Zobacz temat - [MG ZR] czy ktoś go ogladał już???
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] czy ktoś go ogladał już???

daniello - Nie Mar 20, 2016 20:00
Temat postu: [MG ZR] czy ktoś go ogladał już???
Koledzy, kupiłem getza żonie, choć miał byc wstepnie ZR i żałuję. Dlatego teraz koniecznie szukam ZR-a w benzynie/lpg albo TF-a (benz/gaz).

W razie czego mam na sprzedaż getza z lpg 2004r, ale szczerze odradzam :P

Wiem że poniższy egzemplarz wisi już długo, ale widział go ktoś na żywo? Mam kawałek żeby jechać, nie ma zdjęć spod maski, a na pierwszy rzut oka przedni zderzak źle spasowany, lampy zaparowane- jakby jakaś przygoda była z przodu.
Pomożecie??

http://olx.pl/oferta/rove...html#81264dac8e

christopher7 - Nie Mar 20, 2016 20:19

daniello, zagazowany Getz :o :o :o jeździłem kiedyś w Grecji chyba poj. 1.1 i przyspieszenie do setki liczyło się w minutach...
Ten ZR na tych paru zdjęciach źle nie wygląda jak na 5500zł. Jest parę rzeczy do zrobienia. Najlepiej jakby ktoś z Sierpca obejrzał.
- na minus, że ktoś zajął się w nim tuningiem pytanie czy dla prestiżu czy żeby wszystkie soki z wozu wycisnąć...
rocznik niezły, przebieg realny

NoPE - Nie Mar 20, 2016 20:47

christopher7 napisał/a:
Ten ZR na tych paru zdjęciach źle nie wygląda.

Pomijając malowane zderzaki i lewy przedni błotnik. Klapa tylna tez chyba maźnięta.
Gdzie są nakładki na progi sie pytam sie.
I co jest z tą lewą przednią lampą sie pytam się. Halogeny też nieszczelne.

Auto do wnikliwych oględzin.

daniello - Pon Mar 21, 2016 09:37

christopher7 napisał/a:
daniello, zagazowany Getz :o :o :o jeździłem kiedyś w Grecji chyba poj. 1.1 i przyspieszenie do setki liczyło się w minutach...


Jestem zwolennikiem gazu i nie ukrywam tego. Co do samego getza- ja szukałem małego miejskiego autka, trafił się ten ale najmocniejsza jednostka 1,4- ma prawie 100KM i w porównaniu z getzem 1,1; Seicento sporting albo punto naprawdę daje rade- można nim śmiało się poruszać bez zamulania.

No nic- więc albo zrobię sobie wycieczke w ciemno po tego ZR-a, albo poczekam- może go ktoś już widział na żywo.