Zobacz temat - poszukiwanie Rovera 75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - poszukiwanie Rovera 75

esskate1 - Czw Gru 29, 2016 12:16
Temat postu: poszukiwanie Rovera 75
Szanowni koledzy,

Zaczynam rozglądac się za tym wspaniałym samochodem.Natknąłem się na ten egzemplarz:
https://www.otomoto.pl/of...html#ea3a0fbba3

Co sądzicie?Warty obejrzenia?

Pozdrawiam

AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 13:57

esskate1, jak na moje oko wygląda okej przebieg względem stanu wnętrza. Najlepiej na oględziny poproś kogoś z forum, możesz zaoszczędzić bardzo dużo pieniędzy.

Przemyśl porządnie czy aby na pewno chcesz CDT w manualu. Ja bym Ci raczej automat sugerował.

Zigg - Czw Gru 29, 2016 14:25

Chłopaki mają ułańską fantazję z kręceniem liczników bezpośrednio po imporcie aut.

Pamiętajcie, że każde świeżo sprowadzone do PL auto zaczyna życie z takim przebiegiem, jaki handlarz ustala i podaje przy pierwszym przeglądzie w PL :D

Gdy handlarz i kupujący są kumaci, to razem ustalają przebieg jaki kupującemu pasuje i z takim robią pierwszy przegląd. :P

A potem mamy wysyp perełek ...

AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 14:38

Zigg, nie każdy idzie tym tokiem.

Multum ludzi napasło się autami z super przebiegami i przebieg zaczyna być sprawą drugorzędną przy zakupie auta sprowadzonego już do kraju.

Czekam aż wejdzie nowa akcyza, chyba się przebranżowię i będę sprzedawał urządzenia spawalnicze :mrgreen:

esskate1 - Czw Gru 29, 2016 15:15

AdaskoC


Uważasz,że warto?
Dlaczego opowiadasz sie za wersją automat w tym przypadku?

Mozesz polecic jakiegos fachowca z forum?[/b]

AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 16:35

Bez oględzin to raczej nikt Ci nie powie czy warto.

Musisz podpytać na forum, ktoś na pewno pomoże. Ja niestety mam daleko.

Wymiana kompletnej automatycznej skrzyni biegów na taką z przebiegiem ok 50-80 tyś km to już na gotowo 1500zł. Oczywiście w razie jakiejś poważnej awarii.

Koszt naprawy samego sprzęgła kompletnego w manualnej skrzyni to o wiele większe koszta. Częste awarie pompki i wysprzęglika dobijają niejednego użytkownika 75.

Przetrzepałem dziesiątki 75/ZT, nikt mnie nie przekona nigdy na swoją stronę że w tym aucie lepsza jest skrzynia manualna.

I sprawa samego komfortu jazdy. Przy automacie można całkowicie wypocząć. Japońskie automaty Jacto montowane między innymi w tym aucie cieszą się dobrą opinią. Głównie padają elektrozawory jak już ma coś paść. Nowy elektrozawór idzie kupić za 150zł/szt, lub komplet używanych za ok 300zł.

Może w przypadku osobówki nie jest to jakoś ważne. Ale tak jak w przypadku terenówki którą wykorzystuję do ciężkich prac automat to super sprawa. Czy to w terenie, czy przy ciągnięciu innych ciężkich aut. Nie martwisz się o sprzęgło i wszystko robisz płynnie.

prebenny - Czw Gru 29, 2016 16:35

Nie zapominaj, że automat to nie spalanie 5-8 litrów tylko 6-11. Ja co prawda chciałbym mieć u siebie automat, bo to jest wygoda ale komuś może bardziej zależeć na spalaniu. A co do mocy to 116 km łatwo można w dzisiejszych czasach na 130 przerobić więc mocy jako tako nie braknie.
AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 16:48

prebenny, jak mam przez 100km po mieście wachlować biegami, to wolę wlać za 6-10zł ropy więcej i mieć to głęboko gdzieś. No i nie martwić się że mi pedał sprzęgła wpadnie w podłogę ;)

