Zobacz temat - Witam Roverkomaniakow.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam Roverkomaniakow.

Maniac - Nie Paź 23, 2016 19:07
Temat postu: Witam Roverkomaniakow.
Dzień dobry zacnemu l gronu użytkowników Roverkow. Nazywam się Patryk mieszkam w UK i od pół roku śmigam Roverem 75 1.8 2000r . Posiadaczem Rovera stałem się zwykłym przypadkiem i specjalnie zachwycony nie byłem no ale potrzebowałem szybko auta i trzeba było brać. O ile mój entuzjazm z zakupu Jaguara dla ubogich na początku był raczej mały, o tyle po trasie w której zrobiłem blisko 5000km i po pół roku użytkowania całkowicie zmieniłem swoje podejście do tego auta. Pozdrawiam i do zobaczenia na forum.
longer86 - Nie Paź 23, 2016 20:11

Siema... Wbrew pozorom to wygodne auto... I witamy na forum, bo angielskie forum to spora gruba zgryźliwych tetryków;p
MD - Nie Paź 23, 2016 20:47

Cześć, dzień doooobry!
Maniac - Pon Paź 24, 2016 11:09

longer86 napisał/a:
Siema... Wbrew pozorom to wygodne auto... I witamy na forum, bo angielskie forum to spora gruba zgryźliwych tetryków;p


Nawet bardzo wygodne, przed wyjazdem do PL obawiałem się trasy i ogólnie meczacej podróży. Na szczęście bezpodstawnie, jak na swoją klasę jest bardzo komfortowy i zapewnia wyższe standardy a niżeli wiele innych aut bardziej renomowanych marek i wyższych klas. Spalanie w 1.8 też wyszło bardzo rozsądne biorąc pod uwagę 5 osób i bagażnik wydychanym do ostatniego 1ccm jego ładowności. Jedyne co trochę męczył to 120KM pod maską niestety jest ich tam troszkę za mało ale specjalnej tragedii nie było. Co do angielskiego forum zagladalem i nawet się nie rejestrowalem.

Henko56 - Pon Paź 24, 2016 15:13

Powitać :mrgreen: