Zobacz temat - [Streetwise] Woda kapie spod schowka z filtra kabinowego.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Streetwise] Woda kapie spod schowka z filtra kabinowego.

Masaj - Wto Lip 26, 2016 22:39
Temat postu: [Streetwise] Woda kapie spod schowka z filtra kabinowego.
Witam! Ktoś zna problem może? Woda kapie z filtra kabinowego. Zdemontowałem na chwilę filtr. Gąbka wokół filtra była cała mokra. Dość sporo tej wody tam nakapuje jak by z 1/4 szklanki wody wylał na dywanik wycieraczkę gumową. Często korzystam z klimatyzacji. Czy może trzeba włączać obieg powietrza do klimatyzacji? Czy to w ogóle normalne? Miał ktoś taki problem? Z góry dzięki za podpowiedzi .
Pozdrawiam

SyntaX - Sro Lip 27, 2016 08:18

Zobacz czy masz w pełni drożny odpływ skroplin.
Masaj - Sro Lip 27, 2016 09:25

SyntaX napisał/a:
Zobacz czy masz w pełni drożny odpływ skroplin.


Nawet nie wiem gdzie tego szukać i jak to sprawdzić. ?? ?

iktorn73 - Sro Lip 27, 2016 11:56

Podejrzewam że to taki kłopot jak w R45. Pod podszybiem jest wlot powietrza a dookoła kołnierz z blachy, pewnie obok są odpływy wody. Jak się odpływ przytka,albo nazbiera się brudu dookoła kołnierza to woda wlewa się do wlotu. Zdejmij podszybie i oczyść wszystko.
Masaj - Sro Lip 27, 2016 22:12

iktorn73 napisał/a:
Podejrzewam że to taki kłopot jak w R45. Pod podszybiem jest wlot powietrza a dookoła kołnierz z blachy, pewnie obok są odpływy wody. Jak się odpływ przytka,albo nazbiera się brudu dookoła kołnierza to woda wlewa się do wlotu. Zdejmij podszybie i oczyść wszystko.


Kurde co się człowiek dowie o aucie...a ile przede mną jeszcze :) Dzięki za porady!! Poczyszczę co mogę. Może uda się wyeliminować problem. Pozdrawiam! :)

bociannielot - Czw Lip 28, 2016 11:26

Masaj, w 45 taka usterka jak iktorn pisze to standard, w 25/zr/sw już nie, zacznij sprawdzanie od tego co Ci SyntaX napisał
Masaj - Sob Lip 30, 2016 10:40

bociannielot napisał/a:
Masaj, w 45 taka usterka jak iktorn pisze to standard, w 25/zr/sw już nie, zacznij sprawdzanie od tego co Ci SyntaX napisał


Wysuszyłem gąbkę, która była mokra, przy filtrze. Przedmuchałem co trzeba i póki co jest ok. Deszcz był a woda nie cieknie. Jak się pojawi to będę działał. Thx All !! !