Zobacz temat - MG ZR160
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Nasze auta - MG ZR160

addb1 - Pon Lip 11, 2016 12:55
Temat postu: MG ZR160
Witam was :)
Chcę pochwalić się moją zdobyczą, a zarazem zabawką :D

BigBoyPL - Pon Lip 11, 2016 18:32

Co to za dziwna tablica rejestracyjna ?
longer86 - Pon Lip 11, 2016 22:17

angol ? z kierą po naszej stronie?
addb1 - Sro Lip 13, 2016 18:27

longer86, Sprowadzony z holandii
Ciufa - Czw Lip 14, 2016 03:55

Daj VIN :-D
addb1 - Sob Lip 23, 2016 20:45

To tak. mały UPDATE
Filtr powietrza ciągnął ciepłe a nawet gorące powietrze, wiec coś z tym zrobiłem :P


Markzo - Sob Lip 23, 2016 22:14

Wywal to i załóż ori dolot z ZR160 - to niestety zabiera KM/Nm, sprawdzone na hamowni.
addb1 - Wto Wrz 13, 2016 20:03

Markzo, niestety nie mam ori puszki, tylko dolną część. może kiedyś uda mi się dorwać komplet



Mały refresh :)

longer86 - Wto Wrz 13, 2016 23:06

Kolego addb1, powiedz no co masz za żaróweczki ze takie bielutkie?
luke27 - Sro Wrz 14, 2016 19:30

Mam puszkę od Vi z wkładką KN-a. Jakby co to się odezwij.
addb1 - Pią Mar 10, 2017 10:34

W końcu podbijam mój temat o ZR
Od zakupu został wymieniony olej filtry i tk dalej śmigam na motulu jest okej.
Założony ori puszka dolotowa kompletna więc stożek poszedł do toksyna dawno temu :)
problemy z dławieniem zostały wyeliminowane :) Winowajca ->cewka więć kupiłem "ori" beru from KOREA i lata jak za dawnych czasów <3 oraz kable
Na dzień dzisiejszy zostały zakupione oraz wmontowane tarcze od BOZARTO wersja GTR no i klocki TRW bo już goła blacha była :roll:

prezentują się całkiem ładnie ale zaciskm trzeba dać nieco życia więć miedzy casie kiedy bęe malował Felgi wjedzie jakiś kolor na zacisk :)

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią Mar 10, 2017 10:34 ]
Mały Update :)
Tym razem pokusiło mnie pomalowanie pokrywy cewek oraz prawej pokrywy paska. Ponieważ wyglądało biednie i smutno :D



Pozdrawiam :)

longer86 - Pią Mar 10, 2017 10:48

słuszny kolor :ok:
herobot - Pią Mar 10, 2017 11:50

Pokaż jak możesz jak tarcze prezentują sie z felgą założoną bo całkiem dobrze to wygląda :D
Markzo - Pią Mar 10, 2017 14:19

Jedyny sluszny kolor :ok: zewnetrznie tez zacnie :)
addb1 - Pią Mar 10, 2017 15:48

herobot, Proszę bardzo :)

Co do komory silnika w planach jest dodać czerwone przewody, lewa pokrywa rozrządu zostaje czarna więc zostaje mi ją tylko odświeżyć. kolanko od obudowy filtra pójdzie na jednolity czarny bądź czerwony < przymierze, rzucę okiem tak to będzie wyglądać>
I mały problem w wyborze koloru felg. Biały moze świetnie wyglądać, ale bród i reszta będzie widać ;) także są propozycje na kolor ciemny złoty coś jak od subaryny, zaciski również na czerwono, lekkie dystanse max do 3 cm oraz pomysł na rajdowe chlapacze :D
Pozdrawiam

bociannielot - Pią Mar 10, 2017 16:02

biały pro wygląda, tylko nie na plastdipie bo nie schodzi pył z klocków :ok:
longer86 - Pią Mar 10, 2017 16:10

biały ok, ale wal proszkowo a nie plastidupy i szpraje
karas_111 - Pią Mar 10, 2017 16:16

pokrywa wygląda nawet spoko chyba muszę pomyśleć o tym samym :mrgreen:

