Zobacz temat - [ Rover 416 ] Dziwne tarcia tylny lewy amortyzator
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [ Rover 416 ] Dziwne tarcia tylny lewy amortyzator

Matelusz - Czw Gru 22, 2016 03:57
Temat postu: [ Rover 416 ] Dziwne tarcia tylny lewy amortyzator
Witam,

Przeszukałem forum, ale tak na prawdę nic nie znalazłem. Mianowicie. Mam dziwne tarcia, jakby gum z tyłu po lewej stronie. Dodam, że akurat w tym nadkolu jest dziura, która dopiero będzie robiona. Dźwięku nie ma, kiedy ktoś siedzi z tyłu, wystarczy jedna osoba, albo samochód jest dociążony. Przez jakiś czas było spoko, żadnych odgłosów, ale ostatnio powróciły... Pan sprzedawca mówił, że tylne zawieszenie było robione, wierzę mu, bo jednak jest sztywny, aczkolwiek ekspertem nie jestem i nie znam się za bardzo :)

Czytałem, żeby gumy posmarować gliceryną. Potrzebny do tego kanał ? Jak mogę się dostać do tych gum ? I podstawowe pytanie, gdzie mogę się zaopatrzyć w glicerynę :D

michalmorag - Czw Gru 22, 2016 11:36

Wydaje mi się że klocki czas wymienić :mrgreen:
Matelusz - Czw Gru 22, 2016 13:33

michalmorag napisał/a:
Wydaje mi się że klocki czas wymienić :mrgreen:


Nie wiem czy to ma znaczenie, ale mam szczeki :) ale to nie jest metaliczny dzwiek, tylko najbardziej pospolitej gumy, dodam ze drazniacy :D

iktorn73 - Czw Gru 22, 2016 14:52

Możliwości jest sporo :) . Najpierw sprawdź gumy wahacza wzdłużnego,czyli te największe które mocują wahacz do podwozia,one lubią pękać. A potem reszta :) , bez oglądnięcia to trudno zgadnąć co pękło.
szoso - Pią Gru 23, 2016 10:48

Odżałuj te 20zł i podjedź na diagnostykę, będzie to pewniejsze niż domysły. :wink: