Zobacz temat - [R75]"TOAF" zapisana kopia tablicy przyrządów 1.8
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]"TOAF" zapisana kopia tablicy przyrządów 1.8

Syan - Nie Lip 31, 2016 12:48
Temat postu: [R75]"TOAF" zapisana kopia tablicy przyrządów 1.8
Proszę, przepraszam, może nie jestem tam założyłem temat, ale jestem z Białorusi i trudno mi skupić się na waszym forum. potrzebna mi waszym pomoc. Potrzebuję toaf zapisana kopia desce rozdzielczej - (IPK_Y.........) Rover 75 2000 r. w. 1.8 benzyna. U mnie błąd tablicy przyrządów nie jest poprawna suma kontrolna, ktoś zmienił język na Centralny wyświetlacz i teraz nie działa BC. Jeśli możesz zresetować na e-mail 1.katya@mail.ru lub daj link.Dziękuję!Potrzebuję pliku zapisanego programu tj TOAF deskę rozdzielczą (IPK ostateczna VIN) Rover 75 1.8 benzyna
MaReK - Nie Lip 31, 2016 18:51

Cześć,

ten błąd w niczym nie przeszkadza. To tylko wewnętrzny błąd w IKE. Nic się nie dzieje, możesz spokojnie zostawić. Póki co nie wiemy jeszcze jak się liczy sumę kontrolną w zegarach. Nie skupiamy się nad tym, bo nie jest to bardzo ważne ;)

Pozdrawiam,

Ps.
You can write in English here or TOAF fanpage on the facebook.

Syan - Nie Lip 31, 2016 21:27

MaReK napisał/a:
Cześć,

ten błąd w niczym nie przeszkadza. To tylko wewnętrzny błąd w IKE. Nic się nie dzieje


Tak to prawda, ale jeśli wziąć zapisaną kopię pliku z innymi samochodami i takovozhe pereprogramirovat TOAF może zarobić BC

Pozdrawiam

longer86 - Pon Sie 01, 2016 09:15

What do you mean BC?
Syan - Pon Sie 01, 2016 20:39

longer86 napisał/a:
What do you mean BC?


BC - central display. Thank you all, yesterday I took off autosave program "sent to you a one file of IKE 1.8 for Toaf Tool" today everything has been tested successfully
Thank you https://www.facebook.com/TOAFPolska/