Zobacz temat - Jaki zapach do Roverka ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Jaki zapach do Roverka ?

Excalibue - Pią Paź 07, 2016 00:03
Temat postu: Jaki zapach do Roverka ?
Witam.
Znacie jakiś fajny zapach samochodowy, który ma zadowalającą trwałość i nie jest z gatunku owocowe ?

Kupilem ostatnio polecaną puszkę California scent o zapachu Corrado Cherry i się zawiodłem.
Na początku po wejsciu do samochodu pachnie dosłownie sfermentowanymi wiśniami, później dopiero czuć już samą wiśnie.
Choć mocny to on jest, nie powiem.
Wcześniej miałem Aroma Black wood w buteleczce na lusterko, pachniał super, coś jak męskie perfumy, niestety intensywność troszke kulała, trzeba było często sączyć drewienko.

Myślałem o zawieszce Gliptone o zapachu skóry jednak 30zł na samą zawieszkę to trochę drogo jeśli trzeba będzie wymieniać co miesiąc.

longer86 - Pią Paź 07, 2016 09:25

Swego czasu używałem dr Marcus cytrynowy ten taki w buteleczce zakładany na kratkę nawiewu... Starczał na okolo miesiąc... Kiedy ja przestałem go czuć I przestałem używać... Ktokolwiek wsiadał do samochodu długo po tym mowil ale tu ladnie pachnie cytryną. Także to pewnie również efekt stosowania tego samego specyfiku przez dłuższy czas. Tapicerka przechodzi zapachem... Musze wrócić do tego rozwiązania ;)
bociannielot - Pią Paź 07, 2016 09:31

http://www.bdsklep.pl/amb...CFQyNGwodfp0IOA
jedyny prawilny typ odświeżacza samochodowego, reszta to syf :ok:

longer86 - Pią Paź 07, 2016 09:37

Tylko wanilia jest troche mdła do auta, zdecydowanie wolę świeższe zapachy cytrusowe
bociannielot - Pią Paź 07, 2016 10:01

mówię o rodzaju, chociaż z ambipura nie powinieneś nie być zadowolony nawet z wanilii :ok:
natsu9 - Pią Paź 07, 2016 10:59

Ja używałem banknotu 50zł ale szybko traci zapach i trzeba wyrzucać, podobno 100zł dłużej pachnie ale szkoda co jakiś czas wywalać stówe, podobno są jakieś zamienniki ktoś stosował????


Pawkaz - Pią Paź 07, 2016 14:30

Ja o dłuższego czasu używam zapachu firmy 7TIN
Pudełeczko kosztuje 15 zł, zapach utrzymuje się ponad miesiąc i co ważne-można regulować kratki przez co zapach jest mniej lub bardziej intensywny.
Jedynym minusem jest to, że w R 600 nie ma gdzie puszki położyć, więc leży na fotelu pasażera.Można także obok zegarów, ale wtedy zasłania wskaźnik temperatury silnika.

AdaskoC - Pią Paź 07, 2016 23:27

Excalibue napisał/a:
Kupilem ostatnio polecaną puszkę California scent o zapachu Corrado Cherry i się zawiodłem.


Bo on nie każdemu podchodzi, lepiej kup Golden State Delight lub Balboa Bubblegum. Na początku tylko odrywam metalowe wieczko i wkładam do środka, a kratkę lekko uchylam, bo są zbyt intensywne :)