Zobacz temat - Sprzedam Rover 216 GTi.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Auto - Sprzedam Rover 216 GTi.

kornikuss - Czw Lis 24, 2016 00:43
Temat postu: Sprzedam Rover 216 GTi.
Witam,

Wystawiam na sprzedaż moje nietuzinkowe auto jakim jest Rover 216 GTi. Niestety. Prawdę mówiąc gdyby nie zmiana planów życiowych to zapewne nie sprzedałbym go jeszcze bardzo długo. Zacznijmy więc od początku. Auto kupiłem w marcu tego roku od fana marki pod Poznaniem. Na samym początku wymieniony został rozrząd, wszystkie filtry i płyny, założony stożek, wymieniony olej, świece, klocki tył. Założone oryginalne felgi od Rovera Street wraz z prawie nowymi oponami Firestone 205/50/16. Założony centralny zamek z pilota. Następnie w lipcu wymieniony został aparat zapłonowy, tłumik środkowy. Dołożyłem fajnie grające audio w postaci: przednie drzwi - Helix, tweetery - Helix plus zwrotnice, głośniki tylne w półce: Element by U Dimension. Całość zgrabnie obsługuje Pioneer DEH 1400UB i zostało to spięte w profesjonalnej firmie car audio. Dosłownie tydzień temu założyłem nowe tarcze i klocki na przód ATE, łączniki stabilizatorów przód, końcówki drążków, tylne tuleje, zrobiłem nową podsufitkę. Rover jest obniżony z przodu i z tyłu o sportowe sprężyny. Blacharsko auto wygląda świetnie. Podłoga zdrowa, progi też. Tylny prawy błotnik ma delikatnie wchodzącą rudą ale to na prawdę nie ma tragedii. Kilka dni temu zrobiony przegląd. Auto świetnie się prezentuje. Jest bardzo niszowe. Wsadziłem w nie mnóstwo pieniędzy ale przede wszystkim serca. Zachowane prawie w 100% w oryginale. Motor pięknie wkręca się na obroty. Jest to jednostka Hondy. Pali na dotyk. Daje bardzo dużo frajdy z jazdy. Zapraszam do oględzin.
Wyposażenie:
ABS, centralny zamek z pilota, elektryczne szyby i lusterka, elektryczny szyberdach, kubełkowe pół-skórzane fotele, sportowa kierownica,

Cena 9999 zł oczywiście do rozsądnej negocjacji.

Zapraszam do oględzin 799785559. Poniżej link do ogłoszenia na otomoto wraz ze zdjęciami.

http://otomoto.pl/oferta/...-20161115141413