Zobacz temat - [R75] Wentylator Chłodnicy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Wentylator Chłodnicy

sapper87 - Nie Sie 07, 2016 11:28
Temat postu: [R75] Wentylator Chłodnicy
Pilnie poszukuje śmigło wentylatora chłodnicy .. Moje z racji chyba wieku i zmęczenia materiału po prostu pękło ... I jak włączę klimę strasznie obija się o obudowę. Interesuje mnie oczywiście tylko sprawny bez pęknięć czy złamań. Autko to R75 1.8 120km 88kV.

Szukałem na allegro i na olx .. eBay odpada bo długo się czeka. a na nowy mnie aktualnie nie stać. Zamawiałem 3 razy i za każdym razem to samo dzwonisz do gościa pytasz czy sprawny (tak tak panie zero uszkodzeń) po czym dostajesz produkt pęknięty, poklejony albo wyglądał jak by czołg po nim przejechał ... paranoja.

Pomocy 15.08 wyjeżdżam na urlop i nie ukrywam ze by się klima przydała.

Mieszkam w Trzebini 50km od Krakowa i 40 od Katowic .. poszukuje w tych okolicach powiedzmy do 60-70 km

Po szrotach też szukałem ale nikt nie chce rozbijać roverków

sash997 - Nie Sie 07, 2016 11:48

weź lutownice jak masz,kawałek podobnego czarnego plastiku i pospawaj chyba że jest mocno spękany to ciężko bedzie ale jak jedno nie duże pęknięcie to spokojnie pospawasz i bedzie dobrze trzymać
sapper87 - Nie Sie 07, 2016 11:55

Próbowałem .. pochodziło może z tydzień i rozlazło się w tym samym miejscu ... Próbowałem lutownicą, Klejem na gorąco i nawet cyjanopanem kleiłem za każdym razem to samo ...

Duża prędkość duże naprężenia fabrycznie to jest jednolity odlew.

longer86 - Nie Sie 07, 2016 15:55

To weź poxipol dwuskladnikowy,