Zobacz temat - [R45] rover 45 po lifcie 2004- po wypadku, kilka pytań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] rover 45 po lifcie 2004- po wypadku, kilka pytań

dawid257 - Nie Lis 15, 2015 19:28
Temat postu: [R45] rover 45 po lifcie 2004- po wypadku, kilka pytań
witam.. kupiłęm 45 po lifcie uderzony w przód i mam pare pytań do was.. są w nim wypalone dwie poduszki... czy po wymianie tych poduszek ewentualnie czujnika uderzeniowego trzeba jeszcze wymianiać sterownik poduszek czy cos?? i czy pasy sa pirotechniczne i też trzeba będzie wymienic???

bo pas przedni oczywiscie jest zgrzewany i trzeba spawac tak??

narazie to tyle jak go rozbiore przy przywiezieniu to będe pytał o więcej

i jeszcze takie pytanie. czy maska z 45 przed i po lifcie jest inna ?? czy taka sama i roznia sie tylko zderzakiem i lampami?? i pas przedni tez jest inny po lifcie ?

Harry - Nie Lis 15, 2015 21:58

przód cały jest inny
maska, pas, błotniki

napinasze do wymiany przy fotelach,
co do ecu nie wiem. ale sadze ze do wymiany będzie uderzeniowy jak będzie uszkodzony

dawid257 - Nie Lis 15, 2015 22:26

a wie ktoś może czy pas się da jakoś ładnie na zgrzewach odwiercić czy trzeba ciąć go jakoś i spawać tak na żywca? bo nie rozbieralem jeszcze takiego przodu a pas będe musiał przerzucić...
Markzo - Wto Lis 17, 2015 06:03

komputer od poduszek też do wymiany lub skasowania crash daty. Pas przedni troche roboty wymienić ale dasz rade ;)
dawid257 - Pią Lis 20, 2015 19:58

a jeszcze mam takie pytanie.. bo będe musial wymienic poduszki dwie pasy dwa i ten ecu od poduszek a czujniki uderzeniowe te co załączają poduszki gdzie sa?? to są takie dwie białę jakby kostki za lampami??bo na belce pod zderzak nic nie znalazlem ani nic w tych okolicach oprocz czujnika diavia takiego małego ale to od klimatronika bedzie tak?

i jeszcze gdzie jest ten sensor/ecu do poduszek?? bo będe chciał też wsadzić nowy bo pewnie crash data sie zapisałą

jakby ktoś mógł jeszcze podrzucić mi rave do 45 po lifcie czy przed jak ma to byłbym wdzieczny bo to z faq nie działą link

[ Dodano: Pią Lis 20, 2015 19:58 ]
nikt nic nie pomoże w tym temacie?