Masz obie skrzynie w domu, to wiesz że automat wygodniejszy.
Serwis automatu w tych czasach to też nie jakiś kosmos jak jeszcze z 10 lat temu.

esskate1 - Czw Gru 29, 2016 16:50

A macie panowie jakies namiary na zadbanego roverka 75? Z wymienionym rozrządem i wysprzęglikiem...
AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 16:55

esskate1, może udało by mi się namówić jedną moją klientkę na sprzedaż swojego, bo nie jest zdecydowana :)

V6 2.5 + LPG, automat, jasny środek, sedan, dobra opcja, z tempomatem, nagłośnieniem harman kardon,
Miał zrobione progi bardzo porządnie, wydech, zawieszenie, wymienioną skrzynię, kolektor ssący.
Dwa komplety kół, jedne ładne 17 na nowych oponach(może mają z 2000km) i 15 zimowki

Do wymiany/zrobienia:
Boczki drzwi sa średnie
tylny zderzak miał ze słupkiem styk i lakier pękł
i przedni fotel był zszywany, bo jak dziecko z tyłu w foteliku zapinała to na przednim fotelu kolanem naciskała i pękło na szwach :)

To tak z grubsza. Na początku lutego będę miał z nią kontakt, to mogę zapytać.

No i przy zakupie zwróć uwagę na progi. w tych rocznikach 99-01 to są na wykończeniu lub ich juz nie ma ;) oczywiście nie w każdym egzemplarzu, ale większości

esskate1 - Czw Gru 29, 2016 17:38

Byłbym bardzo zobowiązany.

Napisałem na priv.
Znalazłem jeszcze cos takiego:

https://www.otomoto.pl/of...t-ID6yFO5N.html

Sprzedawca potwierdził,że jest aktualny.

Ten roverek jest u nas w komisie. Tutaj link polecający:

https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=104089

Co sądzisz?

pelson91 - Czw Gru 29, 2016 17:41

wielokrotnie poruszano na forum, że 1.8 120km to nie jest najlepszy wybór silnika w tym modelu
AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 17:52

1.8, jeszcze w kombi... do pełnego pakietu żółw to tylko brakuje automatu który ten silnik przymuli.

Jak już 1.8, to tylko i wyłącznie z turbo, najlepiej ZT 160KM.

Jedyna zaleta tego silnika, to tania naprawa uszczelki pod głowicą, względem silnika V6.


Jak szukasz czegoś naprawdę bezawaryjnego to bierz CDT w Automacie.
A jak czegoś do żwawej jazdy to V6 lub 1.8T w obojętnie jakiej skrzyni.

W benzyniaku manual jeszcze się sprawdza, dwumas tak nie pada i skrzynie dłużej wytrzymują. Choć wysprzęglik i pompka to standard

pelson91 - Czw Gru 29, 2016 18:20

AdaskoC, cdt na mapach wcale nie jest mułem, ktoś mówił, że zbiera się podobnie jak 2.5v6
AdaskoC - Czw Gru 29, 2016 18:52

Mam teraz takiego XPOWER czy jakoś tak ciekawe czy te mapy są jakies inne. Może ktoś chce sobie zgrać, choć pewnie każdy forumowy tjuner je na swoim komputerze posiada :)

190 w manualu i ze zdrowym silnikiem do szatan. Jak takim jeździłem, to jeździłem głównie od CPN'u do CPN'u. Po zakupie przez kilka dni to na mieście używałem tylko 1 i 2, sporadycznie na dłuższym odcinku 3 :twisted:

prebenny - Czw Gru 29, 2016 19:52

AdaskoC XPOWER to CDT z mapami CDTI (wiem, bo miałem).

pelson91 po mapach i na MBC za taty 2.5v6 w automacie raczej bez problemu nadążę (na pewno nie powiem, bo musiałbym w obu ja siedzieć na raz a to niemożliwe ;) ). Ale odczucia mam takie, że do 180 bez problemu nadążę.

esskate1 - Pią Gru 30, 2016 00:17

Chyba najbardziej odpowiadałaby mi wersja która jest możliwie najmniej awaryjna,czyli CDT 2.0 a automacie.

AdaskoC,
w takim razie jesteśmy umówieni.
NA PEWNO się odezwę za te 2 tygodnie.Możesz jak najbardziej podpytać co jest do zrobienia.

Pozdrawiam

piotrek1000 - Pią Gru 30, 2016 11:11

Miałem cdt zawirusowane 4 lata, zrobiłem ponad 100000 nim. Teraz żona ujeżdża k serie w 45. Z tej perspektywy zdecydowanie szukałbym benzynowego. Silnik prosty, tanie części, dobry do lpg, rozrząd samemu wymieniłem na spokojnie w 3 godziny. O bolączkach każdego diesla chyba pisać nie trzeba. ( zaznaczam że nigdy nie mialem problemów z silnikiem w cdt).
AdaskoC - Pią Gru 30, 2016 11:18

piotrek1000, bo CDT to jeden z niewielu bezproblemowych diesli.

w K-serii można rozrząd wymienić podczas przerwy na papierosa i kosztuje on grosze. ale w KV6 już koszt jest większy i samemu bez blokad to droga przez mękę.

longer86 - Pią Gru 30, 2016 11:21

75 nigdy nie bedzie wyścigówka, większość z nas nie lata codzien po autostradach, cdt jest chyba najbardziej pancernym silnikiem i jesli komuś nie przeszkadza dźwięk diesla to jest to dobry wybór. Skrzynia hmmm dla mnie tylko Manual, jesli padła pompka to zrobiona dobrze naprawa zapewnia bezawaryjna jazdę przez wiele km
esskate1 - Pią Gru 30, 2016 11:55

longer86

Zgadzam się,silnik jest bardzo trwały,nie pali dużo i to jest cos czego poszukuję.
Poza tym z tego co wiem rozrząd występuje w postaci łańcucha a ne paska.( trwałosć)

piotrek1000 - Pią Gru 30, 2016 12:39

longer86 napisał/a:
75 nigdy nie bedzie wyścigówka, większość z nas nie lata codzien po autostradach, cdt jest chyba najbardziej pancernym silnikiem i jesli komuś nie przeszkadza dźwięk diesla to jest to dobry wybór. Skrzynia hmmm dla mnie tylko Manual, jesli padła pompka to zrobiona dobrze naprawa zapewnia bezawaryjna jazdę przez wiele km


Akurat dźwięk cdt wg mnie jest ok, w porównaniu do tdi to wręcz symfonia. Jesli chodzi o skrzynie nie wiem jak w automacie ale w manualu wydawały mi się za krótkie biegi.
Potwierdzam info o pompce, co drugą wymianę oleju w silniku rozbierałem, czyściłem i wymieniałem płyn i przy przebiegu ponad 270000 była jeszcze oryginalna.

prebenny - Pią Gru 30, 2016 12:53

Z tym, że CDT nie pali dużo... :hm: Fakt faktem z MBC, po chipie i kołami 225 ale w trybie mieszanym 7-8 litrów u mnie chłapie (dojeżdżam do poznania więc ruch większy i świateł trochę więcej niż w np. pcimiu dolnym). Natomiast pewnie na oponach 195 pół litra mniej więc 6.5-7.5 już brzmi rozsądniej.
esskate1 - Nie Sty 01, 2017 22:48

Panowie,
jeżeli ktoś będzie miał informacje na temat ewentualnej sprzedaży ładnej "siedem piątki"
bardzo prosiłbym o informację.

Pozdr

[ Dodano: Nie Sty 01, 2017 22:48 ]
A co Panowie powiecie o tym?

https://www.otomoto.pl/of...html#f10cae3723

Jestem po rozmowie z gościem,sprawia wrażenie uczciwego natomiast wiem wrażenie to trochę za mało przy kupnie samochodu dlatego zgłaszam się do Was,koledzy po fachu.
Odnosi się wrażenie że wie o czym mówi.
Twierdzi, że nie ma nic do ukrycia i bez problemu można podjechać na stację diagnostyczną.
Samochód w ciągłej eksploatacji.Serwis na bieżąco.

