Zobacz temat - [MG ZT] szukam inspiracji i pomyslow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [MG ZT] szukam inspiracji i pomyslow

pumba1 - Nie Paź 09, 2016 12:41
Temat postu: [MG ZT] szukam inspiracji i pomyslow
Witam. Od kilku dni jestesn posiadaczem mojego drugiego ZT w zyciu, tym razem czarnego polifta. Chcialbym przeprowadzic w nim kilka zmian zeby stal sie bardziej wyjatkowy, w pierwszej kolejnosci wpadna dystanse do felgi widocznej nizej na zdjeciu tylko pytanie jaka maksymalba wielkosc zeby byly maksynalnie wysuniete a nie obcieraly nadkola. Drugi pomysl to zmiana tapicerki na.kolor widoczny na zdjeciu, kolejny to czarna podufitka. Chcialbym tez pomalowac zaciski i sprezyny tylko na jaki kolor i ewentualnie felgi. Czekam tez na.Wasze pomysly i zdjecia Waszych zmian nawet tych drobnych od dodania drobnych chromow przez przyciemniaanie lamp szyb itd.

[ Dodano: Nie Paź 09, 2016 12:41 ]
Oto zdjecia

longer86 - Nie Paź 09, 2016 16:52

Co do zmian wnętrza zerknij w podpis poniżej mojego postu..
koci_flak - Wto Paź 25, 2016 12:41

pumba1 napisał/a:
w pierwszej kolejnosci wpadna dystanse do felgi widocznej nizej na zdjeciu tylko pytanie jaka maksymalba wielkosc zeby byly maksynalnie wysuniete a nie obcieraly nadkola.


1. Przykładasz płaską deskę tak aby opierała się o dolny i górny rant felgi.
2. Mierzysz odległość od deski do wewnętrznej cześć rantu błotnika.

tomii620si - Wto Paź 25, 2016 13:51

Boczne listwy zmień na chrom :)
U mnie w miescie jeździ taki MG ZT z chromami z 75 i wyglada to naprawde świetnie.. elegancko ale sportowo :)

Czarny sufit - przy odrobinie chęci sam sobie zrobisz... Słupki nie pamietam jakie są w 75.. czy materiał czy plastik..
Jak materiał to jak sufit.. Materiał + klej boll w sprayu i jedziesz. Jak plastik to boll do zderzakow czarny i jest świetnie.. Nie schodzi a efekt jak ori czarny :)


Ogólnie wszystko jest jak najbardziej realne i do zrobienia.. Spręzyn bym nie malował bo tego i tak nie widać.. zaciski i bedzie :P
Najdrożej to zmiana tapicerki.. Jak znajdziesz gdzieś takie gotowe to spoko ale obszycie to juz koszt w tysiącach :|

pumba1 - Pon Paź 31, 2016 00:24

Zaciski pomalowane, bez sprężyn bo doszedlem do takiego samego wniosku ze nie beda widoczne
NoPE - Nie Lis 27, 2016 20:26

Podświetlony na biało napis MG ZT 190 (czy ile tam masz) na chromowanej listwie w progu drzwi po ich otwarciu.
Podsuwam pomysł, bo jakoś nie mam weny by się za to zabrać.