Zobacz temat - [R75] Gałka zmiany biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Gałka zmiany biegów

alpacino - Wto Lut 09, 2016 19:29
Temat postu: [R75] Gałka zmiany biegów
Ma ktoś namiary na taką gałkę zmiany biegów, chętnie i bez zastanowienia ja wyhaczę !! ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

https://forum.roverki.eu/printview.php?t=17919&start=0

sknerko - Wto Lut 09, 2016 19:33

alpacino napisał/a:
Ma ktoś namiary na taką gałkę zmiany biegów, chętnie i bez zastanowienia ja wyhaczę !
Pssss chłopie żebyś ty był jeden na to hehe. Mnie sie udało taką kupić pół roku temu bo ktoś z forum sobie przypomniał, że ma i czystym fuksem byłem pierwszy. Już nie robi gość tych gałek
alpacino - Wto Lut 09, 2016 19:39

sknerko napisał/a:
alpacino napisał/a:
Ma ktoś namiary na taką gałkę zmiany biegów, chętnie i bez zastanowienia ja wyhaczę !
Pssss chłopie żebyś ty był jeden na to hehe. Mnie sie udało taką kupić pół roku temu bo ktoś z forum sobie przypomniał, że ma i czystym fuksem byłem pierwszy. Już nie robi gość tych gałek


Mogę nawet sporo przepłacić !! ! :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: ..........PIĘKNA!!!!
No chyba nie powiesz , że nie miał zbytu!!!!

sknerko - Wto Lut 09, 2016 19:43

Nie wiem ale jak sprzedawał na allegro to roverków było jak na lekarstwo. Ja tez przepłaciłem za tą poniewierająca sie ale było warto, choć nie jeździ w moim aucie to w rodzinie jest. :mrgreen:
christopher7 - Czw Lut 11, 2016 20:26
Temat postu: [R75] Gałka zmiany biegów
Może jakby więcej osób się skrzyknęło to by facet wznowił produkcję i jeszcze dał niższą cenę dla klubowiczów...
sknerko - Pią Lut 12, 2016 08:52

christopher7, nic z tego próbowaliśmy
christopher7 - Pią Lut 12, 2016 09:46

sknerko, Estetyczne to było. Szkoda...

[ Dodano: Pią Lut 12, 2016 09:46 ]
sknerko napisał/a:
christopher7, nic z tego próbowaliśmy

Warto próbować...
Kropla drąży skałę. Jak dostaną np. 200 maili z zapytaniem, to jak mają żyłkę handlową to powinni przemyśleć sprawę. Ja w każdym razie zapytanie mailem do nich wysłałem :mrgreen:

prebenny - Pią Lut 12, 2016 09:48

christopher7 200 to nawet klubowiczów u nas na forum nie ma :(
christopher7 - Pią Lut 12, 2016 09:56

prebenny, Ale 200 właścicieli Roverów w Polsce jeszcze chyba się znajdzie...
Na Forum zaglądają nie tylko Klubowicze

longer86 - Pią Lut 12, 2016 09:59

Na forum zagląda regularna grupa klubowiczy, sympatykow. Ktora jest grubo poniżej tych 200. Większość wizyt to niestety próby tylko sprzedaży auta lub zaglądają jak cos się zepsuje kiedy ujeżdżają z A do B.
prebenny - Pią Lut 12, 2016 10:01

Dokładnie tak jak Longer pisze.

Ci co dbają o swoje Rovery to w 95% zaglądają na forum. Większość niestety jeździ aż zajeździ, naprawia po taniości częściami z papieru i sprzedaje za 6 tyś po czym ktoś taki jak my musi w taki samochód kolejne 20 tyś włożyć żeby go doprowadzić do normalnego stanu.

sknerko - Pią Lut 12, 2016 10:55

prebenny, longer86 nie przesadzajcie nawet nie wiecie ilu ludzi śledzi forum nawet bez pisania postów czy bez logowania. Ja się potem dziwię skąd pani ma mój numer telefonu hmmm.... a ona do mnie ogłaszał się pan na roverki.pl
Dziadek - Pią Lut 12, 2016 11:32

Potwierdzam. Od kiedy kupiłem mojego "Kubusia" to pierwsze co robię codziennie przed poranną kawą to wizyta na Forum bez logowania. Zawsze można się czegoś ciekawego dowiedzieć i mieć chociaż odrobinę satysfakcji, że przez 8 lat użytkowania nawet nie wiem jaki jest stan płynu w pompce sprzęgła...i wszystko działa jak należy, chociaż od trzech lat przymierzam się do wymiany tarczy bo lekko się ślizga.
Co do gałki biegów, to nawet kiedyś przymierzałem się do samodzielnego wyrzeźbienia czegoś takiego...ale mi się nie chce. W poprzednim aucie miałem taką własnoręcznie wydzierganą z drewna orzechowego i znacząco podniosła mi wartość auta przy sprzedaży :mrgreen: . Jak zatem mniemam, możnaby zrobić na tym niezły interes.

christopher7 - Pią Lut 12, 2016 12:21
Temat postu: [R75] Gałka zmiany biegów
Wysłanie maila z zapytaniem do producenta o wznowienie produkcji naprawdę nie boli...
Jak ktoś jest zainteresowany taką gałką jak na zdjęciach polecam pytać o to firmę która kiedyś to produkowała i sprzedawała:
CARTEC, MICHAŁ SUŁKOWSKI
90-345 ŁÓDŹ KSIĘŻY MŁYN 5/1
TEL. 601 34 23 11
e-mail mscartec@wp.pl

karolj - Pią Lut 12, 2016 12:53

Jakby była jakaś zbiórka na taką gałkę, to ja też się wpisuję :-) Z Tym, że kolor mojego drewna to jasny orzech, ciekawe czy dałoby radę to dopasować...
ArtureK - Pią Lut 12, 2016 14:26

Wysłałem wiadomość z pytaniem o wznowienie produkcji. Jestem szczerze zainteresowany. E-mail jest darmowy, zachęcam więc również innych do wysłania ;)
cin1391 - Pią Lut 12, 2016 14:49

Oddam konia z rzędem za tę gałkę i za kierownicę z drewnem :P
alpacino - Sob Mar 12, 2016 12:14

Dziś zamówiłem gałkę zmiany biegów z podświetlanym logo , taka jak była drewniana , tylko ,że będzie ze skóry , poza tym wszystko identyczne
Rozmawiałem z panem , który kiedyś produkował te "słynne" drewniane , podświetlane i znalazł jeszcze JEDEN ! podświetlany logotyp
Cena 129 pln

Dominoz - Sob Mar 12, 2016 12:17

alpacino, nie ma więcej na stanie?
j0zek - Sob Mar 12, 2016 12:22

A to drewno dokładnie jaki ma odcień?
alpacino - Sob Mar 12, 2016 12:22

Dominoz napisał/a:
alpacino, nie ma więcej na stanie?


Wiesz co, dzwoniłem dzisiaj , jakieś pól godziny temu , twierdził , że ostatni egzemplarz z podświetlanym logo ....
Może zadzwoń do niego i coś się jeszcze wykluje! :mrgreen:

601 34 23 11

Dominoz - Sob Mar 12, 2016 12:24

Kurde, przecież to jest gałka od manuala...
alpacino - Sob Mar 12, 2016 12:27

j0zek napisał/a:
A to drewno dokładnie jaki ma odcień?


....napisałem ,że gałka , jest ze skóry ! , jedynie pozostał podświetlany logotyp z Roverka identyczny jak w drewnianej

j0zek - Sob Mar 12, 2016 12:35

alpacino napisał/a:
j0zek napisał/a:
A to drewno dokładnie jaki ma odcień?


....napisałem ,że gałka , jest ze skóry ! , jedynie pozostał podświetlany logotyp z Roverka identyczny jak w drewnianej


A ja pytam jaki odcień ma drewno :)
Mnie drewniana interesuje

alpacino - Sob Mar 12, 2016 12:39

j0zek napisał/a:
alpacino napisał/a:
j0zek napisał/a:
A to drewno dokładnie jaki ma odcień?


....napisałem ,że gałka , jest ze skóry ! , jedynie pozostał podświetlany logotyp z Roverka identyczny jak w drewnianej


A ja pytam jaki odcień ma drewno :)
Mnie drewniana interesuje


..a ja Ci odpisuje , że NIE MA ! , drewnianych od DAWNA!!
Właściciel firmy , zaproponował mi, że zrobi ze skóry z podświetlanym logo.....
Zresztą chyba ostatnim...