Zobacz temat - Pranie tapicerki Śląskie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pranie tapicerki Śląskie

maxwell96 - Nie Lut 14, 2016 14:33
Temat postu: Pranie tapicerki Śląskie
Witam wszystkich forumowiczów ze Śląska.
Ostatnio pomyślałem że jako piorę tapicerkę samochodową i zajmuję się auto detalingiem, warto by było aby forumowicze ze śląska z tego skorzystali.
Każdy z użytkowników ma od razu zniżkę 20% na pranie wykończenie i korektę lakieru.
Warunkiem jest samochód marki rover albo mg.
Kontakt duman1096@gmail.com albo priv

natsu9 - Pon Lut 15, 2016 12:28

jakieś przykładowe ceny? polerowanie lakierów? czy inne korekty lakierów?
NoPE - Pon Lut 15, 2016 21:42

możesz się już czymś pochwalić? Nie umniejszająć - napochać każdy amator potrafi, bo wyczytał w ynternetach instrukcję DIY
maxwell96 - Sro Lut 17, 2016 07:56

Jeżeli chodzi o pranie to 100 zł raczej nie przekraczam w swoich pracach. Chyba że auto jest już ambitnie zniszczone (czyt. smoła, beton, olej)
Korektą lakieru, lakiernictwem i blacharstwem zajmuje się mój ojciec zawodowo. ;)

NoPE przez 1,5 roku pracowałem na myjnia samochodowej, gdzie tygodniowo praliśmy minimum 3 samochody. Więc doświadczenie mam. :) Wiem że na amatora nie trudno natrafić, sam u siebie w mieście widzę pełno ogłoszeń tego prania, i zazwyczaj dzwonie pod numery ogłaszających się osób. Problem zaczyna się wtedy jak zapytam czy czyszczą jakimś APC i jakiej chemii używają. Zazwyczaj kwitują mnie że czyszczą Plakiem i wołają sobie za usługę 130zł w górę. :razz: O proszki jakie stosują nawet nie pytam, bo każdy stawia chemie z karchera ponad wszystko, no ale niestety, ta chemia jest dobra tylko i wyłącznie do wypłukiwania i zmiękczania brudu, ale o praniu ekstrakcyjnym/właściwym można zapomnieć. Wkleję tutaj zdjęcie ostatnio pranej A klasy, jak wrócę z Katowic do siebie. :-)

haszczyc - Sro Lut 17, 2016 23:03

gdzie dokładnie na Śląsku ? :) interesuje mnie pranie wykładziny
maxwell96 - Czw Lut 18, 2016 13:25

Dokładnie w Zawierciu, ale jestem mobilny, więc kłopotu z tym nie ma. :)
haszczyc - Czw Lut 18, 2016 21:57

spoczko :) do Zawiercia mogę podjechać :) ile za taką usługę ?
maxwell96 - Pią Lut 19, 2016 20:44

Zależy ile masz tej wykładziny. Jeżeli będziesz chciał prać większą ilość rzeczy, dogadamy się :mrgreen:
haszczyc - Sob Lut 20, 2016 14:41

standardowa wykładzina w Roverze r75 :)
maxwell96 - Sob Lut 20, 2016 20:29

Rozumiem, to taka wykładzinie nie zajmie długo czasu. Liczę godzinkę z lekkim hakiem. :wink: