Zobacz temat - [MG ZR] Głośniki nie grają
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [MG ZR] Głośniki nie grają

zigis1 - Nie Lis 20, 2016 17:11
Temat postu: [MG ZR] Głośniki nie grają
Mam taki problem, że w moim MG nagle przestały grać wszystkie głośniki (oryginalne w drzwiach + te dołożone z tyłu). Myślałem, że to może być wina radia, dlatego sprawdziłem je w innym samochodzie i okazało się, że działa. Podłączyłem też inne radio w MG i jest cisza, więc wina leży po stronie samochodu.
Czy ktoś mógłby mi podrzucić pomysł co by to mogło być? Może jakiś bezpiecznik? Może to wina kostki? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Dodam tylko, że pierwszym objawem było przerywanie dźwięku raz na jakiś czas (zdarzyło się może z 2 razy), aż tu nagle totalna cisza...

franki01 - Nie Lis 20, 2016 19:12

Czy oba radia się włączały ale nie grały, czy zupełne trupy? Czy jest w samochodzie wzmacniacz?
zigis1 - Nie Lis 20, 2016 23:31

Radia normalnie się włączały. Wzmacniacza nie ma.
longer86 - Pon Lis 21, 2016 00:41

Wez miernik w rękę i sprawdź ciągłość przewodów od kostki radia do głośników, ale jak nie grają wszystkie 4 jednocześnie to stawiam ze masz jakąś przejściówkę z iso do kostki radia i ram cos się rozłączyło, ale w ciemno nikt nie wywróży.

Malo prawdopodobne żebyś spalił 4 głośniki, wiec pozostaje Ci sprawdzic kable, za Ciebie nikt tego nie zrobi