Pozdrawiam

iktorn73 - Pon Sty 02, 2017 18:39

Trochę biedny. Jeśli pamięć mnie nie myli to kierownica powinna być w kolorze siedzeń,ale mogę się mylić :) .
AdaskoC - Pon Sty 02, 2017 18:47

iktorn73 napisał/a:
Jeśli pamięć mnie nie myli to kierownica powinna być w kolorze siedzeń,ale mogę się mylić


Akurat ta w tym aucie jest taka jaka powinna być do tych siedzeń :)

esskate1 - Sro Sty 04, 2017 00:17

Byłem na oględzinach tego modelu.
Niestety podróż okazała się niczym więcej jak stratą czasu...
Od samego początku dało się wyczuć, że gościu jest nieszczery.

Panowie,

Jeżeli ktokolwiek chce z jakiegoś powodu pozbyć się Roverka, bardzo chętnie przygarnę.
Kupić autko na tym forum to pewny zakup.Chciałbym takiego dokonac,

Pozdr
Daniel Musioł
730148116

Zigg - Sro Sty 04, 2017 01:00

Którego w końcu oglądałeś ?
Z czym wyszła lipa ?

esskate1 - Sro Sty 04, 2017 01:06

Tego ostatniego, z Łomży.
Mechanik jasno stwierdził, że jest skrzynia do naprawy.
Już nie mówiąc o szpachlu...

Dramat. Znalezienie Roverka w dieslu i automacie graniczy z cudem.

Zigg - Sro Sty 04, 2017 02:01

Skrzynia to pół biedy jeśli wyjmiesz auto w świetnej cenie, zrobisz jej pełny remont i bedziesz na niej latał 150-200 tkm.
Niemniej jednak, jeśli inne sprawy wyglądają kiepsko, to nie ma sensu pchać się w kanał.

Sandman - Sro Sty 04, 2017 10:24

Dodam swoje 3 grosze :)
Wiadomo, że są gusta i guściki odnośnie silników. Mi osobiście benzyną jeździ się średnio - mimo tego że 2,5 V6 reaguje na gaz jak diesel to i tak obroty na których się jeździ są relatywnie wyższe. Fajnie że jest moc ale z drugiej strony to jest limuzyna raczej nie stworzona do super dynamicznej jazdy. Pomijając Rover, czy nie Rover i tak wybrał bym diesla.
W CDT/CDTi jest solidna konstrukcja więc silnik przejedzie te 600 tys nim będziesz musiał się martwić o jakieś wymiany łańcucha itp. Co do sprzęgła w manualu - jest to bolączka ale nie aż taka jak to wszyscy na forum zwykli malować :P jestem świeżo po wymianie i nie była to aż taka straszna robota. Sprzęgło z dociskiem i wysprzęglikiem kosztowało co prawda 800zł a robocizna kolejne 600zł (ale było też kilka drobiazgów innych robionych) ale jest to coś co robisz raz na 200 tys. km. Oczywiście skrzynia automatyczna ma wiele zalet i sam bym się nad nią zastanawiał... ale mam już manual więc - następnym razem.

Jedna rada - jeśli chcesz kupić dobry egzemplarz - warto na niego poczekać :) bo później będziesz myśleć, kurczę, mógłby mieć jeszcze to, i to... :D wybierz to co chcesz mieć i takiego auta szukaj, bez kompromisów! Bo będziesz żałować ;)

esskate1 - Sro Sty 04, 2017 11:13

Sandmann,

może i robota w postaci wymiany sprzęgła nie jest straszna (te 1200zł) natomiast najgorsze jest to jak często jesteś zmuszony powtarzać tą czynność w ciągu np.roku.

W jaki sposob zrobić to aby pojezdzic bez tej awarii przez dluzszy czas?
Pewnie powiecie sprzęgło kompletne firmy Tazu, aluminiowe (tak szybko się nie ściera)
aczkolwiek na tym forum znalazłem wypowiedzi osób,które pomimo zastosowania komponentów tej firmy musiały jeszcze raz serwisowac sprzęgło.

dzelo23 - Sro Sty 04, 2017 11:47

Trzeba było napisać że chcesz go obejrzeć, ja mam 45km do Łomży to bym te 3h poświęcił a Ty byś nie jechał na darmo :D
Co do sprzęgła to ja przez 6 lat wymieniłem raz i to tylko ze względu na swap. Raz zregenerowałem pompkę a po roku od regeneracji zmieniłem na metalową i tyle. Dużo zależy od montażysty, ja robiłem sam i nikt by się do tych wymian nie przyłożył bardziej :D a jak jest z mechanikami każdy wie.

