Zobacz temat - [Streetwise] Przepływomierz masowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Streetwise] Przepływomierz masowy

Faveta242 - Sro Paź 19, 2016 22:06
Temat postu: [Streetwise] Przepływomierz masowy
Witam wszystkich,

mam problem z przepływomierzem (ustalone na 100%) w StreetWise i chciałem zapytać znawców tematu jaki przepływomierz można założyć żeby nie był zbyt drogi a dobry...
Gdyż jutro ma się ze mną skontaktować mechanik i chciał bym wiedzieć mniej więcej czy nie chce ze mnie za bardzo zedrzeć kasy...

Nie pytał bym o pomoc ale poprzednio założona była tam jakaś chińska podróbka na której nie ma nawet numeru po którym mogę szukać czegoś nowego... jedyne co mogę zrobić to podać silnik to 1.8 diesel

P.S
Dzis były próby czyszczenia, ale jest tak wadliwy ze nic nie pomaga... Zostaje jedynie wymiana na nowy..

sTERYD - Sro Paź 19, 2016 22:14

Jakim przepływomierzem?
Nie masz czegoś takiego jak przepływomierz. Masz czujnik ciśnienia i czujnik temperatury powietrza w dolocie.

bociannielot - Czw Paź 20, 2016 09:41

Jak masz diesla 1.8 to aż mi nie żal że mechanik może Cię naciągnąć :-) a jeśli byś miał diesla 2.0 to są mapy tuningowe, + ileś tam kunia, - wymiana przepływomierza :P . Ale że niestety masz nieznanego nikomu diesla 1.8...
Remigiusz - Czw Paź 20, 2016 10:45

Co ty masz diesla czybenzynę ?
Faveta242 - Czw Paź 20, 2016 10:52

samochód dziewczyny, na pewno diesel... nie miałem okazji zajrzeć w dowód... a takie info dostałem
bociannielot - Czw Paź 20, 2016 12:11

Faveta242, 1.8 to nie, 2.0, są mapy tuningowe mafless, ja bym to założył, kupujesz kości idziesz do servisu rtv np przelutowują Ci - koszt mniejszy niż ori przepływki boscha a i parę kunia na + i dożywotnio spokój :ok: przepływomierz tylko ORi bosch jest dobry, zamienników nie ma, jak już widzisz sam, dobrych. Temat zamykam, jakbyś szukał więcej info wystarczy użyć szukajki.
Pozdrawiam