Zobacz temat - taka sytuacja
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - taka sytuacja

czort - Pią Cze 24, 2016 19:33
Temat postu: taka sytuacja
Dziś jadąc około 15:30
Pokazało mi 40st.
Chyba sie psuje termometr

Remigiusz - Pią Cze 24, 2016 19:54

Cos mało pokazuje :P
sknerko - Pią Cze 24, 2016 21:37

masz sprawna klimę? i jechałeś z włączoną? czujnik temperatury w fabrycznym miejscu? to normalne bo powietrze dmuchane przez wentylator odbija sie częściowo od chłodnicy i ogrzewa trochę czujnik. Na postoju nawet dość mocno. Ja miałem w zeszłym roku po naprawie klimy czujnik na dole wlotu powietrza to mi kolosalnie zawyżał potem przymocowałem w fabrycznym i zaczął dobrze pokazywać puki klimy nie włączyłem, wtedy jakieś 10stC zawyżał ale podczas jazdy schodził niżej.
czort - Pią Cze 24, 2016 22:37

Tak jeżdżę teraz ciągle na klimie, w sumie, to nie wiem dokładnie w którym miejscu musi być przypięty ten czujnik, któregoś razu zaczęła mi wisieć jakaś wtyczka z pod zderzaka, gdzieś pomiędzy środkiem a lewą stroną, wyglądało jak, właśnie na czujnik temperatury. Wcisnąłem go ręką, gdzieś tam w okolice kabla, chyba od halogenu, i tam leży, ale temperaturę zdaje się pokazywał podobną jak u innych czy na klimie , czy bez, dopiero dziś jak odpalam po pracy i już pokazywało taką jakąś wysoką. nie maiłem z kim porównać, więc nie wiem..
Gdzie jest prawidłowe mocowanie tego czujnika??
Ok znalazłem już odpwiedni temat czujnika..

longer86 - Pią Cze 24, 2016 23:10

Mysle ze temp. Pokazywał dobra, u mnie dzis auto stalo w cieniu i wskazywał 36.
czort - Pią Cze 24, 2016 23:28

Jutro i tak sprawdzę mocowanie czujnika, postaram się go umocować prawidłowo.