Zobacz temat - [R75] V6 na ciepłym silniku odpala, na zimnym nie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] V6 na ciepłym silniku odpala, na zimnym nie

domas - Sob Lis 19, 2016 18:08
Temat postu: [R75] V6 na ciepłym silniku odpala, na zimnym nie
Witam. Mój Rover 75 V6 jest nietypowa usterka. Mianowicie na ciepłym silniku odpala super, a na zimnym np. po nocy jest problem z odpalaniem. Raz słychać cykanie, raz rozrusznik zakreci na pół sekundy. Myslałem że to akumulator, ale kiedy w sklepie podmieniono na nowy było to samo, a teraz myśle to coś z rozrusznikiem. Miał ktoś podobny przypadek ?? ?
adam_26 - Sob Lis 19, 2016 18:20

domas wiele informacji na ten temat jest już na forum np tutaj -->>
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=925024&highlight=#925024
Gdybyś się wysilił i trochę poszukał to byś sam już więcej wiedział, sprawdzałeś w ogóle już coś napięcie aku itp ?? Albo próbowałeś go naładować ??

domas - Sob Lis 19, 2016 19:18

Czytałem ten temat i nie pokrywa się z moim problemem dlatego założyłem nowy. Dlaczego gdy ktoś zadaje pytanie wraz z nowym tematem co druga odpowiedz brzmi "Przeszukaj forum"
prebenny - Sob Lis 19, 2016 19:54

Bo w 99.9% przypadków wszystko jest na forum.
rafalmis1 - Sob Lis 19, 2016 20:30

Jeżeli jak cyka, a nie migaja przy tym światła, to rozrusznik. Naprawiasz sam, za około 30 zł
domas - Sob Lis 19, 2016 20:30

Czyli rozumiem nie dostane innej odpowiedzi ?
MD - Sob Lis 19, 2016 21:54

domas, a jakiej odpowiedzi oczekujesz, gdy nie znamy diagnozy? Trzeba eliminować problemy po kolei. Skoro cyka, a światła nie migają, zegary nie wariują, to jak napisał Rafalmis, pewnie rozrusznik. Sprawdź to. Jeżeli będzie ok - szukamy dalej. Ale prawdopodobnie na tym się skończy. :)