Masz dostęp do kogoś kto wykonał by dystanse ?

addb1 - Pią Mar 10, 2017 18:24

zaznaczam iż nie są to ori felgi lecz po przez program jakiś na androida :smile:

Wyobraźcie sobie że to są ori fele MG :D
Potwierdzam Biały pasuje idealnie, również ciemny złoty

Markzo - Pią Mar 10, 2017 19:09

Grafit/"brudne" złoto i będzie elegancko ;)
luke27 - Pią Mar 10, 2017 19:11

addb1 napisał/a:
lekkie dystanse max do 3 cm


Ten patent, to raczej razem z poszerzeniami nadkoli na feldze 7j et45

longer86 - Pią Mar 10, 2017 21:04

Moze cos Cie zainspiruje, szukałem lakieru na felgi bo chodzi mi po glowie pomalować moje i bardzo spodobał mi sie lexus. Dokładniej kolor Liquid graphite



Na zdjęciu felga malowana jednym kolorem i ma takie jasne refleksy

addb1 - Sro Cze 26, 2019 19:39

longer86, Również myślałem na d taki kolorem grafitowym, ale to się wszystko zleje.
Brudne złoto Markzo, dokładnie o taki kolor mi chodzi :D

[ Dodano: Sro Cze 26, 2019 20:39 ]
Czas na jakąś aktualizację mojego "borSUKa". Taką nazwę będzie nosił ten egzemplarz.
Minęło trochę czasu od ostatniego postu a nieco się zmieniło :roll:
Rok temu zmieniony silnik na zdrowszy :D ale z niewiadomym przebiegiem ;)
gra idealnie niż poprzedni :P
Zamontowana rozpórka przód, za jakiś czas wleci na tył koniecznie.
W zawieszeniu nic nie zmieniane jak było tak jest.
Układ wydechowy - seria dalej ale już z końcowym z 1,4 po modyfikacjach :D
Rok temu wjechała okleina na dach " the union jack" Czyli flaga Wielkiej Brytanii
Ruda jak to ruda chrupie tu i tam, na tę chwilę zrobiona tylna klapa a niebawem cała reszta w kolor. Maska poleci w czarny połysk ale już okleiną, plus Wloty/wyloty powietrza z focusa RS.
Jak to w każdym ZR posrany jest krzyżak zmiany biegów, zrobiłem jakieś dziwne tulejki. Typowa prowizorka ale działa jak trzeba.
A nie... jakoś działa :twisted:
Zamontowałem również Short Shifter <3 jest znacznie lepiej niż machać gałką jak $%^^ny. A tu dodatkowo znalazłem za bezcen gałkę z R200 Silverstone :D
Ogólny stan jest według mnie na 4+ :D
Wewnątrz auta jest jak jest oprócz kilku rzeczy które są według mnie zbędne.
Brak podsufitki, boczków plastykowych i coś tam jeszcze by się znalazło.
Ostatnio hamulce robione były tylne, komplet tarcza z klockami i wymiana łożyska od ręcznego.

Chyba to tyle.
Mam zamiar w końcu robić zdjęcia tego co robię przy BORSUKU :D

Ale pierw to podłużnice wyprostować muszę :grin:


A tak dodatkowo to serdecznie polecam oleje silnikowe od PMO! idealne do naszych silników e bardzo dobrej CENIE!












