć tutaj: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=36677&start=700
Oczywiście nie możemy się doczekać kolejnego spotkania pozdrawiam Wszystkich

Gusiak - Nie Lis 01, 2015 08:38

maciej napisał/a:
W 'Jachrance 2' z Kruchym, Jackiem, Magdą i Moniką siedzieliśmy do wschodu słońca. ;)


w Radomiu u Grubego też poszliśmy spać, jak już całkiem jasno było :D

MARGOS - Czw Lis 05, 2015 22:56

Jakoś tak wyszło, że nie podziękowałem wcześniej, ale WIELKIE DZIĘKI wszystkim obecnym, a przede wszystkim ORGANIZATOROM.
Miejscówka rewelacyjna, atrakcje świetne i piekna złota polska jesień.
Mam nadzieję że jeszcze wróce turystycznie w tamte rejony, bo do Zlotu nie były mi znane.

Do następnego !! !