Sandman - Sro Sty 04, 2017 11:53

hmm powiedział bym że faktycznie wysprzęglik (nie sprzęgło) i pompka metalowa od Tazu - też czytałem o ostaniach problemach - wychodzi na to że zaczęli produkować na ilość bo okazało się że jest dużo chętnych. Zobaczymy, będę mógł się wypowiedzieć za kilka miesięcy jak już nabije te 10kkm żeby coś wiedzieć.
A poza tym jak włożysz tarczę w miarę ok firmy to będzie działać i przejedziesz na niej tak czy tak ok 200 tys km. więc jeśli nie wysypie się wysprzęglik - to masz bezawaryjne sprzęgło. Wiadomo, trzeba sprawdzić poziom płynu od czasu do czasu i pewnie go wymienić raz na rok/dwa ale poza tym... nic mi do głowy nie przychodzi.

dzelo23 - Sro Sty 04, 2017 17:04

Jutro będę oglądał tego https://www.otomoto.pl/of...html#f10cae3723 opiszę co i jak po powrocie, sprzedawca zapewnia że wszystko działa i jest sprawne.
longer86 - Sro Sty 04, 2017 22:17

Pompkę wymieniłem 4 lata temu na używany oryginal, niewiele pozniej wymieniłem wysprzeglik, jeszcze tez na zwykly który kosztował 250 i byl niby do land rovera. Od tego czasu mam spokój. Roverekiem przez 6 lat nakulalem jakies 60 tys , na blacie wg licznika 250 i konczy mi sie sprzeglo. Koszt minimum za tarcze i docisk 400, max to można polecieć do 1200. Robota to pewnie tez ze 400.

Podliczajac serwis tego układu na 6 lat wychodzi okolo 1550, mysle ze niedużo, tym bardziej ze auto rocznik 2000 i podejrzewam tam jeszcze oryginalne sprzeglo. A moje nie ma latwego zycia. Takze mysle ze Manual nie tak straszny jak to malują.

dzelo23 - Czw Sty 05, 2017 14:09

Nie dotarłem na oględziny auta, wyjeżdżając zadzwoniłem jeszcze raz z informacją że się spóźnię przez warunki pogodowe a pan mnie informuje że nie ma sensu bym przyjeżdżał bo nie jest w stanie otworzyć auta ponieważ zamarzło :D
esskate1 - Czw Sty 05, 2017 14:21

Chyba stalo sie coś więcej niz "zamarzło" :D
dzelo23 - Czw Sty 05, 2017 17:16

Mogło zamarznąć, mój starszy też dzisiaj nie mógł otworzyć. Walczył z pół godziny i zwątpił :D
Wczoraj padał śnieg przy +1, po południu spadło do -1 a w nocy było już -13 i intensywne opady śniegu :)
Ja swojego też miałem całego pod 5mm warstwą lodu.

MD - Czw Sty 05, 2017 18:13

W moim tylko mikroswitche zamarzają w drzwiach i komputer widzi je po zamknięciu jako otwarte. Tatuś tak się ucieszył, że go odwiedziłem po prawie miesiącu, że postanowił mi przed mrozami umyć auto. Kierując dyszę z bliska w każdą szczelinę.
longer86 - Czw Sty 05, 2017 23:35

Przypadłość naszych zamków. Rano jak otwarlem drzwi to nie mogłem ich zamknąć, jak zamknalem to wieczorem nie mogłem wysiąść z auta
esskate1 - Pią Sty 06, 2017 18:38
Temat postu: Roverek 75
Panowie, znalazłem ciekawego Roverka 75 w Krakowie...a sam jestem z Pomorza.