Malignus - Sro Cze 26, 2019 20:24

Zawsze mi się podobaly ZR-ki.Ale trafilo się cos innego i z bryly podobnego :mrgreen:
do jazdy na co dzień.Piekne autko i pracuj dalej nad Borsukiem.Malowanie dachu bardzo mi się podobalo. :mrgreen:

CEDZIOR - Sro Cze 26, 2019 21:34

Mały wąsaty bandzior. Flaga na dachu rozwala systema.
tommasino - Sro Cze 26, 2019 22:22

addb1, rozpisuj co tam wyrabiasz lub też co będziesz robić . Roboty jak w każdym mnogo :mrgreen:
dawidd - Czw Cze 27, 2019 06:29

Fajnie ze odgrzebałeś temat, szkoda ze fotki z początki się straciły
LilJohn - Sob Cze 29, 2019 23:08

No i jeszcze na zlocie dostałeś wstępnego remapa kompa z VVC
Z 5 koni przybyło :twisted:

addb1 - Sro Lip 03, 2019 21:28

LilJohn, Ziomeczku drogi <3 działamy dalej z tym tematem ;P
Markzo - Pią Lip 05, 2019 06:48

A moze go zakrecic tak z 7800rpm? :d kiedy turbo?:P
slax - Pią Lip 05, 2019 12:47

Turbo burbo korbe ugło :D
Malignus - Pią Lip 05, 2019 19:27

Tez myslalem nad turbinka u siebie.Lecz w większości wypadkow angole wstawiali do TF mechaniczne sprężarki.I niestety do autek bez klimy.Koszt około 5k funi.Przyrost mocy duzy bo do 210 kucy.Jak znajde linki to zapodam.Ciagle chodzi o serie K.
Markzo - Pią Lip 05, 2019 19:50

Malignus napisał/a:
Tez myslalem nad turbinka u siebie.Lecz w większości wypadkow angole wstawiali do TF mechaniczne sprężarki.I niestety do autek bez klimy.Koszt około 5k funi.Przyrost mocy duzy bo do 210 kucy.Jak znajde linki to zapodam.Ciagle chodzi o serie K.

Hehehehehe:




My tam sie nie ogladamy na nikogo i jedziemy z koksem :P

Malignus - Pią Lip 05, 2019 19:57

Saneczki i silniczek :mrgreen: Czekam na produkt finalny ;)
Markzo - Pią Lip 05, 2019 20:02

Olac sanki, turbo zamontowane :P
Malignus - Pią Lip 05, 2019 20:26

Widzialem ale nie chcialem zapeszac.Czekam z niecierpliwoscia jak MG bedzie sie odpychac :?: Gratulacje za kawal dobrej roboty :!:
CEDZIOR - Sob Lip 06, 2019 20:45

Markzo napisał/a:
Malignus napisał/a:
Tez myslalem nad turbinka u siebie.Lecz w większości wypadkow angole wstawiali do TF mechaniczne sprężarki.I niestety do autek bez klimy.Koszt około 5k funi.Przyrost mocy duzy bo do 210 kucy.Jak znajde linki to zapodam.Ciagle chodzi o serie K.

Hehehehehe:
[url=https://i.postimg.cc/XJhDv0x7/IMG-20190622-102156.jpg]Obrazek[/url]
[url=https://i.postimg.cc/bYDBBsNG/IMG-20190622-104812.jpg]Obrazek[/url]
[url=https://i.postimg.cc/zB3c5fCc/IMG-20190622-104824.jpg]Obrazek[/url]

My tam sie nie ogladamy na nikogo i jedziemy z koksem :P

Co Ty znowu kombinujesz? Ile Ty masz tam tego jeszcze?

addb1 - Pon Lip 22, 2019 15:51

Markzo, oj turbo turbo :D A może eaton m62?
Alternator w miejsce spręzarki klimy i eaton w miejsce altka :D

Malignus - Pon Lip 22, 2019 19:35

Poapaczam na produkt finalny :mrgreen:
W razie jakby cos to zbieram na gruza typu TF gdzie wszystko mogę zalozyc :mrgreen:
Za regeneracje amorow i kilka spraw prawie upadlem przy rachunku....
Ciesze się ze Kilka osob robi cos wspaniałego na forum.3mam kciuki i apacze :P

addb1 - Pon Lip 22, 2019 21:49

Markzo, to morderca!

