Zobacz temat - [Rover 45 2.0 iDT] Diagnostyka komputerowa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 45 2.0 iDT] Diagnostyka komputerowa

bartoslaw1988 - Sro Gru 14, 2016 12:32
Temat postu: [Rover 45 2.0 iDT] Diagnostyka komputerowa
Witam mam problem z odczytaniem kodów błędów w swoim roverku fachowcy w okolicy nie są w stanie przy pomocy swoich programów odczytac dokładnie jakie są błedy. Od dłuższego czasu mam problem z za wysokimi obrotami na luzie falują od 800 do prawie 2000 obrotów podczas hamowania silnikiem czuć ze auto podnosi sobie obroty i szarpie. Jedynie do czego doszedłem to ze obroty przestaja falowac po odpieciu kostki od czujnika tem. płynu czujnik wymieniłem ale przy podpiętym znowu problem wraca nie wiem co ma czujnik tem. płynu do wolnych obrotów. Potrzebuje jakiś kontakt do fachowca w okolicach Radomska lub ogólnie w woj, Łódzkim który zdiagnozuje mi w czym szukać rozwiązania
Raptile - Sro Gru 14, 2016 17:32

elmem na bt i torque pro odczytasz błędy. W warszawie masz Britishcars co Ci zdiagnozuja.
Remigiusz - Sro Gru 14, 2016 17:39

bartoslaw1988, Moze byc problem zlego odczytu temp. przez to ECU wlacza tryb dogrzewania silnika dlatego takie wysokie obroty masz.

Jak Raptile pisał jedz do Britishcars w Wawie ;-) Marian na pewno znajdzie problem. ;)