Zastanawiam się cz znalazłby się chętny na ogledziny autka?

Ktoś jest w stanie pomóc?


Pozdrawiam,
Daniel Musioł.
730148116

Kamil_CT - Nie Sty 08, 2017 17:26

Witam, poszukuje auta za ok 5-6 tys ktore bedzie ladne I w miare nowoczesne...aktualnie mam peugeot 407 2.7 hdi I jest bajka, ale rocznie po zmianie pracy robie max 2,5 tys km wiec szkoda auta zeby ktos zniszczyl bo parkuje przed blokiem I postanowilem sprzedac I kupic cos do 6-tys :-) w tej cenie kupie passata..nissana pirimere lub renault lagune lub znalezionego rover 75 tylko czy warto jechac I sprawdzac ?? Cos tam czytalem o marce I chcialbym sprobowac :-) jak oceniacie ten model ? https://www.otomoto.pl/of...html#xtor=SEC-8
prebenny - Nie Sty 08, 2017 20:30

Chciałbym zobaczyć jak v6 pali 7 litrów. Za 5 tysięcy kupisz tylko taki, w który wpakujesz kolejne 10.
AdaskoC - Nie Sty 08, 2017 21:52

Kamil_CT napisał/a:
jak oceniacie ten model ? https://www.otomoto.pl/of...html#xtor=SEC-8


Wersja Bieda Edition, nie wiem czy warto...


"Klimatyzacja sprawna w 100% chłodzi jak powinna."
Przy takiej pogodzie nawet pusta będzie chłodziła :)


Jedyny plus to taki, że ten kolor na żywo jest bardzo ładny.

YOBACK - Nie Sty 08, 2017 22:59

prebenny napisał/a:
Chciałbym zobaczyć jak v6 pali 7 litrów.


Mój brat w ZS-ie 180 ma średnie spalanie 8.2l benzyny. Tylko masa dużo mniejsza.

prebenny - Pon Sty 09, 2017 08:56

Wiesz YOBACK - też mogę jechać moim klekot, że spali 4.5 litra/100 km... Ale to nie jest 'normalna/reprezentatywna' jazda żeby twierdzić, że mój CDT pali 4.5 litra, bo prawda jest taka, że przy normalnej jeździe pali 7-8 (w trybie mieszanym).
AdaskoC - Pon Sty 09, 2017 13:17

Ja tam na tempomacie w trasie też swoją 2.5 się łapałem w granicach 7L jak nie było potrzeby gnania. Były to wiosenne dni gdy nie potrzeba klimy ani ogrzewania. A zazwyczaj w trasie tak ponad 8 do 9L na spokojnie

I to automat.

esskate1 - Sob Sty 28, 2017 21:23
Temat postu: Rover 75 -zakup
Witam Koledzy,

Niestety ponawiam temat, nadal nie udało mi się nic sensownego znaleźć...:(

Jeżeli ktoś z Was ma na sprzedaż zadbany egzemplarz, proszę o kontakt.
'

Pozdrawiam,
Daniel Musioł
730 148 116

kirk50 - Pią Lut 03, 2017 22:42

Witam!
Mój będzie na sprzedaż..wkrótce...koszmarny ból ale nie mam wyboru...pedantycznie utrzymany...od 6 lat w moich rękach...cały czas garażowany...
Jak wygląda i co było robione w dziale "Nasze auta" i "Garaż"...
Pytania na priv...

esskate1 - Pon Lut 06, 2017 20:14

Temat do zamkniecia.
Kupilem wymatzone volvo s40 2 od pierwszrgo wlasciciela :-) :-)
Pozdr

j0zek - Wto Lut 07, 2017 22:06

Hehe dobre, temat od początku o szukaniu R75, a po 3 stronach info, że użytkownik kupił wymarzone Volvo .

lol

prebenny - Wto Lut 07, 2017 23:45

Kupił co było i co w tym dziwnego?
longer86 - Sro Lut 08, 2017 00:44

Czasami po prostu zakup auta jest dla kogoś wymarzoną chwilą, przynajmniej raczył zalogować sie i poinformować o rozwiązaniu sprawy ;) szerokosci
j0zek - Sro Lut 08, 2017 13:57

prebenny napisał/a:
Kupił co było i co w tym dziwnego?