Wyniki ankiety wychodzą na to że Turbo ma wjechać :( :( :( :(

Jak do tego doszło nie wiem....
A chciałem fajne N/A zrobić na ITB... Choć przy turbo szybciej silnik zepsuje :D

Harry - Sro Lip 24, 2019 23:33

addb1,
Najpierw jedz na hamownie i spr ile to ma mocy, a drugie ogarnij bude

addb1 - Pią Maj 22, 2020 09:37

[ Dodano: Pią Maj 22, 2020 10:37 ]
Patrząc przez okres czasu odkąd miałem jeszcze szarego ZR to jest wielki smutek, kiedy jego brak....

No ale coś sie kończy, a coś się zaczyna.










:shock:
https://postimg.cc/gallery/szCW7Hp

Auto było chyba używane do przewozu wszystkiego, od gruzu po worki z cementem xD

Zdecydowałem się na usunięcie wnęki na koło zapasowe. przez najbliższe 2 tyg będzie ostra walka z budą a mianowicie RUDĄ SZMATĄ! wiem że nie wygonie jej na wieki ale na najbliższe lata napewno :neutral:

Zawsze, ale to zawsze myślę o fotorelacji tego co czynię ale zapominalski jestem heh. Mam nadzieję że przy tym bedzie co fotografować

dawidd - Pią Maj 22, 2020 17:29

no to czeka cie praca - ja już ze swoim wychodzę na prosta, fakt ze jeszcze mam malowania i czyszczenia, ale juz nim śmigam i nawet klimę zrobiłem :)
Malignus - Sob Maj 23, 2020 21:44

Qrde....Rudej masz masakryczne obszary....Kiedys tak mialem w Triumphie Heraldzie.Piaskowanie budy pomoglo.Ale to x lat temu bylo :mrgreen: Powodzenia i kciuk w gore :mrgreen:
addb1 - Pią Cze 26, 2020 10:06

Jak to moje ziomy mówią "JECHANKA!"

Buda już stoi na kobyłkach,




zakupiłem spawarkę na właność co był najlepszym wydatkiem chyba XD
na dniach jadę zakupić blachę no i oczywiście zająć się punktami co wymagają wycięcia i wspawania hehe :twisted: :twisted:
Jak się pospawa do kupy, łącznie z wspawaniem blachy tam gdzie było koło zapasowe lecę z konserwacją podwozia. Do piaskowania oddaje tylną belkę jak i przednie wszystkie belki co by odświeżyć całość.

[ Dodano: Czw Cze 04, 2020 13:18 ]
Wstępnie ogniska rdzy na podwoziu w jakimś stopniu są zniwelowane ;) Oczyszczonę rożnymi szczotkami, ściernicami i na koniec Zabezpieczone neutralizatorem 2w1

1 niweluje ogniska rdzy
2 jest to już jako grunt pod podkład :D













Tak wygląda neutralizator pokryty 3 warstwami, widać reakcję na rdzę.





Skupiam się w tej chwili na ogarnięciu kielichów co by nic nie odpadło :D
Pozostało podmalować nadkola właśnie neutralizatorem, podkład, i oczywiście wspawanie blachy na płasko zamiast wnęki na koło zapasowe i Konserwacja podwozia zaliczona :|


Niebawem kolejna porcja zdjęć od WĄS CUSTOM xD

[ Dodano: Pią Cze 26, 2020 11:06 ]
A więc :D
Komora pomalowana na biało farbą POLIURETANOWĄ. Kryje na prawdę dobrze, aplikacja również łatwa. Zdecydowałem się na czerwone akcenty pod maską :D
Jeszcze w tym tygodniu zostanie pomalowane wnętrze auta i powoli składam belki przód i tył, zawieszenie oraz wiązka elektryczna i silnik :D









tr4bel - Pią Cze 26, 2020 10:34

Zapowiadam się niesamowite autko. Nie mogę się doczekać finishu :D
dawidd - Pią Cze 26, 2020 16:07

no ładnie, kawal pracy odwaliłeś
addb1 - Pon Cze 29, 2020 09:37

Dziękuje :D Takie słowa mocno mnie motywują do działania :D A zatem mały UPDATE. Nie spodziewanie skończyła mi się farba xD więc został tył do pomalowania oraz dorzucenie dodatkowej warstwy na suficie i w innych miejscach ;)

