Zobacz temat - Rover 420 2.0 16v - pytania dotyczące kupna
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 420 2.0 16v - pytania dotyczące kupna

maxxsony - Pon Sie 29, 2016 21:23
Temat postu: Rover 420 2.0 16v - pytania dotyczące kupna
Witam. Znalazłem ogłoszenie na olx na którym jest do sprzedania rover 400 w silniku 2.0 16V 140 km, i teraz takie pytanie, cena jego wynosi 3800, czy to jest dobra cena ? czy one kosztują wiecej ? Sprzedawca zapewnia mnie ze nie ma korozji na progach ani na nadkolach, czy gdzies indziej w tym modelu występuje korozja ? Wyposażenie dość bogate 4 elektryczne szyby, skóra, kontrola trakcji, ale bez klimatyzacji i szyberdachu, ogladałem części na allegro, niepokoi mnie dostepność rorządu..... pasek i napinacz jest, ale pompy wody wgl nie ma, czy naprawde taki jest problem z częściami do tego silnika ? Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź.
Pawkaz - Pon Sie 29, 2016 21:31

Nie wiadomo z którego roku to auto.Aby ocenić dodaj link i dodaj zdjęcie podglądowe, aby post nie został usunięty.Jak już to ma 136 KM
slax - Pon Sie 29, 2016 21:58

Kontroli trakcji te auta nie miały nigdy, rozrząd i pompa wody są dostępne od ręki i dotego smiesznie tanie :D Jeśli auto jest blacharsko w dobrym stanie to cena spoko, do tego łatwo mozna zrobic swap na turbo :D
maxxsony - Wto Sie 30, 2016 17:11

Tutaj zdjęcia auta. Zapomniałem dodać, że auto jest zagazowane w sekwencji.









Sprzedawca powiedział że do wymiany jest guma na tłumiku bo jest wyrobiona, i na nastepny rok wymiana rorządu oraz dokupienie opon letnich, bo jest na zimówkach. Tak wiem, źle jest napisane w mocy silnika, sprzedawca powiedział że nie wiedział ile jest dokładnie i wpisał powyzej 110 km, powiedział mi że to jest 16v dohc wiec wiedziałem ze 136 km

[ Dodano: Wto Sie 30, 2016 17:11 ]
Może ktoś mi pomóc, warto go kupować ? Jutro jade go ogladać

Vigoslaw - Wto Sie 30, 2016 17:35

maxxsony,

Jak jest zdrowa blacha i zadbany środek, to przy tym silniku duzo roboty nie masz...

Pozdrawiam,

Vig

greg-si - Wto Sie 30, 2016 18:43

Moim zdaniem najlepszy silnik do tej budy.
Sprawdź go dokładnie bo widać że miał coś robione z tylnymi nadkolami. Rdza może być wszędzie, szczególnie sprawdź okolice progów, jeśli z pod plastiku wyłazi ruda, są purchle to odpuść.