No właśnie chyba nie co było, skoro Volvo było wymarzone.
Trzeba było od razu na początku napisać, że Volvo się marzy, to by w tym kierunku pomogło się znaleźć, a tak 0 wzmianki o aucie.

Zigg - Pon Lut 20, 2017 10:17

Wiem, ze sporo się naszukał i najeździł za R. Oglądałem mu w Krakowie jednego takiego R75, lecz "ani grama rdzy" wyglądało realnie tak, że dziura w progu, itp... :-|
Na moje oko do dołożenia było z 5K żeby to jak tako wyglądało wszystko - choć na zdjęciach prezentacja cycuś-glancuś :D
Nie dziwie się, że gdy na łez padole trafia się pewniak, to nie ma się co zastanawiać nad marzeniami :) . Choć teraz ma czas na ewentualne spokojne poszukiwanie...

martinsc - Sob Lut 10, 2018 11:21

7l benzyny w v6 niewiarygodnie a jednak sam byłem w szoku i to w dniu zakupu trasa powrotną z w-wy do Katowic a bardziej Częstochowy bo później nie ma jazdy. Ale do rzeczy wracając na trasie komp pokazywał dokładnie 7,3 przy 120-140 jako iż nie wierze i pewnie kłamie wjazd na stację do pełna zatankowany następna stacja za 110 km i weszło 8l więc nie kłamał. Szok, a teraz roverek był praktycznie miejskim autkiem i palił 13,5 LPG, Pb 12

[ Dodano: Sob Lut 10, 2018 11:21 ]
Może jest ktoś z Gniezna lub oglądał tego Rovera https://www.olx.pl/i2/ofe...tml#:fc52121ce3
Fakt jest taki iż jak widzę Gniezno i auto od handlarza to jakaś czerwona lampka mi się zapala ale wizualnie nie mogę się doczepic, ale często na zdjęciach jest super a w realu......... Jedynie co to trochę wyposażenie zawyzone pod sprzedaż 10 poduszek? Skąd jak max było 6

christopher7 - Wto Lut 20, 2018 09:43

He he, czyli projekt poszukiwań Rovera 75 zakończony finalnie niepowodzeniem...
Ciekawe co to jest właściwie to wymatzone volvo s40 2 skoro wygrało z Roverem 75...

esskate1 napisał/a:
Temat do zamkniecia.
Kupilem wymatzone volvo s40 2 od pierwszrgo wlasciciela :-) :-)
Pozdr

kopciak12 - Nie Lut 25, 2018 15:43

"Oglądałem mu w Krakowie jednego takiego R75, lecz "ani grama rdzy" wyglądało realnie tak, że dziura w progu, itp... :-| " mozna wiedzieć który to samochud oglądałeś?

[ Dodano: Nie Lut 25, 2018 15:43 ]
"Oglądałem mu w Krakowie jednego takiego R75, lecz "ani grama rdzy" wyglądało realnie tak, że dziura w progu, itp... :-| " mozna wiedzieć który to samochud oglądałeś?

Zigg - Nie Lut 25, 2018 21:08

kopciak12, to było rok temu, więc chyba mocno nieaktualny temat.
christopher7 - Wto Lut 27, 2018 07:42

Zigg napisał/a:
kopciak12, to było rok temu, więc chyba mocno nieaktualny temat.

Może autko już wróciło na rynek :mrgreen:
Ostatnio coraz szybciej R75 rotują...
Ktoś kupi okazyjnie, potem błyskawicznie sprzedaje i to nawet z niższą ceną :wink:

Zigg - Wto Lut 27, 2018 14:08

To był srebrny R75, diesel, z wielką dziurą w progu widoczną dopiero po położeniu się pod autem - więcej szczegółów już nie pamiętam :D
Kupić auto, aby ktoś wprost powiedział co jest nie tak, graniczy z cudem.
Żeby to jeszcze od obcego....czasami nawet od znajomego kupisz minę, hehe.