Farba poliuretanowa bardzo łatwo się aplikuje, do farby dodałem dodatkowo 100ml lakieru bezbarwnego aby bardziej go utwardzić i nadać lepszego połysku.
Prezentuję się to właśnie tak








dawidd - Pon Cze 29, 2020 09:51

malujesz tylko środek czy zewnątrz tez?

[ Dodano: Pon Cze 29, 2020 10:51 ]
aa i pytanie - czemu ma służyć zaspawanie wnęki kola?

addb1 - Pon Cze 29, 2020 12:47

dawidd, Maluje całe auto tym kolorem ;)
Wneka była pordzewiała, dziury były itp i ją usunąłem co da mi możliwość zamontowania wydechu centralnie

dawidd - Pon Cze 29, 2020 15:54

no a zapas ? Bez zapasu będziesz jeździł? Ogólnie w ZR jest mało miejsca, zero schowków i właściwie to jedyna dziura gdzie można coś wepchnąć. Ja na siedziskach tylnych mam 2 wzmacniacze, rozdzielacz, w bagażniku skrzynie i praktycznie nie ma gdzie czego wsadzić.
Ale co do wydechu centralnego to fajna sprawa.
Co do lakierowanie auta, dajesz podkład epoksyd na całość czy tylko akryl? Liczyłeś ile litrów wyjdzie podkładu, bazy i bezbarwnego? Pytam bo tez trochę maluje i puki co to właściwie robię swojego na raty, najpierw błotniki, zderzaki itd, nie mam czasu żeby pójść po całości

addb1 - Pon Cze 29, 2020 20:10

dawidd, to będzie auto 2 osobowe ;) nie będzie tylnej kanapy. Za jakiś czas wleci pół klatka, koło zapasowe będzie.... Jakoś ulokowane na wierzchu jak w rajdówce.

Co do malowania to jest to poliuretan. Będzie się trzymał każdej powierzchni. Do kolory jak i wnętrza auta nie użyłem żadnego podkładu. Jedynie w miejscach gdzie była ruda jak wyżej na zdjęciach użyłem neutralizatora BOLL który jest również podkładem na dalsze lakierowanie.
Aktualnie na komorę i wnętrze po części poszło mi litr białej farby plus około 300 rozcienczalnika i około 100ml lakieru bezbarwnego.

. Plan rozłożyłem też na raty. Jak widać komora silnika l, wnętrze auta a następnie buda i reszta rzeczy :D ale zawsze może się plan zmienić haha

dawidd - Pon Cze 29, 2020 20:39

no to chyba ze tak, jeśli rajdowka to inne priorytety.
Co do farby, to szczerze mówiąc nigdy nie słyszałem żeby ktoś malował osobówkę poliuretanowa farba. Looknolem w google i wyskoczyło ze ta farba głownie techniczna do zabezpieczania maszyn itp. Ciekaw jestem jaki będzie efekt końcowy. Cos tam jeszcze wyskoczyło o farbie cobra z novol, ale to tak mówiąc w uproszczeniu gruby baranek/struktura, fajne na terenówki.
Czekam z niecierpliwością na kolejne foty
U mnie dalej "produkcja" lamp bi-xenon do MG, już mi sie odechciewa, ale dziś w końcu jakiś pomysł się pojawił na prawidłowe usytuowanie projektora w odbłyśniku, wiec coś będzie szlo do przodu

addb1 - Sob Lip 11, 2020 10:31

dawidd, farba poliuretanową ma bardzo szerokie zastosowanie :D więc wybrałem właśnie Poli bo jest bardzo wytrzymała. Polerować też się da.

