Zobacz temat - [r216] Problem z zamkiet drzwi kierowcy i alarmem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [r216] Problem z zamkiet drzwi kierowcy i alarmem


filipo1992 - Pon Lis 21, 2016 11:57
Temat postu: [r216] Problem z zamkiet drzwi kierowcy i alarmem
Przede wszystkim witam Was serdecznie, to mój pierwszy post. Jestem właścicielem Rovera 216 targa z 1993 r. Przeglądam forum od jakiegoś czasu, ale nie znalazlem odpowiedzi na bolączke, która trapi mój samochód. Otóż kilka dni temu pojwił sie problem z zamkiem kierowcy. Nie mogę przekręcić go ani w lewo ani w prawo. Stosowałem smar w sprayu, nietety bez skutku, nadal zamek jest "zablokowany". Radziłem sobie z tym, otwierając drzwi od pasarzera, nastepnie od srodka drzwi kierowcy, no jakos to było.
Najgorsze przydażyło mi sie dzis rano. Po przyjeździe do pracy ( po drodze wszystko bylo ok) wysiadłem z samochodu, po czym po 15 min wsiadłem do niego. Po kilku sekundach zaczął trąbic alarm. Próbowałem odpalic samochód ale nic, zero. Wiecie może co może być tego przyczyną? Z góry dzieki za pomoc.
Pozdro!

[ Dodano: Pon Lis 21, 2016 11:57 ]
Problem rozwiązamy. Okazało się, że kluczyk nie wchodził w całości do zamka drzwi kierowcy. Dobilem go delikatnie, otworzyłem i zamknąłem drzwi, alarm sie wyłaczył, auto pali.
Temat do zamkniecia lub usunięcia.
Pozdro!