Zobacz temat - [MG TF] potrzebne części - tuleje amortyzatorów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MG TF] potrzebne części - tuleje amortyzatorów

adriano216 - Pon Sty 02, 2017 00:10
Temat postu: [MG TF] potrzebne części - tuleje amortyzatorów
Drodzy koledzy,
Zgromadziłem prawie wszystkie części do naprawy zawieszenia, ale brakuje mi jeszcze tulei od tylnich amortyzatorów. Czy ktoś ma namiar gdzie kupić lub informacje czy pasują jakieś z innego modelu? Same amortyzatory / sprężyny są w dobrym stanie.

flapjck1 - Pon Sty 02, 2017 00:54

Zamow poliuretany w deuterze / poliuretany olkusz /
adriano216 - Wto Sty 03, 2017 08:35

Niestety nie mają. Brakuje mi tylko tych tulei. Może ktoś jeszcze ma dojścia?
natsu9 - Wto Sty 03, 2017 16:19

Kupowałem ostatnio w sklepie te gumy to w pudełku były i podkładki i tuleje
adriano216 - Wto Sty 03, 2017 17:04

Poważnie? Kiedy to było, otrzymałem taką odpowiedź z tego sklepu:
Cytat:
Witam, niestety nie produkujemy tulei do tego samochodu ale jesteśmy w stanie podjąć się ich wyprodukowania, lecz tylko po przesłaniu nam oryginalnych tulei wraz z elementami których będą montowane np. wahacze, amortyzatory, belki, drążki etc. lub rysunku technicznego. Tuleje możemy wycenić na podstawie przesłanych i zwymiarowanych zdjęć oryginałów.
Wszelkie dodatkowe informacje oraz ustalenie terminu regeneracji, można uzyskać pod nr tel serwisu 519 715 802 lub 504 504 630 od pon do pt od 7:oo do 15:oo.
Koniecznie prosimy o sporządzenie notatki i umieszczenie jej w paczce, notka powinna zawierać wszelkie informacje dotyczące tej usługi (nawet jeśli te informacje zostały już przekazane telefonicznie podczas zamawiania usługi) oraz kompletne dane adresowe w tym tel i mail.
Pozdrawiam.

W dniu 2017-01-02 o 18:33, adriano216
Witam,
Zostałem przekierowany do Państwa sklepu. Potrzebuję tuleje tylnich amortyzatorów do MG TF 2003 1,6 benzyna


Czy coś źle sprecyzowałem?

flapjck1 - Wto Sty 03, 2017 23:36

Ja nie twierdzilem ze maja na polce, ale na wymiar dorobic dorobia bo wiele razy rozne roznosci dzialalem u nich


A kolega powyzej pewnie znalazl w jakims sklepie namwymiar gotowce