Natomiast z malowaniem karoserii dodam lekko więcej lakieru bezbarwnego, oczywiście przed zrobię próbę na jednym błotniku.
A i dodam że to eksperyment z farbą

[ Dodano: Pią Lip 03, 2020 16:30 ]
Prace do przodu!
Malowanie wnętrza zakończone ; ) Komora uzbrojona w magiel, mocowania skrzyni i silnika, Kable przełożone już do komory i czas na rozłożenie kabli po aucie...

Piękne jest to że zadaje sobie pytanie xD OD CZEGO JEST TA KOSTKA :D
Muszę coś wykombinować z nagrzewnicą i nawiewami gdyż klima została anulowana.










[ Dodano: Sob Lip 11, 2020 11:31 ]
No silnik siedzi już :D ale tylko na 2 łapach gdyż dolna postanowiła się ulotnić -.- tak jak wiele innych rzeczy MURWA KAĆ :mad: :mad:

Będzie trzeba nieco rzeźbić z elektryką do zegarów ale może uda się ogarnąć wiązki kokpitu z predlift.

Deska siedzi, ręczny siedzi, lewarek zmiany biegów też siedzi, i kierownica też hehe :D
Na dniach wlatują fotele.

Natomiast prednia belka co miała mocowania chłodnicy została usunięta to zastąpie ją "profilem" co by się czegoś trzymała :roll:

Przez ten cały bajzel gdzieś podziałem wtryski z VVC :| :| :| Wyparowały





dawidd - Nie Lip 12, 2020 05:34

tak ładnie budę wyszykowałeś a silnik taki brudny?
addb1 - Pon Lip 13, 2020 09:02

dawidd, Na silnik przyjdzie czas, wstępnie jest wyczyszczony XD ale są jakieś pozostałości po farbie. nie mam czasu na ogarnianie silnika. ale na zime będzie cacy
Xakari - Sob Lip 18, 2020 20:55

Też bym sobie tak ładnie wszystko pomalował ale jak pomyślę ile to rozbierania i składania to przy moich zasobach czasu w garażu na razie staram się nawet nie dopuszczać do siebie takiego pomysłu :P

Planujesz jakis clean look?

addb1 - Pon Lip 27, 2020 09:48

Xakari, Najgorsze jest przygotowanie wszystkeigo pod malowanie -.- ile nerwów, a w tej chwili to więcej wkurwienia tym że chciałbym wyjechać pod koniec sierpnia w co wątpie :mrgreen: :mrgreen:

Na te chwile auto ma wyjechac i być pomalowane siedzić bardo nisko :D

[ Dodano: Pon Lip 27, 2020 10:48 ]
Pochwalić się trzeba :D

Zawieszenie Gwintowane GAZ GHA :D



dawidd - Pon Lip 27, 2020 11:28

no to teraz w piach, trochę farby i będzie pięknie
marekp90 - Sro Lip 29, 2020 15:43

Robisz wszystko jak ja :D też wycinałem koło zapasowe + plus ten sam zawias :D

zawias jak będziesz regenerował to odeślij do nagengast

addb1 - Pią Lip 31, 2020 09:58

marekp90, Dzwoniłem do nich...... liczą sobie 580 za sztukę!! więc wole wysłać do GAZ w uk i mieć zrobiony komplet za 1000pln z gwarancją na kolejne 2 lata
marekp90 - Czw Sie 06, 2020 15:50

ja im oddałem (koronawirus, paczki itd.).
2700zł zapłaciłem (z przodu musieli mi zrobić nowy wkład). Ale muszę ich pochwalić za robotę . Drogo no ale coś za coś

addb1 - Pią Sty 01, 2021 03:22

Prace w toku ;D

Zawias założony i ustawiony tak jak ma być docelowo.
Nowiuśkie klocki zamontowane. Pozostało mi wkręcić przewód hamulcowy gdyż uległ pęknięciu -.-






Kolektor owinięty bandażem :D co by było chłodniej pod maską.







