Zobacz temat - [R75] Zamek pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Zamek pomocy

dumel175 - Nie Wrz 04, 2016 10:25
Temat postu: [R75] Zamek pomocy
Witam proszę o szybka pomoc otóż otwieram garaż i chce wejść do auta i nie moge otworzyć samochodu piloty mam rozwalone wiec otwieram przez kluczyk wkładam klucz przekręcam i żadnej reakcji na otwarcie auta a jak przekręcę w strone do zamykania to zapalają sie awaryjne tak jak powinno i alarm sie uruchamia nie wiem co sie stało jestem w szoku bo auta nie moge otworzyć pomocy
AdaskoC - Nie Wrz 04, 2016 10:42

Jak to masz rozwalone piloty? Przyciski masz wyrwane? Spróbuj zewrzeć piny tam gdzie powinny być przyciski i otworzysz o ile masz zaprogramowane te piloty.
dumel175 - Nie Wrz 04, 2016 11:03

Po prostu sa rozwalone na amen dlatego otwieram kluczem....

[ Dodano: Nie Wrz 04, 2016 11:03 ]
Moze to byc wina akumulatora? Bo nie wiem co juz zrobic

sknerko - Nie Wrz 04, 2016 11:36

rozwaliła ci sie wkładka zamka (dlatego że nadużywałeś klucza) one sa bardzo delikatne w zeszłym miesiącu robiłem remont tego u ziącia w aucie. kupiłem pierwszą z brzegu angielska wklładke i przełożyłem elementy "napędowe" mechanizmu otwierania auta. żeby otworzyć musisz miestety odchylić tapicerki i spróbować powalczyć z tym mechanizmem chudą ręką bo co bardziej umięśniona mocno utrudnia. Masz otwieranie/zamykanie szyb kluczykiem? jak tak to spróbuj przytrzymać dłużej kluczyk w pozycji odkluczania i może szyba zjedzie
dumel175 - Nie Wrz 04, 2016 12:44

Nie nie mam..

[ Dodano: Nie Wrz 04, 2016 12:44 ]
Ile to moze kosztować z wymiana u fachowca?

longer86 - Nie Wrz 04, 2016 12:54

Sknerko... Jesli zamykając kluczem zapalają sie kierunki, to przekladnia z kluczyka działa i aktywuje switch w zamku, bardziej skłaniałbym sie ku drugiej opcji żeby zawrzeć pola na pilocie, albo dobrać sie do wnętrza przez bagażnik.
sknerko - Nie Wrz 04, 2016 13:57

longer86 napisał/a:
Sknerko... Jesli zamykając kluczem zapalają sie kierunki, to przekladnia z kluczyka działa i aktywuje switch w zamku,
Co ty powiesz? a nie świta ci w głowie że naprawiałem to? a nawet ci pokazywałem i trzymałeś w łapkach? :P u zięciunia też zamykał kluczem ale już nie otwierał i wkładka była w proszku. szyby też szło tylko kluczem domknąć otworzyć się nie dało.
dumel175 - Nie Wrz 04, 2016 14:45

Nie wiem co sie stało ale wczoraj wsZystko było oki.. Otworzyłem maskę poprzez linki w nadkolu i winę ma ako w ogole nie dostaje prądu...

[ Dodano: Nie Wrz 04, 2016 14:45 ]
Nie wiem co sie stało po prostu zaraz mnie cos strzeli....