Zobacz temat - zmiana wyglądu boczków drzwi R45
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - zmiana wyglądu boczków drzwi R45

patrykpe - Pią Lut 19, 2016 10:32
Temat postu: zmiana wyglądu boczków drzwi R45
Witam,
mam pomysł na pewien patent. Otóż w moim R45 na wszystkich drzwiach odchodzi materiał. Podklejenie jest trudne, gdyż materiał wciąga klej... . Pomyślałem o tym by usunąć materiał, oczyścić boczki z gąbki i potraktować boczki farbą w spray'u i lakierem w jakimś ciekawym kolorze. co Wy na to? :)

longer86 - Pią Lut 19, 2016 10:35

Po zdarciu gąbki musiałbyś wyrównać plastik bo jest chropowaty, no i pytanie czy odpowiadalo by Ci taki twardy plastikowy boczek, bo jednak z materiałem przyjemniej, ale próbuj
patrykpe - Pią Lut 19, 2016 11:48

obecnie wygląda to paskudnie. Porządnie potraktuje boczki papierem i jakimś szarym matem, albo na czarno... zobaczymy co z tego wyjdzie. czekam tylko na pogodę. bo bawić się w tapicera przy aucie za 5000 zł to przerost formy... jak dla mnie. ;)
Vafertes - Czw Kwi 14, 2016 09:18


tomii620si - Czw Kwi 14, 2016 12:45

Kombinujecie..

1 klej tapicerski nie wejdzie w materiał - tak samo jak wyglada to w przypadku podsufitki..
A jesli masz na maxa styrane boczki to po prostu kup na allegro material który Ci pasuje - troche kleju tapicerskiego i przyklej..

Nie bój sie - ciezko to spartolić.. Kiedys 1 boczek w R600 podklejałem butaprenem ? (no comment) i nawet on przez ten materiał nie przesiąkł.. Potem po odklejeniu poprawiłem ten boczek oraz drugi klejem tapicerskim i wyszło tak jak ma być..


Jak coś to są jeszcze 2 tańsze sposoby niz tapicer:
Kupic używane boczki nie poodklejane - ale pradzej czy później 15 letnie boczki sie odkleja ..
Flokowanie - mnóstwo kolorów, przyjemne w dotyku.. i calkiem nie drogie.

Alexi - Wto Kwi 19, 2016 18:50

2h pracy / boczek. A wygląda tak.