Nie które elementy karoserii już pomalowane poliuretanem, skórka pomarańczy jest. Ale jest to temat do ogarnięcia później.

[ Dodano: Pią Wrz 04, 2020 22:07 ]
Zatem prace akiernicze zakończone. Furka stoi już tak jak widać na foto ;) Koło pasuje tu naprawdę nieźle według mnie. A te koła wcisną mi mój znajomy.

Setup zimowy również jest na szerokiej stali no i oczywiście pójdzie w górę :P

Profil opony to 40 -.- jest zdecydowanie za niski, będe szukał bardziej sportowej opony co by wypełniło nadkole i typowo sportowy LOOK

Do wymiany na pewno maska na lepszą

Karoserii jeszcze po malowaniu nie polerowałem. przyjdzie czas na sprawdzenie czy to się da wyprowadzić. Dach do poprawy!

ostatnie foto to takie porównanie :d które w sumie nie ma znaczenia :D




















[/img]























Co do dalszych planów

1. ogarnąć układ wydechowy na nowo
2. pomysł jest by zrobić wydech centralnie, bo tylny zderzak z mk2 ma na to potencjał. jakiś dyfuzor DIY. nie wiem, bedę wymyśał
3. spasowanie zderzak :mrgreen: widać jak jest -.-
4. dokładka przedniego zderzaka,
5. Koniecznie dystanse przód i tył bo pieje to strasznie ;V
6. oczywiście inne opony
7. elektryka szyb :D śmieszna sprawa ale do ogarnięcia ;P
8. deska rozdzielcza niestety jest paskudna :| porysowana i wygląda brzydko więc będzie trzeba coś z tym zrobić
9. fotele.... posiadam skóry z jakiejś alfy gtv czt gta, po ogarnięciu na szyny jest ZDECYDOWANIE ZA WYSOKO... wlecą prawdopodobnie kubełki
10. ogólna stylistyka wnętrza, rozpórka tył, zabudowa lekka bagaźnika


Na pewno coś wpadnie do głowy jeszcze, ale na te chwilę auto jeździ, skręca, hamuje :D
więc mam nadzieję że na przyszły sezon oraz na nasz zlot przyjadę autem ogarniętym na cito lub nie haha :D

Pozdrawiam ;)

Dziękuje Markzo, za pomoc w durnych problemach oraz LilJohn, !! !

Pozdrawiam ;-)

[ Dodano: Pią Sty 01, 2021 03:22 ]
Małe podbicie postu ;)

Zostałem szczęśliwym posiadaczem Rover 200 BRM! Nie sądziłem że zdecyduje się na zakup tego egzemplarza tak szybko

flapjck1 - Pią Sty 01, 2021 17:44

gdzie mieszkasz ze masz blachy LRY?

no i pokaz BRM-a

karas_111 - Pon Sty 04, 2021 22:35

BRM kupiony dla samej szpery???
No i co z zr'em podziałałeś coś nowego przy nim? :D

addb1 - Pią Lut 19, 2021 23:13

flapjck1, Ja jestem z Lublina ;) a blachy z Ryk

A BRM :mrgreen: :mrgreen: został kupiony, rozebrany i na koniec pocięty na złom haha

karas_111, Tak Dla szpery i jest w 100%, silnika, belki tylnej, i kilka drobiazgów z wnętrza oraz magiel który ma aż 1,5 obrotu do max skrętu ;)

A ZR stoi pod śnieżną pierzynką. Dopóki nie ogarnę złomu z BRM to nie mam ja wjechać do garazu. Jeszcze z tydzień czasu i ZR'a stawiam do garazu i zaczynam psuć dalej ;)










[ Dodano: Pią Lut 19, 2021 23:13 ]