Zobacz temat - [R45] Lista kontrolek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Lista kontrolek

Rov45 - Pon Lut 08, 2016 08:20
Temat postu: [R45] Lista kontrolek
Cześć, mam trochę banalne pytanie. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć dokładnie jakie mam kontrolki zegarów, bo kilka miejsc nigdy mi się nie zaświeciło, a może jest tam coś co powinno się świecić a coś jest uszkodzone.
Oczywiście w instrukcji obsługi są opisane kontrolki, ale nie w moim roverze R45 po lifcie.

Więc:
pole nr 1 - 3 kontrolki, wiadomo co oznaczają
pole nr 2 - kierunkowskazy i światła drogowe
pole nr 3 - poziom płynu i ręczny, ale jedno miejsce jest puste - nie wiem od czego
pole nr 4 - SRS i rezerwa paliwa (która zaświeca sie jak mam już wskazówkę poniżej kreski zero :D )
pole nr 5 - tutaj tylko ABS, a co więcej to nie mam pojęcia
pole nr 6 - 2 kontorlki, wiadomo

ostry1317 - Sro Lut 10, 2016 09:47

nie świeci Ci kontrolka silnika która powinna świecić się na zapłonie bynajmniej mi się tak wydaje bo w innych autach zawsze na zapłonie się świeciła. Chodzi o jej test czy się nie spaliła bo zapala się jak coś z silnikiem lub układem wtryskowym itp. się dzieje
Rov45 - Sro Lut 10, 2016 13:46

W którym miejscu powinna się świecić i jak wygląda?
wolakm - Sro Lut 10, 2016 14:25

Myślę, że to rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości
sTERYD - Sro Lut 10, 2016 15:17

ostry1317, wcale się nie świeci na zdjęciu w 1wszym poście ;)
Rov45 - Sro Lut 10, 2016 15:24

Dzięki, jeśli dobrze rozumiem to w moim przypadku (silnik benzynowy) na tym dolnym środkowym panelu, gdzie jest lampka alarmu - u mnie występuje tylko kontrolka ABS? A co z resztą kontrolek, nic tam nie ma? No i czy można jakoś uaktywnić kontrolkę zapięcia pasów?